Народний депутат України Геннадій Бобов оприлюднив звіт про свою діяльність за 2014–2019 роки.
Три з них стали законами, деякі пройшли перше читання. Найбільш відомі з них стосуються відродження українського села; підвищення захисту пенсіонерів та інвалідів; збільшення виплат за оренду землі; наповнення місцевих бюджетів у селах; посилення соціального захисту чорнобильців та інших вразливих категорій населення; підвищення відповідальності за отруєння бджіл хімікатами і за безгосподарське використання земель; протидії рейдерству. Всього ж народний депутат подав 46 законопроектів.
Газифіковано 6 населених пунктів у двох районах області – Корсунь-Шевченківському і Городищенському. Газ отримали Склименці, Квітки, Сухини, Вільшана, Вербівка, Воронівка. Всього до газопостачання під’єднали 719 домогосподарств. Загалом же за сприяння Геннадія Бобова газифіковані 30 населених пунктів у трьох районах області. З них за період на посаді народного депутата – 12. Завдяки масштабній програмі Геннадія Борисовича «блакитний вогник» отримали 3 969 домогосподарств. Найбільше населених пунктів газифікували в Корсунь-Шевченківському районі. Фінансування відбувалося з приватних коштів.
За 5 років працівники приймалень опрацювали 5 637 звернень громадян. Найбільше – в Корсунь-Шевченківському, Канівському і Городищенському районах. Окрім того, Геннадій Бобов проводить зустрічі з виборцями, де отримує запити напряму.
На деякі об’єкти кошти виділив Кабінет Міністрів за подачі народного депутата, інші фінансувалися виключно приватним коштом або на умовах співфінансування. У Корсуні-Шевченківському повністю оновлена центральна площа; працює оновлена котельня, що подає тепло на вулицю ІІ Українського фронту; функціонує цілком відбудована теплиця юннатів; Районний центр дитячої та юнацької творчості отримав нову систему опалення; відкрили Музей освіти Корсунь-Шевченківського району. У Городищі пробили нову свердловину (75 метрів глибиною), що надала тутешнім жителям воду кращої якості; збудували нову котельню в Городищенській школі №1 та зробили капітальний ремонт покрівлі й заміни вікон у Городищенській школі №3. У Станіславчику Шполянського району звели пішохідний міст, а у Вільшані, на Городищині, відремонтували будинок культури. У Катеринополі зробили капітальний ремонт водогону, капітально відремонтували дах в Катеринопільському ДНЗ «Казка» та замінили 152 вікна у Вікнинській середній школі.
Кошти спрямували всі небайдужі патріоти у 2015 році, коли виникла потреба у приватному фінансуванні захисних редутів. Всього ж на потреби української армії з 2014 року Геннадій Бобов у різній формі перерахував 2,5 мільйона гривень. Вони пішли на закупівлю особистого спорядження для мобілізованих із Черкащини, форми, обладнання, спеціальної техніки тощо.
За п’ять років за приватні кошти проводився ремонт доріг із пошкодженнями різної складності в Корсуні-Шевченківському, Саморідні, Шендерівці, Комарівці, Заріччі, Вільшані, Почапинцях і Журжинцях. У планах найближчим часом – ремонт дорожнього полотна в Корсунь-Шевченківському та Лисянському районах.
71 школа округу отримала допомогу 91 раз – у ремонті, сучасним обладнанням, меблями, технікою, інвентарем, тощо. Підтримка надійшла у школи в таких населених пунктах: Корсунь-Шевченківський, Селище, Сидорівка, Стеблів, Заріччя, Драбівка, Нетеребка, Сахнівка, Моринці, Гарбузин, Шендерівка, Городище, Вербівка, Вільшана, В’язівок, Дирдин, Мліїв, Старосілля, Хлистунівка, Цвіткове, Товста, Шпола, Васильків, Іскрене, Лип’янка, Мар’янівка, Матусів, Надточаївка, Сигнаївка, Станіславчик, Топильна, Журавка, Лебедин, Катеринопіль, Вербовець, Вікнине, Гуляйполе, Єрки, Киселівка, Лисяча Балка, Петраківка, Шостакове, Веселий Кут, Кобринове, Майданецьке, Павлівка Перша, Папужинці, Піщана, Соколівочка, Тальянки, Корсунка, Беркозівка, Малий Ржавець, Мартинівка, Межиріч, Мельники, Степанці, Почапинці, Журжинці й Шестеринці. Окрім того, щорічно відзнаки та премії отримують обдаровані випускники району. Загалом із 2012 року допомогу надано 116 разів. Вона надходила з особистих коштів та заробітної платні народного депутата.
