Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над Черкаською областю шість російських БпЛА.

Про це повідомляє очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За словами керманича ОВА, минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100