Політики, які за 20 років перебування при владі, мають побачити, що їм є гідна альтернатива, що у владі можуть перебувати нові люди, котрі готові працювати по-новому. Саме таку мету ставить народний депутат, лідер партії «Україна – Вперед» Наталія Королевська, формуючи Народний список претендентів на депутатські місця.
«Черкаси можуть жити по-іншому»
У п’ятницю Наталія Королевська представила перших кандидатів Народного списку на Черкащині. Це Сергій Блажевич, Олександр Монько, Пилип Палютін, Олена Хоменко, Олексій Драбовський, Олег Бевз, Олена Надточій та Леся Островська.
– Наше завдання – об’єднатися і побудувати таку країну, якою б ми всі пишалися. Тому ми просимо вашої підтримки, щоб показати всім політикам минулого, що є реальна альтернатива, що є можливість побороти корупцію в країні, створити справедливе правосуддя, – звернулася до черкащан Наталія Королевська. – Наша команда доведе, що Черкаси можуть жити по-іншому.
Про свої наміри розповіли і самі учасники Народного списку. Зокрема, як сказав Сергій Блажевич, участь у ньому – це єдина можливість для молодої людини спробувати пройти до Верховної Ради.
– Раніше закриті списки давали можливість заходити в Парламент олігархам, їхнім перукарям, водіям – людям, яких ми не знали. Сьогодні вперше списки до партії відкриті, і саме ви будете вибирати того, кого хочете бачити депутатом, – зауважив він.
Інший учасник Пилип Палютін зауважує: як і більшість черкащан, він отримував зарплату в конверті, мріяв про власне житло, яке придбати нереально, тому хоче, аби в країні щось змінилося.
– Я вивчав досвід інших країн, дуже багато читав і знаю, що є шанс на поліпшення, – каже Пилип.
На прес-конференції, яку Наталія Королевська провела того ж дня в Черкасах, нардеп зауважила, що ставить перед собою завдання змінити якість української політики.
– У нас партії змінюють одна одну при владі вже 20 років, але ні якість політики, ні якість життя людей не змінюється, а тільки погіршується. І я зробила висновок, що перевчити політиків минулого працювати по-новому – неможливо. Тому ми почали формувати відкрито, публічно, абсолютно доступно нашу команду, – каже пані Наталія.
За її словами, Черкащина – регіон, що має дуже великий потенціал, але нині живе чи не найгірше.
– Низький рівень зарплат, високий показник безробіття та міграції населення робить Черкащину депресивним регіоном. Є тенденція падіння промислового виробництва, колосальний тиск на малий і середній бізнес. Щоб змінити якість життя у регіоні, дати можливість організовувати нові робочі місця, треба, щоб були інвестиції та державна підтримка. Ми презентували свою програму «Нова економіка – нова країна», яка передбачає зміни в агропромисловому комплексі, підтримку виробництва, малого й середнього бізнесу. Це дає змогу збільшити зайнятість, отримати високотехнологічні і високооплачувані робочі місця. Потенціал регіону великий, тому при правильній економічній політиці вже за кілька років можна отримати значні результати, – розповіла Наталія Королевська.
Також, як прокоментувала політик, на жаль, нині в країні не робиться жодного кроку для того, аби протистояти кризі. Зокрема, не підтримується національний виробник.
– Коли в нас кажуть про робочі місця, то говорять про фонди зайнятості. А насправді робочі місця – це малий і середній бізнес. Це створення таких умов, щоб підприємства могли розвиватися. В останній тиждень роботи Парламенту я запропонувала прийняти пакет законопроектів – про підтримку національного виробника, про стимулювання зайнятості в малому й середньому бізнесі, про зайнятість населення, про оподаткування офшорних компаній, а також про підвищення мінімального прожиткового мінімуму та зміну споживчого кошика. У комплексі ці 5 законопроектів дозволили б захистити від кризи, дати стимули, щоб у підприємств з’явився ресурс. Але жоден з них не був розглянутий. Бо всі живуть виборами і не думають про те, що вибори пройдуть, а люди залишаться жити в країні… – прокоментувала нардеп.
«Нам не соромно брати лопату»
Учасники Народного списку вирішили не чекати виборів, а зробити для черкащан добру справу вже зараз. Тому зібралися гуртом і за власний кошт заасфальтували заїзд у один з дворів міста.
