реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні у Черкасах попрощалися із полеглим солдатом Дмитром Безпалим. Розумний, талановитий, відважний воїн загинув, захищаючи Україну від нашестя російської орди.

340906373_243141468182522_986405261497745959_n

Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Дмитру Петровичу було 44 роки. Він народився і виріс у Черкасах, навчався у Першій міській гімназії, потім - у Черкаському національному університеті, а також у Києві у Лінгвістичному інституті. Був приватним підприємцем.

Восени 2022 року був призваний по мобілізації в одну з військових частин. Солдат Дмитро Безпалий до кінця був вірним військовій присязі і поліг у бою на Луганщині, відстоюючи незалежність та суверенітет України.

Вічна і світла пам'ять загиблому герою. Глибокі співчуття рідним і близьким Дмитра.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Чiп не Дейл 17.04.2023 03:21
Україна переможе і ніяка наволоч цьому не завадить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Пшонка 16.04.2023 11:47
Щось кацапня роздухарилась у Прочерку останнім часом. Путіна ждьотє? Нє даждьотєсь, утирки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Кур 16.04.2023 09:39
Цитую Сексот:
Цитую Кур:
Прочерку, а можна цього "Задумайтесь" калоцапського за IP-адресою якось вичислити та до СБУ здати? Нехай поцікавляться, що за воно. Бо це ж саме із такої мразоти і виникають "наводчікі". Як кажуть самі москалі: "Казла казліть нє в падлу"..

А твой дедушка тоже писал доносы в НКВД как и ты «стучишь» в СБУ?


Москалику, мої діди давили калоцапню на Прикарпатті, у їх числі і твого "дєдушку"-НКВД-шника. Смерть москалям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #9 Сексот 15.04.2023 16:35
Цитую Кур:
Прочерку, а можна цього "Задумайтесь" калоцапського за IP-адресою якось вичислити та до СБУ здати? Нехай поцікавляться, що за воно. Бо це ж саме із такої мразоти і виникають "наводчікі". Як кажуть самі москалі: "Казла казліть нє в падлу"..

А твой дедушка тоже писал доносы в НКВД как и ты «стучишь» в СБУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Кур 14.04.2023 14:32
Прочерку, а можна цього "Задумайтесь" калоцапського за IP-адресою якось вичислити та до СБУ здати? Нехай поцікавляться, що за воно. Бо це ж саме із такої мразоти і виникають "наводчікі". Як кажуть самі москалі: "Казла казліть нє в падлу"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Solid/// 14.04.2023 11:41
1- "Задумайтесь" - пошёл вон.
2- "СОЛДДАТ" - марш на бойовий, а не базарний фронт.
Солдати там ВЖЕ ВОЮЮТЬ, не "будуть воювати" до ПЕРЕМОГИ. І гинуть.
(й до чого тут твій ***й смайлик... хз - тільки тобі відомо)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Яків Миколайович 14.04.2023 06:28
Цитую Задумайтесь:
Эту бойню пора заканчивать. Нужны переговоры и прекращение огня.

Про ЩО домовлятися? Про те, які території Путлеру подарувати? Не переговори потрібні - а беззастережне виведення окупаційних військ з територвії України. Аби ворог до Черкас дійшов, і тобі довелося кидати все нажите і поневірятися по світах - ти б погодилося так все й лишити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Пшонка 14.04.2023 00:08
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Задумайтесь:
Эту бойню пора заканчивать. Нужны переговоры и прекращение огня.

Кому потрібні переговори?Кацапам?


Отут, "СОЛДАТ"е я тебе чи не вперше підтримаю. Які нах переговори? Із ким, із голововорізами, гвалтівниками дітей? Смерть москалям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 СОЛДАТ 13.04.2023 19:55
Цитую Задумайтесь:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Задумайтесь:
Эту бойню пора заканчивать. Нужны переговоры и прекращение огня.

Кому потрібні переговори?Кацапам?

И русским и украинцам. В России население в 5 раз больше чем в Украине. Через пару лет войны некому будет воевать, а война обещает быть долгой. Кто это отрицает, тот сам себя обманывает.

Ти звідки пишеш уйо...к? Населення кацапіі ніколи не було в 5 разів більше.Украіна буде воювати до ПЕРЕМОГИ :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-27 #3 Задумайтесь 13.04.2023 18:13
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Задумайтесь:
Эту бойню пора заканчивать. Нужны переговоры и прекращение огня.

Кому потрібні переговори?Кацапам?

И русским и украинцам. В России население в 5 раз больше чем в Украине. Через пару лет войны некому будет воевать, а война обещает быть долгой. Кто это отрицает, тот сам себя обманывает.