Гарячі номера телефонів

Викладачка Черкаського художньо-технічного коледжу Анна Веретільник стала учасницею Міжнародного молодіжного форуму «Коло українського багаття», який був організований Міністерством молоді та спорту України, молодіжною громадською організацією «Студентський клуб», благодійним фондом «Надія Є» та Житомирським обласним центром народної творчості.

1

Захід відбувався 23-26 вересня у місті Житомирі.

Учасники форуму презентували свої мистецькі здобутки, проводили майстер-класи, спілкувались, ділились досвідом та творчими планами.

2

Анна Веретільник гідно представила Черкащину, адже вона не тільки викладачка Черкаського художньо-технічного коледжу, а й учасниця всеукраїнських та регіональних симпозіумів, стипендіатка Президента України у 2017/2012 рр., членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, нагороджена медаллю «За сумлінну працю»  від  Черкаської міської ради.

Організатори обрали для форуму символічну назву – «Коло українського багаття», адже мали на меті донести до закордонних українців зміст національних цінностей, поглибити співпрацю з представниками діаспори, створити майданчик для молодих вітчизняних майстрів, які працюють у сфері художньої народної творчості.

3

У дружньому колі зібрались як українські митці, так і представники діаспори з 6 країн світу: Кіпру, Польщі, Туреччини, Швеції, Грузії, Данії.

Сподіваємось, що започаткована ініціатива знайде багато прихильників, а коло друзів буде розширюватись, презентуючи автентичну культуру України всьому світу.

4

Про це повідомляє Черкаський художньо-технічний коледж.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100