Співголова фракції Опозиційного Блоку у Верховній Раді Олександр Вілкул зустрівся в Брюсселі з віце-президентом Європейського Парламенту (ЄП) Райнером Віландом і членом Комітету ЕП з міжнародних справ Мікаелем Галлером.

Сторони обговорили деякі аспекти відносин між Україною та ЄС і ситуацію всередині нашої держави. Зокрема, Олександр Вілкул сказав:

- Україні потрібні чіткі, зрозумілі і прагматичні відносини з ключовими іноземними партнерами, в тому числі з ЄС.

Безвіз - це безумовний позитив. Але обмеження, які є в економічній частині Угоди про Асоціацію не дають можливості повністю використовувати наш потенціал через квотування доступу української продукції на європейські ринки.

Також відкритими залишаються питання інвестицій і дотримання прав людини в Україні.

Зі свого боку Райнер Віланд заявив про те, в Європейському Парламенті вважають важливим підтримувати діалог з усіма фракціями українського парламенту, в тому числі з опозиційними. І підтримують конкретні кроки, спрямовані на мирне врегулювання.

Матеріал надано прес-службою політика.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Антивилкул. 13.05.2017 10:59
О как всполошились вилкулоботы(чит ай порохоботы)мину суя наши комменты, продавшись за 30 серебренников ИУДЫ.Что, гниды-ПРАВДА глаза колит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Клим 13.05.2017 07:57
А вы не подскажите,а кто же организатор и вдохновитель этой псевдо партии регионов был и продолжает ею быть, только под другим брендом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ZNZ 12.05.2017 20:36
Дуже погана новина для рига Вілкула: поліція арештувала ублюдка, який керував тітушками у Дніпрі 9 травня!
Чи розповсюдить прес-служба вілкула те, що арештований подонок розказуватиме про замовника побиття людей? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Клоуни ви, хлопці! 07.05.2017 14:22
Вілкул так метушиться з селфі із "європейцями", як путін - з напрошуваннями на зустріч з Трампом, а голі - в баню :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Stop янУчарам! 07.05.2017 14:01
Какие все-таки дешевки эти регионалы, включительно с Вилкулом - то вякали из подворотни против Европы, спровоцировав тем самым Революцию в Украине, то теперь - заискивает перед Европой, изображая из себя ее вечного приверженца.
Вилкул, отдохни ты уже от пиара - все равно ничего другого, кроме омерзения, шестерки Яныка в Украине не вызывают. Вечные изменники-флюгеры абсолютно никому не нужны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Весна-пора садити бульбу! 07.05.2017 11:48
Цитую бульба:
а що може бути більше рабство ніж зараз ?? нижче дна не буває.

Нарешті усвідомила, наскільки маразматичне твоє поклоніння перед путлєром і рашкою? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ФотоГраф 07.05.2017 11:46
"Вілкул зустрівся з Райнером Віландом і Мікаелем Галлером"(С) - а на фото Вілкул тільки з одним євромужиком. :lol:
То з ким він либу тягне на світлині - з Віландом, а Галлер фотографує, чи з Галлером - а Віланд у ролі фотографа?
Найкращою "фішкою" було б, якби Вілкул просто пофоткав Віланда і Галлера - міг би хоч у них пару євро за фотку заробить. А то тепер з його личиком ці фотки нікому не треба - ні в Європі, ні в Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ХМ 05.05.2017 22:08
шкода, шо не з Воландом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 бульба 05.05.2017 20:38
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую Агент кремля:
Коли був при владі виступав проти Європи


регіони з своїми сателітами типу відродження і партії черкащан будуть просувати вілкула в презендюки. Хочуть загнати українця в ще глибше рабство

а про яку яуропу може думати риг, якщо сам овощ був проффессором каліфорнійським . Це просто пустозвонство, сфоткались для селфі і ні про що не говорили. Бо з кидалами ніхто крім лохів не водиться

а що може бути більше рабство ніж зараз ?? нижче дна не буває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 бульба 05.05.2017 20:24
рЦитую Агент кремля:
Коли був при владі виступав проти Європи. А тепер мабуть просив за рашку, щоб зняли санкції " потенціал через квотування доступу української продукції на європейські ринки." Можна подумати , що рашка не мочила наш товар. На рашку йому дорога вілкулу, в україни з вілкулом різні шляхи

Роззомбуйся або лікарня ім. Павлова твій дім.