Черкаський губернатор видав до свого одноріччя перебування на посаді глянцевий журнал „Черкащина”. На 50 сторінках (разом з обкладинкою) розмістилось 56 фотографій Сергія Тулуба. Без сумніву, губернатор іде на рекорд – навіть такий нарцис, як Олександр Черевко, позаздрить: це круто.
В „Слові до читачів” наш губернатор так презентував власний фотоальбом:
„Пропоноване увазі черкаської громади видання має всі підстави стати помітним явищем в інформаційному просторі нашого краю. З-поміж значного масиву журнальних видань „Черкащина” вирізняється, за задумом редакційного колективу, поєднанням матеріалу загальнополітичного, соціально-економічного і культурологічно-мистецтвознавчого змісту. І в цьому помітно прагнення не стільки розширити коло адресатів, скільки охопити й більш-менш повно репрезентувати багатовимірність життя Черкащини”.
„Багатовимірність життя Черкащини”, як бачимо, звелась до „багатовимірності” життя Сергія Тулуба. Черкащина, як той Пушкін, виявилася просто фоном. Всі зафіксовані на фото персонажі і ситуації служать одній меті – показати велич нового Очільника області, його труди на благо краю.
Тут обов’язково використали і Шевченка. Хоча, власне, самому Тарасу Григоровичу посвячений хіба що заголовок статті „Кобзар єднає Україну”. Далі пішло: Боже, які гості відвідали Чернечу гору з нагоди 197-і річниці Шевченка! Азаров сказав те-то, Герман сказала те-то, Очільник області те-то, Добкін подарував те-то. Прибули такі-то, подякували за те-то, обговорили те-то, закликали до те того... І фотки, фотки...
При чому тут Кобзар, „який єднає Україну”, залишилось незрозумілим. Словом, „на фоне Пушкина снимается семейство”.
„Фотоальбом” очільника злегка розбавили матеріалами про Миколу Негоду, театральну постановку „Тарас. Слава”, письменницю Зінаїду Тулуб та трипільські розкопки. Власне, лише тут не згадували про Тулуба. Ця творчість чомусь обійшлася без нього. Правда, з Зінаїдою Тулуб – велике питання. З якого дива ця письменниця згадується у цьому часописі? До Черкащини вона не має жодного стосунку, але з деяких пір чиновницька громадськість активно просуває це ім’я в культурну свідомість черкащан. Як туманно пояснюють, наш Очільник ніби-то належить до того ж роду Тулубів, що й письменниця. Тож тепер на Черкащині ведеться окрема просвітницька робота на предмет ознайомлення з творчістю уславленої Зінаїди. Тобто її теж використовують в ролі Пушкіна, на фоні якого, ну, самі знаєте що.
Турбує, що це не кінець, бо в „Слові до читача” пан Тулуб пообіцяв: „Ця духовно-інтелектуальна константа буде визначальною рисою й у всіх наступних виданнях часопису”. Тож в планах, як бачимо, подальші випуски такого ж змісту. На щось інше сподіватись не доводиться, бо в редакційній колегії новоспеченого журналу – два ректори черкаських вузів, два професора, три кандидати наук, один мер і один заступник голови облради. І цей потужний колективний мозок не підказав Сергію Тулубу, що таких глянцевих журналів-панегіриків випускати не можна, бо далі екзальтована громадськість затребує від нього тільки багатотисячних томиків „Возрождение” і „Малая земля”. Сідайте за їх написання, дорогий Леонід Ілліч Тулуб. Упевнені: у вас вийде.
Олександр Багінський, газета "Нова Молодь Черкащини"
- Це можливість інформування населення Черкащини про основні політичні, громадські, літературні, культурні та інші події, які відбуваються на Черкащині. Це можливість дати їм яскравий додаток до тієї повсякденної інформації, яку вони отримують сьогодні і по телебаченню, і по радіо, і в інших ЗМІ. Він буде виходити один раз в квартал, – зазначив Сергій Тулуб. – У першому номері ми намагалися показати результати роботи нашої команди за рік. А далі ми будемо працювати в тих напрямках, про які я сказав. Але це можливість дати як можна більше інформації для всіх черкащан.
– При попередньому губернаторові випускалися дорогі книжки і журнали з масою фотографій з попереднім губернатором. Тепер ми маємо аналогічну картину у журналі «Черкащина» з цим губернатором. Тобто наша влада красується, на це тратяться великі кошти, а наша обласна Спілка письменників має простягати руку і просити грошей на «Холодний Яр», на Шевченківську конференцію. Але не культура повинна просити милостиню, а вони повинні черпати в нас духовність і ще перед нами схиляти голови, – висловлюється очільниця обласної організації Національної Спілки письменників України Валентина Коваленко.
Коментарі
Данила, мы все когда то были Солдаты.
У тебе, "молнія",язик не терпне, коли підлизуєшся до губера? Щоб ти знав, Тулуб, "ославлений" по всій Україні після цього з дозволу сказать "журналу", дав у лоба (у переносному, звісно, значенні) кожному недолугому виконавцеві. Чи ти думаєш, що зализування 5-ї точки додає позитивної репутації її власникові?!
И наоборот, публичный и не коррумпированны й чиновник "утопает в море" критики.
Ай, как нам повезло с Ним!
Никому Его не прислали, а нам сказочно повезло!
Мы не должны "втрачаты уникальну можлывисть выкорыстати Його уникальный потенциал!
Господа, пани и панове,а может это не Ему нравится зализывание, нам нравится лизать?
А тут любителям повезло, Человек попался очень подходящий, без комплексов!
Лызь, лызь и сразу из пешки в дамки.
Кому тошнит на выход!
Опытные приезжие ферзи формируют очередь...
Стрічка RSS коментарів цього запису