– Ми знайшли місце, де дірки в асфальті на кожному кроці. Тому вирішили зробити невеличку добру справу. Проблем, звісно, дуже багато, але деякі можна вирішити, якщо не бути байдужими, – каже дизайнер одягу Олена Надточій.
Підприємець з Чигиринщини Леся Островська зауважує: хоче спробувати свої сили в Парламенті, бо має достатньо сил та енергії, які може спрямувати задля розвитку Черкащини.
– Цією акцією ми засвідчили, що не боїмося випарів асфальту, лопат і рукавиць. Ми можемо вже сьогодні робити щось для черкащан. Це може бути асфальтування дороги, благодійна допомога дитбудинку чи малозабезпеченим сім’ям. І це зовсім не соромно – брати в руки лопату. Соромно, що в нас дороги роками не ремонтуються! – каже пані Леся.
Утім, Наталія Королевська зауважує: проблеми не тільки з поганими дорогами. Уся система житлово-комунального господарства вже практично не працює.
– Люди розповідають, що дахи течуть, а тарифи вже наближаються до розміру пенсій. Звісно, що вони не в змозі за такі послуги платити шалені гроші. Тому наше завдання – комплексна модернізація і реформування системи житлово-комунального господарства, – каже нардеп. – Держава втрачає 17 мільярдів доларів у рік через те, що наше ЖКГ неефективне. Немає модернізації, і немає конкуренції, бо скрізь монополія. А люди страждають через неякісні послуги. Ми вважаємо, що треба застосовувати систему державно-приватного партнерства, демонополізувати цей ринок і реформувати галузь.
На переконання Наталії Королевської, допомога людям повинна надаватися не тільки перед виборами, а постійно. Бо перед виборами дуже багато обіцянок, які потім забуваються.
– Ми з року в рік чуємо, що немає грошей, тому ми зараз скоротимо, а наступного разу ви нас виберете, і все вийде. Я вважаю, що з тими, хто вже 20 років обіцяв і не зробив, треба прощатися. Повинно прийти молоде покоління, яке не боїться і лопату взяти. Бо для них не виконати свої зобов’язання – це поставити хрест на собі. Адже попереду – все життя, а це – тільки перші вибори, а не останні, – каже про свою команду Наталія Королевська.
«Була політичним романтиком»
Також лідер партії «Україна – Вперед» відвідала черкаське підприємство «Металінвест». За її словами, воно працює не завдяки підтримці держави, а всупереч державній політиці. Але змогло створити робочі місця та інвестувати у виробництво.
Ознайомившись із процесом цинкування металоконструкцій, що відбувається на підприємстві, депутат зустрілася з колективом та з нагоди Дня металурга вручила ряду робітників почесні грамоти.
Працівники підприємства цікавилися її баченням політичної ситуації в країні та мети, з якою вона хоче йти у Верховну Раду.
– П’ять років тому, коли я прийшла в політику, то мала ілюзію, що можна щось розламати, пояснити, довести. Я керувала підприємством, і дуже переймалася, що в країні є можливість щось створювати, але це робиться чомусь не завдяки підтримці, а наперекір умовам. Я була політичним романтиком і думала, що треба просто пояснити, розповісти… Але за ці 5 років я 15 разів пропонувала з трибуни закон про державне приватне партнерство. Зі мною всі погоджувалися, але ніхто не голосував. Бо мій закон не враховував їхні інтереси. Тому ми прийняли рішення іти в Парламент політичною силою. Бо сам ти там нічого не зробиш. А мета у нас одна – змінити якість життя. У країні є потенціал, вона може жити гідно і абсолютно по-новому, – звернулася до людей Наталія Королевська.
реклама
Коментарі
Королевська вже була депутатом 2 скликань ВР і стала депутатом 6 років назад, а не 5.Так що вона сама політик явно не новий. Обережніше їй треба зі словами- час проходить непомітно.
Який король, така й удавана опозиція. наївна...
Мабуть, на своїх тусовках так і ржуть над народом, посьорбуючи шапмунське із самої Франції.
Ахметов: - Королевська опозиція Януковича. Звучить? :)
Єфремов: - Аха-ха-ха-ха.
до якого з працівнків СБУ треба звертатися?
А то тут http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/17/6968979/ ТАКЕ ПИШУТЬ.
Невже дискредитація вашої високо моральної політичної, з дозволу сказати, сили?
Стрічка RSS коментарів цього запису