реклама
Будівельна компанія надія

Віднині стартує 5 серія всеукраїнського туристичного проекту «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують». Протягом трьох місяців зіркові байкери прокладають на мотоциклах туристичні маршрути у різних частинах України. В першому сезоні проекту таких маршрутів буде п’ять: Київщиною,  Черкащиною, Сіверщиною, замками Західної України та Закарпаттям.

244352117_6420332571340622_7900198910988607793_n

Нині, 4 жовтня зіркові байкери розпочали зйомки маршруту Черкащиною. Зірковий мотогід - байкер, засновник мотофестивалю «Тарасова Гора», актор Ашот Арушанов.

«Ідея створення проекту «Моя мотокраїна» зародилася під час карантину. Літом 2020 року я сам подорожував байком різноманітними куточками України і зрозумів, що на жодному з вільно доступних ресурсів не представлено детальних маршрутів саме для мотоциклів. Заручившись підтримкою Валерія Кришня – першого українця, який здійснив навколосвітню подорож на байку, ми розвинули ідею та цього літа стартуємо мотомаршрути країною із знімальною групою та зірковими колегами, які так само є частиною мотоциклетної культури», - розповів автор проекту, лідер гурту «КОРАЛЛІ» Мишко Адамчак.

244405525_6420332578007288_516137537080611764_n

Також у проекті візьмуть участь Олег Скрипка (лідер гурту ВВ), Геннадій Попенко (актор, телеведучий, шоумен), Сергій Танчинець (лідер гурту Без Обмежень) та інші зіркові байкери.

В рамках проекту створять 5 відеороликів з детальним описом маршрутів та історіями формування любові до мотоциклів відомих музикантів – учасників проекту.

«Мета цього проекту – показати ті куточки України, які облюбували митці, культурні діячі. Тобто місця, які стали для нас певними місцями сили, і ми розкажемо про них щось таке, чого не знає жоден гід. Я буду показувати регіон Сіверщина. В ньому багато історичних пам’яток: це і Батурин, Новгород-Сіверський і Сосниця, де народився Довженко… Треба надати належне авторам проекту, адже ці маршрути – можливість краще знати нашу історію, бо, що краще ти знаєш історію, то краще сприймаєш сьогодення та правильніше ведеш себе, як українець, в своєму власному просторі», - зазначив Іван Леньо.

photo5453912741803832206

Всі маршрути будуть у вільному доступі у соцмережах. Автори проекту закликають долучатися до мандрівок не лише власників байків, а й автомобілістів, любителів подорожувати велосипедом чи іншим видом транспорту.

Проект «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державного агентства розвитку туризму.

Про це повідомляють організатори дійства.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