Гарячі номера телефонів

Гурт "Бумбокс" відзначився новою прем'єрою кліпу та пісні "Імперії впадуть", випуск яких анонсували раніше. Новий хіт став завершенням трилогії, до якої входять кліпи "ДШ" та "Ангела". Це роботи з різних альбомів і з різним змістом, проте об'єднані одною історією. У кліпі з'явилась всесвітньо відома модель Наталія Гоцій.

image


Фронтмен гурту “Бумбокс”, черкащанин Андрій Хливнюк. Автором слів пісні "Імперії впадуть" став Андрій Хливнюк, а прем'єра відео відбулась 19 листопада. Режисером кліпу став Став Гуренко, оператором – Олександр Бойко, пише 24 канал

«Кліп "Імперії впадуть" – це певною мірою завершення трилогії, до якої входять кліпи "ДШ" та "Ангела". Між собою ці відео об'єднані метафоричністю та візуальним стилем: у "ДШ" головний герой стоїть перед вибором, який змінить все у його житті, в "Ангела" – отримує удари, що лишають на тілі шрами, опіки та татуювання, а в "Імперії впадуть" сам стає тим, хто ці удари завдає», – коментує задум кліпу режисер Гуренко.

Творець відео додав, що у кліпі глядачам намагались показати, як стосунки з коханою людиною лишають на нас сліди у вигляді досвіду.

"Іноді людина з'являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку", – додав режисер.

Бумбокс – "Імперії впадуть": дивитись відео онлайн


Хливнюк про Гоцій

Щодо спільної роботи у кліпі з Наталею Гоцій, Хливнюк каже, що йому було дуже комфортно з нею працювати. Саме їй він відправив демо пісні "Імперії впадуть", яку вважає дуже близькою та відданою слухачкою гурту. Він переконаний, що без жінки кліпу не було б. Як і без фехтувальників Влади Харькової та Володимира Станкевича, які теж приєднались до зйомок.

"Наталя заради нас скасувала одну зйомку і перенесла ще кілька, одразу після зйомок кліпу поїхала в аеропорт, де на неї чекала робота в Лондоні. Вона закохала знімальну групу своїм тактом і професіоналізмом. Коли Наталя була в кадрі, на майданчику стояла тиша, хіба що я міг щось говорити з нашим оператором Олександром Бойком, та й то режисер на нас покрикував. Наталя настільки органічно вписалася в історію, що їй одразу всі повірили. Спробуйте прожити важкі стосунки у кадрі під яскравим світлом в оточенні тридцяти людей. А тепер повторіть це дев'ять раз. Це треба вміти", – залишився задоволеним роботою Хливнюк.

Сама ж модель Наталя Гоцій зізнається, що за свою кар'єру моделі вона брала участь у тисячах зйомок, але в кліпі знімалася вперше.

«Головним для мене було виправдати довіру Андрія та Стаса, зіграти переконливо та подолати свій внутрішній стрес. Тому що кліп залишиться назавжди. Це маленьке кіно, і тепер я знаю, як його знімають, – прокоментувала модель.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100