Очевидно, нечесні виборчі технології вже давно розроблені та апробовані, але їх реалізатори не перестають дивувати своєю винахідливістю. Як днями повідомляв на прес-конференції в Черкасах нардеп Владислав Голуб, проти нього опоненти вирішили застосувати чорні технології, залучивши на вибори однофамільців.
Більше того, опоненти знайшли людину з таким самим ім’ям, лиш по-батькові кандидати будуть відрізнятися. Звісно, технологія розрахована на розпорошування голосів і як каже сам Владислав Володимирович, тепер можуть застосовувати технологію навішування ярликів свій-чужий. Але хто ж тут насправді свій? Владислав Голуб лиш коротко зупиняється на своєму звіті щодо виконаних за 4 роки справ по округу, щоб виборці могли чітко для себе зробити висновки. Та про все по-порядку.
Сьогодні суспільству настійливо рекомендують запит на нові і молоді обличчя в політиці. Причому аналізуючи списки кандидатів експерти часто дивуються деяким прізвищам, які можна назвати випадковими для політики. «То коли вже Олег Винник балотуватиметься?» - жартують люди, маючи на увазі, що до парламенту зараз може втрапити будь-хто. При цьому дехто з кандидатів реально не знає, чим взагалі живе народ і скільки віддає з зарплати на комунальні послуги.
Так, можливо частина нових облич і є компетентною в галузі державотворчості, але частина прийде з настільки віддалених від політики сфер життя, що це може викликати ризики для країни. «Вони там навчаться!» - кажуть одні. «Якою ціною для країни?» – запитують інші. Адже в Україні, по суті, війна, складна ситуація в багатьох сферах і тому стабільна робота законотворчого органу парламенту вкрай важлива. І в округах області нам слід мати нардепів, які б підтримували зв'язок з виборцями, оперативно і вміло реагували на запити громад.
Чому щодо результативності нардепа від округів Черкащини Владислава Голуба не виникає питань? Бо він як то кажуть, працює і в кабінеті, і в полі, тобто з людьми.
Нардеп, що представляє округ №197, втрапив до ТОП-5 результативних нардепів ВРУ. Це той варіант коли молодість, знання та досвід поєднані саме для роботи в потрібній сфері.
Коли представники організацій, що моніторять діяльність влади, запрошують черкаських журналістів на прес-конференції, анонсуючи участь в них нардепів, то можна передбачити, хто обов’язково приїде на захід. Це нардеп Владислав Голуб, якого, на відміну від багатьох інших нардепів, місцеві журналісти бачать вживу та можуть задати будь-яке питання. Владислав Голуб відкритий, не боїться будь-яких питань, демонструючи прозорість у роботі. За його сторінкою в соцмережах стежать тисячі людей, де він постійно звітує про результати роботи на окрузі чи в парламенті. А, власне, звітувати є за що.
Депутат – це насамперед законотворець, той, хто створює і приймає необхідні для країни закони. Увійшовши до нового парламенту як депутат-мажоритарник, Владислав Голуб за підсумками 4 років роботи потрапив у ТОП-5 найрезультативніших депутатів Верховної Ради. Серед п’яти основних реформ, підтриманих нардепом – боротьба з корупцією, децентралізація, банківський сектор, регулювання бізнесу, енергетична незалежність.
Загалом один з наймолодших нардепів Верховної Ради VІІІ-го скликання є членом Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя, заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, юристом-міжнародником, магістром банківського і фінансового права.
Ось лиш деякі цифри по законотворчій діяльності: 127 поданих законопроектів, 1530 депутатських запитів і звернень та понад 3000 опрацьованих звернень від громадян тощо.
При цьому паралельно Владислав Голуб встигає працювати і на окрузі. Так, за 4 роки роботи парламентарієм, він побував в усіх (!!!) населених пунктах округу. А коштів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем громад в округ залучено 118 млн грн. Пріоритетними в цьому сенсі були галузі охорони здоров’я та освіта.
При цьому нардеп встигає все. На нещодавно представленому його звіті можна було бачити безліч зроблених справ: від глобальних, коли як парламентарій Владислав Голуб повинен відстоювати в складі української делегації Українські позиції у Раді Європи, до абсолютно приземлених, але таких важливих для громадян. Перелічувати можна довго, наприклад, це комп’ютерна техніка для шкіл, як черкаських так і районів і міст округу, встановлення дитмайданчиків, твердопаливних котлів у селах та місцевих навчальних закладах тощо.
Якщо сухою мовою цифро: за його сприяння встановлено 30 спортивних і дитячих майданчиків, осучаснено 30 навчальних закладів, 26 амбулаторій і ФАПів.
З-поміж іншого нардеп пригадує і уроки… іноземної мови з канівськими та черкаськими школярами. Адже як відомо, нардеп досконало володіє кількома іноземними мовами, що між іншим, також дуже важливо для чіткого донесення позиції у ПАРЄ, де відстоюючи інтереси України, треба чітко розставляти акценти.
