Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до містян та попросив вибачення за незручності, які принесла негода. Звернення в сюжеті телеканалу «Антена».

- На Черкаси сьогодні вночі обрушилась негода. Міська влада робить усе можливе та неможливе, щоб відчистити місто від снігу. Але на жаль, комунальної техніки не вистачає, щоб відчистити повністю. Я вибачаюсь за усі незручності, які принесла негода, але обіцяю, що в найкоротший термін ми будемо старатись розчистити місто від снігу, - сказав Анатолій Бондаренко.

Також очільник міста звернувся до власників домогосподарств, магазинів та інших комунальних закладів з проханням відчистити від снігу прилеглу територію.

РЕАКЦІЯ СОЦМЕРЕЖ

реклама

Коментарі  

 
0 #58 12345 18.01.2016 14:35
А хто компенсує мені витрати на операцію та реабілітацію, пов'язану з переломом кінцівок після падіння на заледенілому тротуарі в центральній частині міста?
Як казали в "Кавказькій полонянці": "ошибки нужно не исправлять, их нужно смывать кровью"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #57 Самий,самий Патрiот 15.01.2016 08:35
Виявляється не тільки на сайті засіли русько-мовнi
заслані козачки Московії та ФСБ.Агенти Кремля знаходяться
на самому поверху влади.
На одне з питань журналістів Порошенко відповів:
" На відміну від багатьох , я не потребую фінансових радників ,
ні в ... Кошельков, как это будет у нас? Гаманців , о".
Він напевно забув,що слово "Гаманець " свято шануємо
кожним щирим українцем, бо пересiчний громадянин
мріє,шоб в гаманці завжди були американські грошi.
Це зрада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #56 Язон 13.01.2016 12:45
Цитую Семен:
Чего разкудахтались? Укроповского Бортника спросите как он умудрился за 2 миллиона убирал снекг при +8 в Черкассах. Или он тоже не человек Одарыча скажете?
В прокуратуру надо а не извиняться!!!

А вот с этого места - подробнее! Ссылку на источник такой информации - дадите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #55 Семен 11.01.2016 11:47
Чего разкудахтались? Укроповского Бортника спросите как он умудрился за 2 миллиона убирал снекг при +8 в Черкассах. Или он тоже не человек Одарыча скажете?
В прокуратуру надо а не извиняться!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #54 Владлэн 11.01.2016 11:36
На этом видио.где бондаренко "извеняется", отключить звук и исходя от выражения его лица продублировать его спич.У меня получилось примерно так:" Друзья, пля буду ничего подобного больше не повторится- Мамой клянусь"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #53 Вася 11.01.2016 11:33
Цитую федор принципиальный:
отрешку,наумчук а и ними всю зажравшуюсю свору гнать пора к чертовой матери,присосал ись,как пиявки,какие из них керовники-єто люди одарыча,кроме как языка до колен у них ничего нет.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/966-vip-kandidati-pr-i-bjut-vlashtovujut-duel-v-oblviborchkomi-foto Читай...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #52 Марина 11.01.2016 11:27
Цитую марина:
Да я вот за последние 5 лет не помню, чтобы чистили дороги, а сейчас хоть что то начали делать, да и за троллейбусы спасибо. Так держать, не останавливайтес ь и наращивайте потенциал!............

Марина марине рознь. Если бы Вы "душечка" последние пять лет проживали бы в городе, возможно и проблем с амнезией у Вас не возникало бы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #51 Язон 11.01.2016 11:02
Цитую НК:
Цитую Язон:
Цитую Роман:
на улице Репина ни разу не видели трактор который хоть раз бы прогрёб снег. многие не могут из-за этого выехать..

Этт переулок может сколько угодно называться улицей, но в зоне частного сектора, где нет тротуаров, проезжую часть должны расчищать жильцы. А кто отлынивает - должен платить штраф. Сам больше тридцати лет в таком переулке жил - и никакких тракторов не ждал.

Может и асфальтировать проезжую часть должны жильцы?

Читай правила благоустройства - там всё сказано: что должен ТЫ и что должны ТЕБЕ. Я за расчистку снега и уборку на прилегающей к дому территории деньги плачу. А ТЫ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #50 dz 11.01.2016 10:44
ой, що там говорить, он на вулиці Чекістів, ні один чекіст не взявся за лопату. Мабуть здоровя залишили в холодильниках і диванах за десять святкових днів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #49 Вася 11.01.2016 10:27
Цитую федор принципиальный:
отрешку,наумчук а и ними всю зажравшуюсю свору гнать пора к чертовой матери,присосал ись,как пиявки,какие из них керовники-єто люди одарыча,кроме как языка до колен у них ничего нет.

Не сміши... Валєра.. Отрешко і Наумчук люди Одарича... Сміхота. Ти ж доросла людина.. І наче досвідчена. Отрешко голосував за відставку, а Наувмчука призначав Білоусов... Вже мабуть тобі нема , що казати..