реклама

реклама

«Нащадків Богдана Хмельницького» масово рекрутують у синьо-білі партійні ряди. Під «мудрим керівництвом» приставленого з Харківської області голови райдержадміністрації Володимира Калашникова. Кажуть – це «свідома громадська позиція».

Роби так, як вони, і  буде тобі щастя!

“Чигиринщина завжди була краєм людей із особливою громадською позицією. Із докорінними змінами у верхніх ешелонах української влади, що прийшли після останніх президентських виборів і на Чигиринщину, в нашому районі нині прослідковується активізація громадсько-політичних процесів”, - так розпочинається стаття на першій шпальті газети “Чигиринські вісті”. Власне, подібна тематика текстів у згаданому виданні останнім часом переважає.

"Партійні вісті"

"Партійні вісті"

Радянські пропагандисти, як то кажуть, нервово докурюють останню пачку “Прими”, читаючи “Чигиринські вісті” - газету, яка не просто стала “рупором влади”, а й прагне це робити послідовно та наполегливо. У двох примірниках видання, які потрапили нам до рук, перші шпальти є практично ідентичними: усміхнений голова Чигиринської районної державної адміністрації Володимир Калашников тисне руку котромусь зі “свіжоспечених” членів Партії регіонів, вітаючи зі вступом до лав партії. Так, у номері за 7 вересня підзаголовок передовиці повідомляє, що “…останнім часом членами Партії регіонів стали більше семисот чигиринців”. Пояснення цьому дуже просте – мовляв, населення району “не бажає стояти осторонь політичних змін”. Далі автор матеріалу вперто перераховує усіх, хто “не бажає стояти”. Тут не можна не захоплюватися майстерністю журналіста, який зумів згадати в одному матеріалі 30 (!) прізвищ, коротенько рекламуючи кожну названу особу. Є тут і “Герой соціалістичної праці” та “Знатний кукурудзвод України” Іван Брюховецький, який завдяки вступові до Партії регіонів здійснив свою заповітну мрію - домовився про будівництво зупинки на Медведівському повороті від траси “Черкаси-Чигирин”, є й відомий тренер боксерів Андрій Мальований і навіть гендиректор Національного історико-культурного заповідника “Чигирин” Василь Полтавець, а ще – директори шкіл, очільники відомих підприємств, трактористи, фермери, санітарки, швеї, електрики та механіки. І всі вони, ці “нащадки Богдана Хмельницького”, як зазначає автор, “не стоять осторонь будівництва нової держави, докладаючи при цьому часточку душі, свою трудову участь та свідому громадську позицію”…

Школярам треба нагадувати, хто в країні Президент. Щоб не забули

Оскільки “Чигиринські вісті” читають-перечитують чи не в кожному селі району, то професійно здійснена агітація вже дає свої плоди. Наприклад, дітлахи пішли до школи. І замайоріли на святковій лінійці прапори. 11 вересня, на День фізичної культури їх вивісили два. Один – державний, як і годиться. А інший – синій. Із написом “Янукович – наш Президент. 2010”. Той, що ним розмахували під час президентських перегонів. Це, очевидно, для того, щоб юнь пам’ятала, хто очолює країну. І ми вже, грішним ділом, подумали, що сільські вчителі не тільки сіють розумне, добре, вічне, а й вважають своїм громадським обов’язком повідомити школярам про початок виборчої кампанії…

Чигиринські школи теж не стоять осторонь "правильної" політики

Чигиринські школи теж не стоять осторонь "правильної" політики

Проте, як розповіла у коментарі “Прочерку” директорка Рацівського НВК “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Галина Демчук, насправді у школі ніколи не використовували подібний прапор.

“Ніколи в житті ми подібного прапора не використовували. У мене є відеозаписи із лінійки. Я готова голову свою віддати, що нічого подібного не було. Ми справді використовуємо два прапори — державний і прапор школи (синій із написом “Рацівський НВК”). Щодо Дня фізкультури і спорту, то його проводив сільський голова, а я взагалі була на лікарняному, тому не знаю, що вони там вивішували”, - запевнила директорка школи.

Телефонуємо до сільського голови Олександра Пироженка. Ним ще зовсім недавно пишалася Черкаська обласна організація Української народної партії. Але війт став переконаним регіоналом. Цікавимося, чи справді біля школи вивішували прапор із написом “Янукович — наш Президент”:

“А що, не Президент чи що?... Ну вивішували. Був державний прапор. А оскільки свято проводили спільно із сільською організацією Партії регіонів, то був її голова Ігор Огіренко, який і приніс той прапор. То ми його й використали”, - пояснює голова сільської ради.

На запитання щодо свого вступу в Партію регіонів відповідає стримано:

“Так, я вже написав заяву. Це було моє свідоме рішення, бо мені тут працювати. Треба, щоб у одну дудку всі дули. Служити громаді — це для мене головне. Тож підтримуємо Президента, бо він уже наш Президент. І сподіваємося на все хороше”, - підсумував Пироженко.

Голова Чигиринської райдержадміністрації і керманич районної Партії регіонів Володимир Калашников (зліва) з колегами на сесії обласної ради у Черкасах

Голова Чигиринської райдержадміністрації і керманич районної Партії регіонів Володимир Калашников (зліва) з колегами на сесії обласної ради у Черкасах

 P. S. Побічні ефекти суцільної “регіоналізації”

А тепер про те, про що “Чигиринські вісті” не напишуть. Цікаво, що Олександр Пироженко став регіоналом саме після того, як прокуратура почала не на жарт цікавитися законністю надання ТОВ “Нібулон”земельної ділянки поблизу села Вітове, де сьогодні розміщено зерновий термінал. У Рацевому скликали двічі депутатів сільської ради. Перший раз, щоб  ті підтвердили, що ніякий тиск на них не чинився. Вдруге — щоб відмінили своє рішення  про надання земельної ділянки.

