Як сказала Лариса Миколаївна, перед початком навчального року всі майбутні першокласники мають пройти медогляд і вакцинацію за місцем проживання у педіатра або сімейного лікаря. Учні решти класів проходять медогляд упродовж року ближче до дня народження. Для вчителів проходження медогляду в умовах карантину не є обов’язковим.
У разі виникнення несприятливої ситуації (переходу Черкащини із зеленої в жовту або помаранчеву зону) навчання може стати дистанційним.
Як наголосила Ольга Володимирівна, найбільш вразливою для проблем дистанційного навчання є початкова школа, оскільки така форма освіти суперечить системі Нової української школи. За 10 хвилин на годину, які учням молодших класів дозволяється перебувати перед екраном комп’ютера, вчитель може дати завдання для подальшого самостійного виконання лише з деяких предметів (наприклад, з музики). Натомість, уроки іноземної мови, математики, письма повинні проводитися в умовах шкільного класу. Тому найважливіші навички з цих предметів учням спробують дати на початку навчального року, поки це дозволяє епідемічна ситуація.
Школа повинна забезпечити максимально можливе дотримання санітарних норм під час навчання: найбільшу віддаленість між учнями в класній кімнаті, мінімальне спілкування між різними класами, групами, температурний скринінг, утилізацію масок тощо.
Учням початкових класів дозволяється маски в школі не носити, інші мають заходити в навчальний заклад у масці, а під час проведення занять маску можуть зняти. Кожен учень (студент) повинен мати з собою одну запасну маску.
У разі виявлення в групі або класі учня з COVID-19 вся група (клас) іде на 14-денний карантин. Тому батьків закликають не пускати в школу учнів навіть із температурою 37,0.
реклама
Коментарі
Звісно
А ти перевіряв?
Так озвуч! Інформований наш!
У вчителя, так як вчителі тільки скидали завдання яке батьки самостійно з дітьми намагались опрацювати.
Перш ніж так писати, піди і перевір тих хворих, які начебто там лежать. Я знаю що кажу.
Стрічка RSS коментарів цього запису