Снігопад, який був у Черкасах протягом вчорашнього дня та продовжиться до вечора, ускладнив рух на дорогах. На скарги черкащан у соціальних мережах щодо недостатньої кількості снігоприбиральної техніки на вулицях міста відповів підприємець, відповідальний за прибирання снігу Андрій Бортник.

трактор

«Для прибирання снігу задіяли усю наявну техніку. Прочистили перемички в сторону Сосновки. Після заміни водіїв техніка виїзджає на перемички в сторону 700 річчя. Також продовжуватимемо розчищати центральні вулиці. За даними штормового попередження невщухаючий снігопад до 20-00 сьогодні», - пише Андрій Бортник у Фейсбуці та додає карту з розміщенням техніки на даний момент.

Також підприємець відзначає, що за ніч сталось три поломки снігоприбиральної техніки:

«Камаз (щось з коробкою), ЗІЛ (пропало повітря в системі гальм, ліквідували за 40 хвилин) та трактор (перегрів двигуна, ліквідували за 20 хвилин)».

Андрій Бортник просить черкащан не заважати прибиранню снігу та не паркувати автомобілі на вулицях.

«А також утриматись від вклинювання в ланку працюючих снігоочисників- таким чином ви погіршуєте якість розчищення», - наголошує підприємець.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Бикса 09.01.2016 19:22
Цитую Язон:
Вчера весь вечер мотался по городу. Видел два стоящих грейдера без водителей. Ни работающей техники, ни следов её работы не заметил.

Вони рекорд обмивали, по колядкам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Дмитро 08.01.2016 19:00
Замість непотрібного поливання доріг краще б на 3 млн. грн. можна купити 4 НОВІ трактори з навісним для чистки снігу!!!! Ато вони кажуть що "папередники" розікрали і у Нас нічого нема БЛА-БЛА-БЛА!!! х/////ою вони займаються!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #8 блазень 08.01.2016 18:25
Перший іспит Бондаренко здав на "добре" ! Рівнем зачистки снігу по вулицях я задоволений. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 Батрахоміомахія 08.01.2016 15:37
Ні пройти, ні проїхати! Коли сніг, то воно, звичайно, важче, ніж як у листопаді та грудні "освоювати 2 млн. " на чистих дорогах. Нехай фірма цього бездарного підприємця платить місту штраф !!!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #6 1 08.01.2016 14:29
Весь город сегодня оценил, как фирма Депутата работает... Не почищены даже центральные улице,кое где разок проехался тракторец, тротуары даже на цетральных улицах не чищены... Продолжайте в том же духе... Надеюсь этйо власти бежать уже не дадут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 123 08.01.2016 14:25
Спочатку розвалили комунальне підприємство яке займалось прибиранням снігу по всіх вулицях,незважа ючи на наявність чи відсутність фінансування, а тепер допомагають приватнику, який працює тільки в межах договору. А оплату йому зменшать на обсяг допомоги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #4 Арсен 08.01.2016 14:05
Гребуть так,як ніколи при Одаричу!
Хоча проблеми є,особливо,коли народ пре під колеса та шнеки!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 Реаліст Комаров 08.01.2016 13:21
Ще років 30-40 тому такі снігопади були звичним явищем, і подібної картини на тротуарах бульвару Шевченка на 12 дня не було ніколи. Чи досвяткувалися, чи докерувалися- незрозуміло. Техніку цю можна на пальцях перерахувати, а за лопати братися щось ніхто добровільно не хоче. Вояків тепер у місті немає, бо раніше в.ч. виручала, підприємці лиш би точку для вигідної торгівлі заполучити і теж не особливо горять прибрати сніг на своїх територіях. Треба братися за лопати......в тому числі і співробітникам міськвиконкому на чолі з мером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #2 Москаль Чарівник 08.01.2016 12:30
Звична "битва за дороги" при кожному снігопаді. Але в Черкасах ще є пішоходи! Бондаренко, зверни увагу і зроби висновки: до 9 ранку практично ні один власник магазину, аптеки, банку, кафе і т.д навіть в центрі не забезпечив прибирання снігу біля свої закладів! зараз 11.30, а місто тротуарами практично непрохідне!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Язон 08.01.2016 12:21
Вчера весь вечер мотался по городу. Видел два стоящих грейдера без водителей. Ни работающей техники, ни следов её работы не заметил.