реклама

реклама

У Черкасах відкрили набір на вакансію працівника закладу швидкого харчування Макдональдз. Ймовірно, що невдовзі ресторан відчинить свої двері для відвідувачів. Набір працівників оголосили на порталі Work.ua.


index

Нагадаємо, що після початку широкомасштабної війни з рф мережа ресторанів швидкого харчування Макдональдз закрилася. Вони кілька місяців виплачували своїм працівникам утримання. Місяць тому почали відкриватися перші заклади у Києві. Ймовірно, що невдовзі Макдональдз запрацює у Черкасах, пише ВІККА

Кандидат на посаду повинен готувати смачні бюргери, формувати замовлення і підтримувати чистоту в закладі. Зарплату обіцяють від 6 500 до 10 тис. грн.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 СОЛДАТ 07.11.2022 15:40
Цитую ??????????:
Цитую СОЛДАТ:
Ух ти! Прямо "столовался"! Для тебе,голодранцю , похід ..

Сразу видно, что в Маке ты не был ни разу. Это у них, на Западе МакДак - это дешевая и низкокачественн ая еда. У нас же Мак очень даже приличный: кофе, мороженое, другие продукты, которые производятся на собственных фабриках компании. Кто был, знает.
А вот цены, к сожалению, не такие и доступные. На Западе средне зарабатывающий человек может позволить себе питаться только в МакДоналдсе. У нас же такое питание обойдется в тысяч 10 на человека в месяц(это я ещё беру по довоенным ценам).

Послухай "столоватєль" - таке враження що ти описуєш кацапський "макдональдс" після того як звідти пішли американці і він перетворився в типову ригаловку як і все на московіі :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 яків миколайович 07.11.2022 13:19
Цитую ??????????:
Это у них, на Западе МакДак - это дешевая и низкокачественн ая еда. У нас же Мак очень даже приличный: кофе, мороженое, другие продукты, которые производятся на собственных фабриках компании.

На Западе Макдоналдс имеет тот же ассортимент и тот же сервис. Просто для Черкасс это довольно дорогой ресторан с шикарным сервисом и шедеврами кулинарии, а для американца или француза это - дешёвая забегаловка, где чёрт-те чем кормят, но дёшево и быстро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 ?????????? 07.11.2022 02:16
Цитую СОЛДАТ:
Ух ти! Прямо "столовался"! Для тебе,голодранцю , похід в заклад де продають дешеву і не зовсім корисну іжу мабуть є найзаповітнішою мрією. :lol: Не корч з себе аристократа, серед кацапів іх ніколи не було і ніколи вже не буде. ;-)

Сразу видно, что в Маке ты не был ни разу. Это у них, на Западе МакДак - это дешевая и низкокачественн ая еда. У нас же Мак очень даже приличный: кофе, мороженое, другие продукты, которые производятся на собственных фабриках компании. Кто был, знает.
А вот цены, к сожалению, не такие и доступные. На Западе средне зарабатывающий человек может позволить себе питаться только в МакДоналдсе. У нас же такое питание обойдется в тысяч 10 на человека в месяц(это я ещё беру по довоенным ценам).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Стас 06.11.2022 21:23
Цитую Олена:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Олена:
Макдональдз-це заклад громадського харчування, столова. Не було доцільності закриття його в місті, оскільки все гаразд. Для мешканців міста, можливість харчуватися, принаймі на виніс. Тому закладом було втрачено за 9 місяців значний прибуток.

Ну просто "геніальний" набір слів :-) Що там в Парижі , дурепо? "Макдональдз" прибутки не втрачає?

Солдат, ти придурок.
Який точний діагноз!)))Брав о,пані!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 СОЛДАТ 06.11.2022 21:02
Цитую ??????????:
Цитую Олена:
Солдат, ти придурок.

Браво! Это лучший комментарий на "Прочерке"!
Зольдат, а ты в Маке столовался хоть раз? Или ты как справжний колхозник только з городу питаешься?

Ух ти! Прямо "столовался"! Для тебе,голодранцю , похід в заклад де продають дешеву і не зовсім корисну іжу мабуть є найзаповітнішою мрією. :lol: Не корч з себе аристократа, серед кацапів іх ніколи не було і ніколи вже не буде. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 ?????????? 06.11.2022 18:26
Цитую Олена:
Солдат, ти придурок.

Браво! Это лучший комментарий на "Прочерке"!
Зольдат, а ты в Маке столовался хоть раз? Или ты как справжний колхозник только з городу питаешься?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #7 Депуткиня 05.11.2022 22:34
Одинадцять років тому, була в Германії, гостювала, так я там такий же бачила. Тепер ось і у нас в місті щось подібне буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 СОЛДАТ 05.11.2022 20:01
Цитую Олена:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Олена:
Макдональдз-це заклад громадського харчування, столова. Не було доцільності закриття його в місті, оскільки все гаразд. Для мешканців міста, можливість харчуватися, принаймі на виніс. Тому закладом було втрачено за 9 місяців значний прибуток.

Ну просто "геніальний" набір слів :-) Що там в Парижі , дурепо? "Макдональдз" прибутки не втрачає?

Солдат, ти придурок.

Це тобі в Парижі сказали? :-) До речі-коли наступного разу будеш в Парижі купи собі якісь пристойні парфюми.Від твоєі "Красной мацкви" у мене вже голова болить. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #5 Весело 05.11.2022 13:44
Мало знайдеться у світі країн, де придорожню забігайлівку називають "рестораном". Це якийсь комплекс меншовартості чи звичайна дурість тих, хто ніколи не їздив по світу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #4 Олена 04.11.2022 19:08
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Олена:
Макдональдз-це заклад громадського харчування, столова. Не було доцільності закриття його в місті, оскільки все гаразд. Для мешканців міста, можливість харчуватися, принаймі на виніс. Тому закладом було втрачено за 9 місяців значний прибуток.

Ну просто "геніальний" набір слів :-) Що там в Парижі , дурепо? "Макдональдз" прибутки не втрачає?

Солдат, ти придурок.