Під час одіозної прес-конференції “Корупція у владі – бідність черкащан” губернатор Сергій Тулуб з-поміж іншого також зазначив: “Причому тут політика? Якщо виділили землю із порушенням законодавства — взяти ту ж фірму “Нібулон” у Чигирині….”. У подробиці Сергій Борисович не вдавався, бо нині саме триває пошук доказів того, що землю виділили з порушеннями. Проте “Нібулон” голими руками не візьмеш. Як повідомили “Прочерку” у прес-службі підприємства, усі дії щодо передачі землі, здійснювалися у межах законодавства. Зокрема, у відповіді на наш інформаційний запит йдеться: “…спираючись на конституційно регламентований принцип верховенства права, підприємство впевнене в правомірності зайнятої позиції і вирішенні штучно створеної проблеми на свою користь”. У “Нібулоні” не можуть зрозуміти, чим пояснити таку гостру цікавість прокуратури їхнім підприємством. А ноги насправді “ростуть” із Черкаської ОДА. Як повідомив під час вже згаданої прес-конференції прокурор Черкаської області Микола Лісовий, за дорученням Сергія Тулуба прокуратурою за участі інших контролюючих органів проводяться суцільні перевірки по узбережжю Дніпра:

“Перевірки тривають у межах міста Черкаси, в Черкаському і Чигиринському районах, в Каневі, Золотоноші та Чорнобаї. За матеріалами цих перевірок порушено ряд кримінальних справ. Деякі знаходяться у стадії розслідування. Крім того, органами прокуратури в межах чинного законодавства пред'явлені відповідні позови до суду. Якщо вже є побудовані приміщення на виділеній в оренду землі без правовстановлюючих документів на будівництво будівель, можна вирішити питання про їх знесення тільки після визнання незаконним самого будівництва. Тому ми пред'явили позови. Вже є багато позовів розглянутих,  а багато знаходяться у стадії розгляду”, - сказав М. Лісовий.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 женя 07.02.2012 20:42
ця партия регіонів навіть не може нашим школам обезпечити теплоту та финансову допомогу на розвитя наших шкіл, :sigh: я сам 12 літний чигринець а вже майже все розумію я може це пишу не до теми але майте на увазі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 друг 18.01.2011 18:07
Чигиринчани не бійтеся харківського десантника і його місцевих підлабузників, пережили не таке і їх переживемо. Ми достойніші за всяке приблудне ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Не згодний 29.10.2010 13:48
В Чигирині склалась така ситуація з однієї причини-екс голова рай.ради П.Литвин не давав розвивати свій бізнес багатьом підприємцям.Все відбувалося по схемі "хочеш працювати плати" Литвин обрубав багато інвестиційних проектів у Чигирині!
Зараз всі вони кинулись до регіонів щоб їм дали змогу працювати.
Кандидат на пост мера С.Тимченко досить швидко надів собі на шию ошийник Калашникова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Рибак 24.09.2010 14:34
Грамотна до "маразму" політика регіоналів в районі вже достала... І я думаю, що практично така ситуація майже по всій Україні... Залякать, придавить, забрать і видерти з тих підприємців, що хоч щось заробляють - ось основні принципи розбудови нової влади. Це ж не секрет, що в багатьох вибір простий, або заява в партію або на звільнення (чи проблеми на роботі за мізерні зарплати). Про верховенство закону чи якусь елементарну демократыю говорить не приходиться. На виборах, загальна маса придавлена пропагандою і прапорами "Партії і Президента" візьмуть своє, щоб мати повний контроль за місцевими радами. Ну а потім продаж землі, панство і т.д. Зброю потрібно людям вільно продавать. Кожен простий чоловік повинен мати можливість захистить себе і сім"ю. І через деякий час в нашій країні можновладці будуть їздить на роботу велосипедами а не на лексусах, і думать можливо перед тим, як щось творить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 ГаЛеша 18.09.2010 11:01
Дивно, як люди самі себе заганяють в стан страху... Але, сподіваюся, що на саміх виборах, в виборчих кабінках, скажуть ні біло-синім і геть погонять цю саранчу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 PVD 15.09.2010 21:22
Ситуація в тому,що почався масовий психоз,організо ваний самими регіоналами,щод о вступу в цю партію,але люди вступаючи в приватних бесідах говорять,що за них голосувати не будуть! Уряд "будівельників нової України" повністю втратив контроль над ситуацією в економіці.Попереду повний гаплик!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Сергій, Черкаси 15.09.2010 19:36
Рацівчани, вітовчани ... та інші чигиринці!!! Не бійтеся цієї шушвалі ***!!! Пам'ятайте, найбільші вороги українців - це переляк і заздрість. Не бійтеся залякувань і покажіть цій владі величезну дулю. Оберіть собі патріотів!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 гонта 15.09.2010 18:15
Звертаюсьдо чигиринців: чому ви такі перелякані і навіщо вам ті Регіони? Подивіться на їх прем`єр міністра - старий партократ, який за 20 років незалежності так і не спромігся вивчити української мови - не вистачає мозгів. Або українофоб міністр освіти Табачник, який ненавидить галичан і все українське. ***..Гидко дивитись на це комуністичне болото. Шановні чигиринці! Не падайте перед регіоналами на коліна. Ця пошесть пройде - важливо, щоб потім не було соромно перед своїми дітьми..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Виборець 15.09.2010 11:26
Чіплять партійні прапори біля школи - це вже вершина відвертого маразму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100