43 рази отримали допомогу 33 дитячі заклади округу. Допомогу надавали в ремонті ДНЗ, технікою, іграшками, обладнанням, меблями, ігровими модулями тощо. Вона надійшла в садочки Корсуня-Шевченківського, Селища, Стеблева, Гарбузина, Городища, Валяви, Вербівки, Млієва, Орловця, Вільшани, Шполи, Катеринополя, Гончарихи, Кайтанівки, Розсохуватки, Ступичного, Сухої Калигірки, Ямполя, Ярошівки, Веселого Кута, Колодистого, Корсунки, Лісового, Мартинівки, Межирічі, Таганчі і Журжинців. Всього з 2012 року допомогу надано 58 разів. Обладнання закупляли за приватні кошти та заробітну платню народного депутата.
На радість дітлахам та їхнім батькам дитячі майданчики облаштували в Корсуні-Шевченківському, Шполі, Матусові, Вільшані, Вербівці, Деренковці і Здобутку. До кінця літа в населених пунктах округу за довгостроковою програмою розвитку, розробленою позаминулого року, буде встановлено ще 15 майданчиків, а до кінця року їх ще побільшає. Всі об’єкти облаштували виключно за приватні кошти.
25 закладів культури та творчих колективів отримали підтримку від свого народного депутата. За приватні кошти та заробітну плату народного депутата вдалося допомогти необхідним обладнанням, сценічними костюмами, надати підтримку в гастролях тощо. Допомогу отримали заклади культури та творчі колективи з Корсуня-Шевченківського, Набутова, Драбівки, Гарбузина, Петриків, Хлистунівки, Петропавлівки, Вільшани, Шполи, Матусова, Надточаївки, Ярославки, Іскреного, Катеринополя, Киселівки, Гончарихи, Кобринового, Журжинців, Степанецького. Окрім того, винятково за приватні кошти та заробітну плату народного депутата надано допомогу на святкування дня Корсуня-Шевченківського, Катеринополя і Шполянського району.
Встановили нові спортивні майданчики в Корсуні-Шевченківському, надали допомогу спортивним колективам у п’яти районах округу. Допомога за приватні кошти та заробітну плату народного депутата надійшла в такі населені пункти: Корсунь-Шевченківський, Городище, Шпола, Катеринопіль і Степанці.
54 рази отримали допомогу 43 лікарні, амбулаторії та ФАПи округу. За сприяння Геннадія Бобова відремонтували ФАПи та амбулаторії, закупили нове дороге обладнання в районні лікарні, допомогу отримали всі пологові відділення, необхідне обладнання та інструментарій надійшли в заклади сільської медицини. Підтримку спрямували в заклади охорони здоров’я таких населених пунктів: Корсунь-Шевченківський, Черепин, Склименці, Заріччя, Моринці, Сидорівка, Скрипчинці, Кичинці, Виграїв, Сухини, Селище, Нетеребка, Корнилівка, Драбівка, Завадівка, Вільхівчик, Городище, Валява, Шпола, Катеринопіль, Бродецьке, Грушківка, Шостакове, Білашки, Шаулиха, Веселий Кут, Зеленьків, Онопріївка, Тальянки, Горобіївка, Копіювата, Лука, Малий Ржавець, Полствин, Попівка, Шестеринці, Орли, Верещаки, Будище, Петрівська Гута, Журжинці і Почапинці. Всього з 2012 року допомогу надано 66 разів – з особистих коштів та заробітної платні народного депутата.
Щороку народний депутат солодкими та корисними подарунками вітає вихованців Корсунь-Шевченківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Надія» та Вільшанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Городищенського району.
Усього в таких сім’ях в окрузі виховують 56 дітей. Усі вони вже котрий рік отримують подарунки та вітання із різдвяними святами. Родина Нагорняків із села Папужинці Тальнівського району, яка нині виховує 10 дітей, отримала 3 двоярусні ліжка з матрацами для нових вихованців. Окрім того, на день Святого Миколая в усі дитячі відділення районних лікарень округу за сприяння Геннадія Бобова передають вітамінні набори фруктів для маленьких хворих.
У 2019 році вітання отримали 489 жінок. Народний депутат вважає, що Матері-героїні є прикладом для молоді і гідні найкращого.
У ці заклади передали техніку та обладнання, придбані за приватні кошти народного депутата. Підтримка надійшла у Шполу, Степанці, Будище, Почапинці, Журжинці, Шестиринці, Беркозівку, Горобіївку й Таганчу.
Щороку ветерани отримують привітання та подарунки до свята Перемоги. Також щорічно необхідну допомогу отримують і шість районних ветеранських організацій. Це і фінансування проведення вогників, і необхідне обладнання та меблі для організації процесу збереження народної пам’яті.
* Передвиборна агітація