реклама
Sucurity Police

реклама

Нещодавно у міського голови Черкас Сергія Одарича виникла ідея протестувати своїх відлеглих з української мови та на знання комп’ютерної грамотності. Понад 80% працівників мерії здали тестування на «відмінно».

– Коли я переглядав листи, що подають мені на підпис, бачив такі «перли», що диву дивуєшся. Частина працівників навіть не володіла комп’ютером на рівні повноцінного користувача. Я звик працювати з електронними носіями. Відповідно частину доручень надаю за допомогою «електронки». Проте, як виявилося, у декого з працівників міськвиконкому не було навіть власного е-mail. Тому виникла ідея провести тестування серед працівників, – говорить Сергій Одарич.

За словами мера, через тестування, яке було проведене на початку червня, хотіли вирішити два завдання: перше – перевірити знання працівників, друге – спонукати їх до навчання при підготовці до тестів.

Тести з української мови розробляв Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Акцентувалася увага на знання орфографії та культури мовлення. Комп’ютерні завдання розроблялися працівниками відділу Інформаційних технологій Черкаського міськвиконкому. Було обрано 7 тем, які перевіряють базові знання елементів комп’ютера та програм, зокрема, Word, Exel, Інтернет, пошта та інші.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100