Упродовж доби черкаські вулиці від снігу прибирає 30 одиниць техніки та 310 працівників комунальних служб міста. Робота над розчищенням доріг та прибудинкових територій у Черкасах триватиме й надалі. Про це повідомив заступник міського голови Черкас Юрій Гончаров.

За його словами, в Черкаській області оголосили штормове попередження. Удень 8 січня очікуються складні погодні умови – місцями сильний і мокрий сніг, хуртовини. Він просить усіх жителів міста з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася через інтенсивні снігопади, та до роботи комунальників. Разом із тим, міська влада звертається до підприємців, аби вони прибрали сніг біля своїх закладів.

– Хочу звернутися про допомогу з прибиранням снігу і до тих підприємців, які мають відповідну техніку, – зауважив Юрій Андрійович. – Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки для безперешкодної можливості розчистити сніг у дворах.

Нагадаємо, що в Черкасах працює 26 пунктів обігріву, де жителі в холодну погоду можуть зігрітись та випити гарячого чаю.

Про це інформує прес-служба міськради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 добродій 08.01.2017 11:50
їздять з піднятими лопатами, а гроші гребуть не погані (а це все кошти платників податків). По Надпільній за дві доби один трактор проїхав, як показано на фото - правильно,- з піднятою лопатою. Мер говорив, що Челуаш буде займатись... видно звідти відкати важче буде брати, з приватника легше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 добродій 08.01.2017 11:45
куку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Язон 10.01.2016 11:21
Цитую блазень:
читаю комменти...дивні люди пишуть, нову владу кроють...Ну неможливо за пів години убрати ту купу снігу, що випала, хтоб мером не був :lol: Головне, що сніг вже не йде і його поступово прибирають. Кому дуже болить- марш з лопатою у двір-покажить на що здатні, і за вами, дивишся, потягнуться люди! :lol:

Отчасти -справедливо. За три дня город почистили в основном. В прошлые годы это не всегда удавалось. Но в Европе снег начинают чистить когда снегопад начинается, а не когда он заканчивается. Заранее, получив прогноз синоптиков о стихии, готовят свою технику и арендуют технику частных фирм, продлевают рабочий день работникам коммунальных служб (с доплатой, по объявлениям в СМИ и через биржи труда мобилизуют безработных и всех желающих. А у нас вечером 7 января увидеть грейдеры можно было только стоящими у обочин без водителей. Тротуары и дворы вообще никто не чистил - ни коммунальщики, ни предприятия, ни сами граждане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 сніг 10.01.2016 00:14
гроші на прибирання мабуть вже вкрали. Думали що зими не буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 блазень 09.01.2016 18:03
читаю комменти...дивні люди пишуть, нову владу кроють...Ну неможливо за пів години убрати ту купу снігу, що випала, хтоб мером не був :lol: Головне, що сніг вже не йде і його поступово прибирають. Кому дуже болить- марш з лопатою у двір-покажить на що здатні, і за вами, дивишся, потягнуться люди! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Язон 09.01.2016 11:40
Цитую Людмила:
"Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки для безперешкодної можливості розчистити сніг у дворах."- це геніально! ЯК то зробити?)))

А как тебе снег почистить, если ты поперёк дороги джип поставила? Ты экономишь силы и деньги, машину на стоянку не ставишь - и кто-то тебе виноват?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Реаліст Комаров 08.01.2016 21:56
Цитую Людмила:
"Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки для безперешкодної можливості розчистити сніг у дворах."- це геніально! ЯК то зробити?)))

Ці генії носилися з новими тролейбусами і проморгали негоду, а тепер тролейбуси зовсім не ходять, і про це ні словечка. Можна подумати, що ми в Африці живемо, і вперше сніг побачили......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Людмила 08.01.2016 20:53
"Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки для безперешкодної можливості розчистити сніг у дворах."- це геніально! ЯК то зробити?)))