реклама Делікат

У школах таки намагалися «підтягнути» випусникам атестати.

Як повідомляє «Високий Замок», це засвідчило дослідження, яке проводив журнал «Вісник ТІМО». Опитавши кілька провідних фірм, що торгують шкільним приладдям, фахівці виявили, що у березні-травні 2010 року продаж класних журналів в Україні зріс на 23-30% порівняно з аналогічним періодом 2009 року. «Зазвичай у цей період журнали ніхто не купує, – каже керівник проекту журналу Віктор Гудзинський. – Зрозуміло, що у школах просто переписували оцінки».

Він пов’язує це з рішенням Міністра науки і освіти Дмитра Табачника враховувати цього року середній бал шкільного атестату під час вступу до вишів.

Нагадаємо, що саме «підтягування оцінок» найбільше боялися противники врахування шкільних атестатів...

– Повідомлень про переписування класних журналів на Черкащині ми не отримували, однак сам факт такого ганебного явища мене не дивує, – говорить керівник черкаської організації громадянської мережі «Опори» Сергій Варич. – Ви ж зрозумійте, батьки тих дітей, яким не потрібно раптово «підтягувати» середній бал, не знають про переписування журналів нічого. Ті ж батьки, дітям яких переписують журнали, тримають це у великому секреті.

У відвертій розмові з «Прочерком» деякі черкаські вчителі зазначили, що справді чули про факти переписування журналів у своїх школах. Однак, зауважують, що крім того, що це тримається у великому секреті, то ще й ціни за таку послугу вчителі-порушники правлять величезні. Адже робота ця досить копітка.

"Дочекались: нормальна оцінка в атестат коштує 2-2,5 тисячі гривень і це в сільській школі Черкаської області. От тобі й врахували атестат" - написала у своєму блозі народний депутат від "Нашої України-Народної Самооборони" Леся Оробець.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100