реклама

реклама Делікат

реклама

Стало відомо про трагічну загибель старшого сержанта Дернового Миколи Володимировича.

Скрін фото з фейсбуку Костянтина Проценка


Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє помічник керівника у ГУ ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.

«Рятувальник Микола Володимирович був не просто нашим колегою, він був справжнім професіоналом, який завжди впевнено та безстрашно діяв на місці надзвичайних подій. Протягом служби в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення він взяв участь у ліквідації багатьох надзвичайних ситуацій, рятуючи життя людей з вогню та інших стихій.

В 2010 році під час ліквідації пожежі у гуртожитку на вулиці Ярослава Галана у Черкасах Микола Володимирович проявив виняткову мужність та героїзм. Того разу він врятував з 9 поверху, де густий дим заблокував людей, кілька дітей та дорослих», – пише Костянтин Проценко.

За цей героїчний вчинок Микола Дерновий був нагороджений медаллю "За врятоване життя", яку отримав з рук Президента України. У тому ж 2010 році він також став лауреатом Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року".

У 2013 році Микола Володимирович звільнився з лав ДСНС, але з початком повномасштабного вторгнення росії до України він без вагань пішов добровольцем до лав ЗСУ.

Пройшовши багато "гарячих точок", у лютому 2024 року він був демобілізований.

На жаль, дочекатися Перемоги та мирного життя Миколі Володимировичу не судилося.

Про час та місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100