На запитання журналіста, чи не перетягує Владислав Голуб на себе одіяло, кажучи про залучені в область мільйони, адже це кошти бюджету, а не його власні, чітко пояснює:
– 118 мільйонів гривень – це кошти державного бюджету, які через субвенції виділяються районам і містам на вирішення їх проблемних питань. Проте варто розуміти і те, що ці кошти не розподіляють між усіма областями рівномірно, а лише під конкретні проекти і на конкурсній основі. Саме тут і починається робота депутата: вивчити потреби громад, визначити спільно з місцевою владою серед них пріоритетні, розробити проекти, підготувати документи, погодити проекти у всіх комісіях і парламентських комітетах, а потім проконтролювати їх цільове використання. Ось останній приклад. Нещодавно на придбання апарату УЗД для Мошнівської ЦРЛ було виділено з державного бюджету півмільйона гривень. Як ви думаєте, ця лікарня єдина в Україні, що потребує сучасного обладнання? Звісно, що ні. Але кошти прийшли саме у Черкаський район, – роз’яснює нардеп.
Сьогодні Владислав Голуб серед тих, хто планує знову балотуватися на виборах 21 липня до парламенту. Йде вже не просто з обіцянками, як минулого разу, а з результатами роботи. Можливо тому проти нього вже почалася брудна передвиборча кампанія. Каже, що зіткнувся вже з брехнею і наклепами. Так, його ім’я пов’язують з Юрієм Косюком чи Сергієм Соболєвим, поряд з ним в окрузі реєструють декілька кандидатів з таким самим прізвищем.
– З часу як я отримав вищу освіту, ніхто ніколи не приймав за мене рішень, водночас, ніхто не дорікне мені, що я лобіював чиїсь інтереси в парламенті. Від журналістів же нічого не скриєш. Та й нащо це мені, адже вважаю себе людиною нової генерації і, хоч може це когось дивує, дійсно працюю на виборців та для розвитку країни. Маю вже напрацювання і вагу, тож з моєю думкою в політиці рахуються. І часто ця думка не співпадає з названими особами. А щодо однофамільців, то прикро, що опоненти опускаються до таких технологій, – каже народний депутат Владислав Голуб.
Сьогодні він кандидат в депутати по округу №197. Каже, що балотується саме від цього округу, бо тут живе його рідня.
– Прийняв рішення взяти участь у виборах, бо робота з людьми, реакція на звернення дала мені новий досвід. Це спілкування з виборцями і підштовхнуло мене ще раз спробувати свої сили обратися на 197-му виборчому окрузі, бо я маю відчутний рівень підтримки серед громад. Моїми союзниками є активні громадяни в кожному селі, в кожному місті, депутати сільських районних та обласних рад. До речі, найбільшу зацікавленість розвитку своїх територій зараз виявляють саме голови новостворених ОТГ. Звісно, є кому і палиці в колеса вставляти, як це бувало в політиці, та попри деструктивні дії недоброзичливців ми рухаємося вперед. Спільно з місцевими громадами нам вдається реалізувати багато проектів. Така робота мені дуже імпонує.
Народний депутат Владислав Голуб на черговій зустрічі з журналістами у Черкасах готовий до всіляких питань. Питання щодо доходів, які більшість депутатів не люблять, його не турбує.
– Мої доходи легальні. Наразі – це зарплата депутата. Крім того, родина має доходи від підприємницької діяльності моєї дружини, проте зараз вона перебуває у декретній відпустці. Із 2017 року мої електронні декларації у відкритому доступі, кожен охочий може їх переглянути. За роки депутатства в мене не з’явилося ні заводів, ні офшорів, ні розкішних палаців. У мене також немає і бізнесу на Черкащині.
Розставляючи акценти на майбутню діяльність, народний депутат і кандидат в нардепи по округу №197 Владислав Володимирович Голуб (так-так, тепер треба знати депутата і по-батькові, бо в бюлетені можуть бути двійники, тож важливо не помилитися) загинаючи пальці, перераховує найбільш важливі для нього на сьогодні питання: дороги, медицина, освіта та екологія.
По кожному з цих пунктів є напрацювання, водночас зробити все за одну каденцію неможливо, тож нові напрямки роботи чекатимуть депутата вже у новому парламенті.
- Головним завданням будь-якого народного депутата України є законотворча діяльність. Але в наших реаліях часто депутат перетворюється на посередника між виборцями і органами влади, і вимушений виконувати невластиві йому функції, - говорить голова Черкаського обласного осередку Комітету виборців України Максим Михлик.
Наприклад, «вибивати» гроші на округ, контролювати роботу місцевої влади, вирішувати проблеми окремих виборців та громад тощо. У Черкаській області в цьому плані одним із найефективніших депутатів є Владислав Голуб, який, на відміну від більшості своїх колег, реально працює на своєму окрузі. Проте варто пам’ятати, що мажоритарна система виборів є неефективною в сучасній Україні і часто дозволяє маніпулювати виборцями, підкупати їх і в результаті залишити перед «розбитим коритом», що і сталось в сусідньому 195 виборчому окрузі. Тому щиро сподіваюсь, що Владислав Голуб, хоч і є «мажоритарником» та дбає про свій округ, продовжуватиме боротьбу за Виборчий Кодекс, який введе систему відкритих списків і скасує мажоритарну систему виборів.
*передвиборна агітація
реклама
Коментарі
Мелочевка какая-то пошла.
"Черноволы" остались в прошлом.
p.s. Не заметил, возле статьи стоит отметка "на правах рекламы"?
У Русаліної і Полозова піарники не кращі.
...
Стрічка RSS коментарів цього запису