реклама Делікат

Трек черкаського гурту «Boberplane» за назвою «Один серед руїн» про українців, яких війна розділила тисячами кілометрів. Та одного дня в кінці тунелю обов’язково з’явиться світло: люди повернуться додому й обіймуть найрідніших після тривалої розлуки.

photo_2023-11-22_23-16-02

– Ідея для написання пісні в мене народилася, коли працював у Гуманітарному центрі Черкас. На власні очі я бачив людей, які перебувають «на межі». Вони відправили дружин, дітей, матерів і бабусь за кордон, аби зберегти їхні життя, а самі залишись із пусткою всередині. Тож один серед руїн – це збірний образ українців, яким болить через розлуку із сім’єю. Однак ми співаємо, що в кінці тунелю завжди є світло й ви обов’язково зустрінетесь, адже рідні мають бути разом, – зазначив фронтмен гурту «Boberplane» Сергій Бобров.

photo_2023-11-22_23-16-00

Композицію «Один серед руїн» часто виконували під час благодійних концертів і поштовхом до запису стала реакція глядачів. Це перший трек гурту, який оприлюднили на цифрових платформах. Проте на цьому виконавці не зупиняться і публікуватимуть свою музику надалі.

– Ми почали грати «Один серед руїн» на концертах і вона чіпляла всю залу, ніхто не залишався байдужим. Тож вирішили, що її варто видати. Це, як то кажуть, «перша ластівка», бо далі будемо ще записувати. Технічний процес тривав довго, адже кожен з нас прагнув отримати максимально якісний результат. Вірю, що цей трек знайде свого слухача, – додав Бобров.

Обкладинка пісні «Один серед руїн» належить черкаській фотографині Ользі Степаньян.

photo_2023-11-22_23-16-03

Про «Boberplane»

Гурт сформувався із дуету. Сергій Бобров (гітара, вокал, музика, тексти) і Максим Кривобородов (гітара, музика, аранжування) організовували благодійні концерти на підтримку ЗСУ в Черкасах. Поступово вони створювали масштабніші музичні програми та запрошували інших музикантів, аби забезпечити краще звучання. Тож решта учасників гурту «Boberplane» з’явилась у потрібному місці в потрібний час. Серед них – Маргарита Бєлкіна (електропіаніно), Іван Цаплюк (ударні), Олександр Шнайдер (контрабас).

photo_2023-11-22_23-16-03 (2)

Довідково: назва гурту «Boberplane» походить від найменування безпілотника українського виробництва – «бобра». Прізвище фронтмена теж великою мірою визначило назву колективу.

photo_2023-11-22_23-16-02 (2)

Про це повідомляє пресслужба гурту «Boberplane».

Фото - Антон Арганов

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100