реклама Делікат

Зараз головні зусилля зосереджуємо на допомозі потерпілим і визначенні наслідків трагедії, що сталася в Умані внаслідок атаки росіян-окупантів.

«Ми в постійній комунікації із Президентом України, Офісом Президента і Мінвідновлення. І у взаємодії 24/7 із міською владою. У місцевій лікарні нині лишаються 2 людей. Їм надають усю необхідну допомогу. Ще одного пацієнта – дитину – транспортували до столичної лікарні. Сьогодні Уманська міська рада спрямувала 3,2 млн грн на першочергові потреби потерпілих. Також із обласного бюджету ми додаємо понад 5,2 млн грн: 2 млн грн – на ліквідацію наслідків ракетного удару, понад 3,2 млн грн – для надання матеріальної допомоги родинам загиблих і травмованим», – зазначив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

photo_2023-04-28_10-03-38

Він також повідомив щодо відновлювальних робіт.

«Нині працюють комісії. Вони фіксують завдані збитки в багатоповерхівці, в яку влучила російська ракета. А також у сусідніх будинках, що зазнали пошкоджень від вибухової хвилі.

Американський фонд GEM та HGBF, а також «Нова пошта» допомагатимуть із заміною вікон у будинках. Усі заміри беруть сьогодні, за кілька днів – візьмуться до роботи. За попередніми даними, заміни потребують близько 1500 вікон.

Відзавтра в поруйнованій дев’ятиповерхівці працюватимуть експерти. Вони дадуть відповідь на ключове питання, чи можна відбудувати під’їзд. Від цього залежатимуть наші подальші кроки. Наразі ми розселяємо в тимчасові житла 26 мешканців будинку, які цього потребують на сьогодні», - повідомив Табурець.

Номер «гарячої лінії»: 096 911 2 911.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100