Із двома Героями попрощалися сьогодні у Черкасах.

Захисники до останнього залишалися вірними українському народу і віддали за наше майбутнє найдорожче – життя, повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

В останню путь провели старшого солдата Євгенія Мірошніченка та солдата Олександра Зайкова.

Мірошніченко Євгеній Олександрович народився в селі Івашинівка, що на Дніпропетровщині. Там пішов у школу, закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей та здобув професію «складач поїздів». Після проходив військову службу та підписав контракт, був учасником АТО.

Служив на посаді головного сержанта командира відділення охорони взводу. Брав участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії рф. Гідно виконуючи свій обов’язок, загинув на Донеччині. Серце захисника зупинилося у 26 років.

Фото: фейсбук Анатолій Бондаренко - міський голова Черкас


Зайков Олександр Андрійович народився та виріс у Черкасах. Навчався в ЗОШ №25, здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів у Черкаському професійному ліцеї. У автомобільній школі “Сігма”отримав свідоцтво з підготовки водіїв транспортних засобів. Після навчання працював у Києві на станції технічного обслуговування.

Військову службу проходив на посаді гранатометника. Загинув на Луганщині від смертельних поранень внаслідок артилерійського обстрілу. Олександру Зайкову було 37 років.

Вічна і світла пам'ять воїнам-захисникам.

Щирі співчуття рідним і близьким.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100