Нашестя активістів вночі після себе залишило значні матеріальні збитки не лише облдержадміністрації, а й скверові за цією установою, інформують у прес-службі КП «Дирекція парків».


Працівникам комунального підприємства залишається лише наводити лад у парку та рахувати понівечене майно. Це – 8 лавок кованих зі спинкою, 63 метри погонних лавок стрічкових, 26 урн зелених бетонних, 7 керамічних урн, 36 гірлянд-штор синіх на 600 лампочок.

– Із майна «Дирекції парків» мітингувальники поробили барикади. Частину розтрощених урн і лавок кидали у вікна облдержадміністрації. Іншу частину – підпалювали та робили вогнище біля державної установи.  Нині залишки від лавок та урн знаходяться у приміщенні ОДА. Бухгалтерія комунального підприємства нарахувала збитків на суму близько 110 тисяч гривень. Невідомо, чи будуть покарані винні, однак факт зруйнованого та знищеного комунального майна залишається фактом, – зазначає начальник виробництва «Дирекції парків» Олександр Добровольський.

Відтепер на облаштування ще донедавна комфортного та безпечного скверу за ОДА потрібен час і кошти, адже облюбоване місце відпочинку черкащан залишилося зруйнованим, інформують у прес-службі комунального підприємства.

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 максим 25.01.2014 13:55
почитайте топ найбагатших людей черкас, 0.01 відсоток покриє при бажанні 5 таких скверів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Дід Пихто 25.01.2014 12:49
Цитую черкащанин:
Це – 8 лавок кованих зі спинкою, 63 метри погонних лавок стрічкових, 26 урн зелених бетонних, 7 керамічних урн, 36 гірлянд-штор синіх на 600 лампочок.

За ЭТО 110 тысяч?! Странно, что не пару миллионов. Это же такой прекрасный способ угрести в карман

Два магитофона куртка кожанная...тоже две :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Світлана 25.01.2014 06:51
Цитую ну-ну:
Раскиньте на задержанных,пус ть возместят вандалы

і ремонт ОДА також
як можна так знущатись над власним містом, нехай сидять, відпрацьовують і компенсують все що натворили .... а не мітингувальники !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Lexa 25.01.2014 01:52
тулуба дачу в испании пусть продадут ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Саша 25.01.2014 00:47
Да, Радик и тут заработать сможет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Правда 25.01.2014 00:43
Та Радуцький разом з Білоусовим Федоровичем за один присід з міського бюджету більше кр.... в рази.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 черкащанин 25.01.2014 00:38
Це – 8 лавок кованих зі спинкою, 63 метри погонних лавок стрічкових, 26 урн зелених бетонних, 7 керамічних урн, 36 гірлянд-штор синіх на 600 лампочок.

За ЭТО 110 тысяч?! Странно, что не пару миллионов. Это же такой прекрасный способ угрести в карман
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Так и надо 24.01.2014 23:50
Ой блин 110 тысяч, перестаньте, а кто будет счетать сколько было украденно у всех людей которые пашут платят налоги етим г........ а их крадут место того что б такие скверы каждый день ставить!!!!! Да пора уже действовать а не наедятся на д...рацкие мирные протесты, брать власть в руки, делать новую конституцию, брать новых чиновников!!!!! !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 В.. Ф... Б 24.01.2014 23:30
Радуцький відм......ме гроші. Кому революція, а кому грошики з бюджету))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 ну-ну 24.01.2014 23:17
Раскиньте на задержанных,пус ть возместят вандалы