реклама

реклама

27 травня у Черкасах проведуть в останню путь майора, командира ремонтної роти Павліченка Сергія Миколайовича. Військовий обороняв Маріуполь, потім здався в полон за наказом командування. Чоловік загинув 29 липня 2022 року внаслідок теракту в колонії в Оленівці Донецької області. Йому було 35 років, повідомляє «Про все».

348925189_954638872549185_833198497673454755_n-590x1024

"Він вступив до лав славнозвісного тоді ще батальйону “Азов” у 2014 році. З 2014 по 2022 рік він служив в “Азові”. Приймав участь в Широкінській наступальній операції, Мар’їнці, Красногорівці, Світлодарській дузі, обороні Маріуполя. Його завданням було забезпечення роботи транспорту. Він загинув під час теракту в н.п.Оленівка Донецької області", пише запорізьке видання МИГ.

Bez-imeni-14

У "азовця" залишилась дружина і двоє дітей - 10-річна дочка і 6-річний син. Сам він був з Запорізької області. Під час повномасштабної війни його рідні переїхали в Черкаси. Русудана - дружина - каже, що цього хотів її чоловік. Сергій у цей час уже був у захопленому Маріуполі. Він регулярно писав з "Азовсталі" і одного разу повідомив: вони мають наказ командування вийти і здатися в полон. А потім на одному з відео полонених із Маріуполя Русудана впізнала свого Сергія, пише Настоящее время.

За кілька днів до вибуху в Оленівці Сергій написав Русудані останнє повідомлення з полону: "Пускай этот день принесет тебе только позитив! Поцелуй наших деток, крепко заобнимай и затискай их. И купи им сегодня от меня вкусняшек. ​Скажи им, что папа так захотел. Целую вас крепенько. Сегодня у нас наконец-то солнышко. Эх, люблю тебя… Ты лучшая!"

Після вибуху в Оленівці ім'я чоловіка Русудани опублікували у списку загиблих. Але жінка каже, що все одно довго не вірила у його смерть. Потім із полону стали повертатися товариші по службі Сергія. Вони підтвердили: чоловік був у епіцентрі вибуху.

Після цього жінка звернулася за допомогою до психологів. Каже, найстрашніше було для неї розповісти правду про смерть батька дітям – Аделії та Назару.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100