Гарячі номера телефонів

З майстер-класу почали реалізацію екологічного проєкту у Черкаському художньо-технічному коледжі. Проєкт «Їхнє мовчання – то гучний крик» був представлений на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Україна в стилі ЕКО», де посів ІІІ місце. Партнером коледжу став Черкаський Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Мета та завдання проєкту – пропаганда ідей охорони навколишнього середовища, розширення ерудиції, культури, розвиток художнього смаку у школярів.

1

До Черкаського художньо-технічного коледжу на майстер-клас завітали представники 12 шкіл міста. Після ознайомчої екскурсії гостям було запропоновано каву та спілкування, під час якого до них звернувся з вітальним словом директор М. М. Серватинський. Він розповів про історію та перспективи коледжу, побажав успіху та висловив надію на подальшу співпрацю, зауважив на важливості формування екологічних цінностей у молоді та відповідальності людства за вирішення природоохоронних проблем.

2

Майстер-клас проводили викладачі спеціальних дисциплін відділення архітектури і мистецтва Веретільник А. В. та Ломако Л. С. Вони розповіли про художню техніку «асамбляж» та її застосування в інтер’єрі.

4

Гості завзято і натхненно працювали над створенням власної композиції, відкриваючи для себе тонкощі та технологічні особливості асамбляжу. Кожен через півтори години зміг створити власний твір мистецтва, адже отримав фахову підказку та допомогу від художниць.

7

Наступним етапом реалізації проекту має стати виконання домашнього завдання. Завдяки лотереї кожен учасник заходу отримав зображення представника фауни, який занесений до Червоної книги України. За технологічною карткою учні шкіл міста мають виконати «портрет» тварини у техніці «асамбляж», а завершенням проєкту буде звітна мистецько-просвітницька виставка, яка відбудеться у травні 2022 року.

8

Висловлюємо щиру подяку викладачам Веретільник А. В., Ломако Л. С., координатору заходу – завідувачу відділення архітектури і мистецтва Бондар І. С., методисту Центру професійного розвитку педагогічних працівників Деркач Л. М. та всім педагогам, які взяли участь у проєкті, завітавши на майстер-клас.

Про це повідомляють у Черкаському художньо-технічному коледжі.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100