реклама
Sucurity Police

реклама

Популярний серед черкащан портал орієнтується на офісних працівників

53 % аудиторії порталу UKR.NET – це люди у віці 25-44 років, більшість з них – працівники офісів. Саме на них і зорієнтована масштабна рекламна кампанія порталу, який має намір обігнати сайти-пошуковики у якості стартової сторінки в Україні.

За словами Вадима Пустотіна, керівника брендингової компанії «Слідопит», - «UKR.NET зібрав оптимальний набір сервісів, необхідних для офісного працівника». Це – електронна пошта, яка пересилає великі файли; віртуальна флешка e-Disk обсягом 4 Гб; стрічки свіжих новин, персональний сервіс закладок.

UKR.NET – спонсор загальнонаціональних 
популярних теле-проектів, зокрема «Фабрики зірок»

UKR.NET – спонсор загальнонаціональних популярних теле-проектів, зокрема «Фабрики зірок»

Найближчим часом очікується нова швидкісна версія пошти та новий сервіс погоди. Він, як зазначає керівник маркетингових комунікацій компанії «УКРНЕТ» Ірина Семенченко, надаватиме інформацію про погодні умови в усіх населених пунктах України, включаючи села (понад 30 тисяч точок).

Стратегію свого розвитку UKR.NET узгоджує з уподобаннями інет-користувачів. Адже відповідно до опитування, проведеного на порталі наприкінці травня 2010-го року, четверта частина Інтернет-користувачів хотіла б бачити на своїй стартовій сторінці електронну пошту, 23% - новини, 20% - прогноз погоди, 17% - посилання на свої улюблені сайти, 7% - вхід у соціальну мережу…

Сервіс новин – один з головних на UKR.NET. Але при цьому, підкреслює головний маркетолог порталу Ірина Семенченко, - «ресурс – не новинний сайт. Підхід, який ми використовуємо при формуванні новин, дозволяє позиціонувати новинний сервіс на UKR.NET як ньюз-рідер, який призначений для зручного сприйняття користувачем новинного потоку з врахуванням індивідуальних уподобань. Щохвилини ми збираємо новини з понад 500 українських новинних сайтів та розміщуємо їх в тематичні стрічки новин, у тому числі і у стрічки регіональних новин. Формат  відображення заголовків мінімалістичний – час, заголовок, назва новини і її джерело. Користувачі, які хочуть отримати повнішу інформацію, можуть перейти на сторінки відповідного розділу та прочитати там усі новини дня по темі…».

Головними джерелами стрічки черкаських новин для UKR.NET сьогодні є сайти газети «Прес-центр», телекомпанії «ВІККА» та інтернет-ресурс «Про-вінція».

Прошла он-лайн конференция: "UKR.NET намерен стать самой популярной стартовой страницей в Украине"
http://mmr.net.ua/news/newsid/20071/index.html

UKR.NET намерен обойти поисковики в качестве стартовой страницы в Украине
http://reklama.ukr.net/news/UKR_NET_nameren_obojti_poiskoviki_v_kachestve_startovoj_stranicy_v_Ukraine-45/

Какой видят украинские пользователи свою стартовую страницу
http://reklama.ukr.net/news/Kakoj_vidjat_ukrainskie_polzovateli_svoju_startovuju_stranicu-47/

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100