Висуванець Партії регіонів, заступник голови Черкаської облдержадміністрації Олексій Головко знімається з виборчих перегонів. Відповідна заява від кандидата по виборчому округу №195 надійшла до ЦВК 4 жовтня і вже постановою від 5 жовтня реєстрація Головка була скасована.


Причини такого рішення кандидата невідомі. Водночас, як звертає увагу черкаська обласна організація Комітету виборців України, за десять днів до заяви про зняття Олексій Головко офіційно заявляв, що не збирається зніматися з перегонів.

«Я прийняв рішення балотуватись до Верховної Ради України, аби відстоювати інтереси своїх земляків та сприяти розвитку Черкащини. Для мене це рідна земля і мені небайдужою є подальша доля мого рідного краю. І як би того не хотілось декому з моїх опонентів, я ніяких заяв про зняття мене з виборчих перегонів до Центральної виборчої комісії не подавав та не збираюсь подавати й надалі… За час моєї роботи на різних посадах жителі 195 округу добре знають мене як людину, керівника, депутата обласної ради трьох скликань. І неодноразово мали нагоду переконатись, що я – людина слова», – йшлося в заяві Олексія Головка, що була опублікована 25 вересня на сайті «Твій місцевий депутат».

Нагадаємо, що на виборчому окрузі №195 це вже друге сходження з перегонів одного з фаворитів виборчої гонки. Декілька тижнів тому в окрузі зійшов з виборчої боротьби кандидат-самовисуванець Петро Душейко.

реклама

Коментарі  

 
+5 #14 КС 12.10.2012 12:23
Губернатор не має впливу на політику виборів на деяких округах. Всі головні рішення по виборчому процесу приймаються в Києві і Тулуб не може захистити місцевих кандидатів.Він так і залишився чужим для нашої області, а в провладних ешелонах зайняв "пласкартне" місце в тамбурі.Душейко переграв його в 195 окрузі, бо Тулуб "видовбував" свої заробітки з землі(що там роками накопичувалось) , а Душейко на землі(що вирощував з людьми)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Лёня 08.10.2012 19:50
Цитую Виталий:
У Чуприни всі друзі з ПР. Цікаво якщо ОО і Кличко домовляться Чуприна зніметься з перегонів чи буде продовжувати підігрувати регіонам?

По-перше:Кличко не домовиться з ОО,по-друге :Чуприна-майбутня "тушка" для ПР,бо його бізнес-хазяїни(з колишньої СДПУ)Льошенко і Медведчук не дозволять знятися з виборів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Ужасть 08.10.2012 16:45
Цитую Оксана Колісник:
Не голосувала б за Головка тільки тому, що представляється зараз регіоналом. Але чула про нього, як про людину і фахівця, непогані відгуки. Що ж, з вовками жити, по вовчому і вити...На 195-му голосувати, за великим рахунком, ні за кого. За провладних - зрозуміло чому, а за опозиційних - хіба тільки за те, що опозиційні...На жаль!

Источник, не поскажите...откуда чули.. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Сонька Золотая Ручка 08.10.2012 12:59
Відмовляється, тому що по соцопитаннях, які провели, займає передостанє місце
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Лічильник 08.10.2012 12:25
Головко - типовий використаний презерватив. Інших у регионалів не тримають. Офіційний кандидат!! від гнилої партії. Сказали - висунувся, сказали - засунувся. :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Комуніст 07.10.2012 20:49
Цитую Оксана Колісник:
Не голосувала б за Головка тільки тому, що представляється зараз регіоналом. Але чула про нього, як про людину і фахівця, непогані відгуки. Що ж, з вовками жити, по вовчому і вити...На 195-му голосувати, за великим рахунком, ні за кого. За провладних - зрозуміло чому, а за опозиційних - хіба тільки за те, що опозиційні...На жаль!
Ого! Цей коментар залишає надію на краще. Я думку авторки поділяв би повністю, якби в 195-му не було нашого кандидата.Тому - до Виборів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Ли Все подставные кандида 07.10.2012 18:10
Цитую Виталий:
У Чуприни всі друзі з ПР. Цікаво якщо ОО і Кличко домовляться Чуприна зніметься з перегонів чи буде продовжувати підігрувати регіонам?

Интересно, где вы видели этих друзей с ПР? Вы видать плохо информированы. Думаю, лучше Чуприна, чем заезжие кандидаты. Все подставные кандидаты уже сдали этот округ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 О.ЧУПРИНА 07.10.2012 16:38
Цитую Виталий:
У Чуприни всі друзі з ПР. Цікаво якщо ОО і Кличко домовляться Чуприна зніметься з перегонів чи буде продовжувати підігрувати регіонам?

Щойно повернувся після 6-ти сьогоднішніх зустрічей з виборцями однією з тем яких була тема про технологію тотального підкупу виборців регіоналом з Києва.Читаю Прочерк і бачу цей коментар Віталія.Мені не хочеться вірити,що Ви той самий математик-Віталій який писав лист на мою електронну почту.Не може освічена та чесна людина робити висновки про моє підігрування регіоналам.Цей коментар написав провокатор явно не зацікавлений у тому,щоб регіонал В.Зубик май альтернативу на 195-му окрузі.Я впевнений,що жоден з моїх колег у відкритий бій з ПР-кандидатом не піде,а якщо піде то не витримає.Хочете мені допомогти-приєднуйтесь до участі в битві в мірі своїх здібностей та можливостей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Оксана Колісник 07.10.2012 11:52
Не голосувала б за Головка тільки тому, що представляється зараз регіоналом. Але чула про нього, як про людину і фахівця, непогані відгуки. Що ж, з вовками жити, по вовчому і вити...На 195-му голосувати, за великим рахунком, ні за кого. За провладних - зрозуміло чому, а за опозиційних - хіба тільки за те, що опозиційні...На жаль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Виталий 07.10.2012 11:19
У Чуприни всі друзі з ПР. Цікаво якщо ОО і Кличко домовляться Чуприна зніметься з перегонів чи буде продовжувати підігрувати регіонам?