Учора в Черкасах поблизу пляжу «Живчик» у мікрорайоні «Митниця» відкрили перший пляж для людей з особливими потребами.


Після довготривалого будівництва та облаштування нове місце відпочинку вже приймає своїх перших відвідувачів, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Облаштований пляж став спільним проектом міської влади та приватного підприємця, директора ТОВ «Ваіс» Богдана Колядка.

У Черкасах проживає близько семи тисяч людей з особливими потребами. З них 700 – діти. Тепер вони можуть зі зручностями відпочивати біля води, адже пляж обладнаний пандусами та спуском, а також викладений спеціальною плиткою, що дає змогу безперешкодно пересуватися на інвалідних візочках.


На урочисте відкриття пляжу завітав і в. о. міського голови Віктор Білоусов.

– Після неодноразових звернень до міської влади нарешті створено пляж для людей з обмеженими можливостями. Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб ще три роки тому дав доручення міській владі, щоб вона зробила такий пляж. Погано, що ми відкрили його в кінці серпня, але добре, що ця подія нарешті відбулася, – зазначив Віктор Федорович.

Окрім повсякденного відпочинку, інваліди зможуть проходити й реабілітацію на березі Дніпра. За словами заступника директора МГОІ «МРЦ «Соціум» Сергія Назаренка, основна програма організації – це водна реабілітація. Вона проводиться влітку на березі Дніпра під керівництвом спеціалістів – Станіслава Назаренка і Дмитра Валяєва – фахівців з ЛФК і плавання.

Облаштував пляж на території, що орендує, приватний підприємець Богдан Колядка. Він запевняє, що незабаром тут з’явиться душові кабіни та туалети. Пляж цілодобово охороняється, на ньому встановлено роздягальню, смітники, організовано прибирання території.

Як повідомив начальник департаменту соціальної політики міськвиконкому Володимир Коцюруба, відкриття такого пляжу – це лише частина соціального проекту «Повір у себе», який реалізується в нашому місті.

Як з’ясувалося, журналістів на урочисте відкриття «особливого» пляжу не запросили. Серед тих ЗМІ, яким вдалося потрапити на захід, були лише ТРК «Рось» і КП «МІА «Черкаси». Усіх інших про відкриття пляжу не попередили, попри те, що місцеві видання неодноразово писали про проблеми у спорудженні пляжу і його довгоочікуване відкриття.

реклама

Коментарі  

 
+16 #35 Інваліди 23.08.2013 10:36
Цитую 123:
Что-то я не вижу ни одного человека, с особенными потребностями, на этом пляже. Почему их не пригласили??? Хотелось бы услышать их мнение: удобно ли им и комфортно ли им будет на таком пляже?

Дивись :-) http://ictv.ua/ru/index/view-media/id/42968
http://vikka.ck.ua/ua/news.php?bl=1&pid=6&view=8479
http://rosmedia.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4120:-1900-200813&catid=30:2012-02-06-18-09-36&Itemid=38
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #34 Дима 23.08.2013 10:24
Цитую Цой:
Читаю коменты , выборцев , обсерваторов , ну вы чистые морально деградированные ж*вотноводы , ну что вы знаете ? Только хаять , обвинять во всех грехах мира, всех и вся , почему вы не можете порадоваться. За людей, у которых есть возможность просто купаться , при коснуться к воде , и почувствовать себя человеком , обычные вроде человеческие возможности , но не для всех , спрашиваю вас . Что лично вы зделали для людей в етом мире? Что вы зделали ? А вы про откаты , и.т.д. Загляните во внутрь себя !!!!! По коментам , чистые ж*вотноводы !!!!!! Без слов ........

Люди настільки занурились у невігластво, що не помічають очевидні речі. Радіти треба, що нарешті у людей з обмеженими можливостями з"явилась можливість відпочити і оздоровитися безкоштовно на березі Дніпра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #33 стецько 23.08.2013 01:27
а уже конец пляжного сезона) пусть Белоусов сам икупается
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #32 Цой 22.08.2013 19:27
Обсерватор , я смотрю ты начитанный , умный, наверное, я далеко не горисполкомовск ий, далеко, повторяю третий раз, что зделал для людей славного города черкассы лично ты ?????? Честь и хвала таким людям которые. Что то зделали для людей в етом городе , я лично за них рад!!!! А ты. Деградированное существо , про кодексы какие то тут п****шь !!!! Ж*ба - ропуха !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 знаток 22.08.2013 19:09
Цитую observator:
Цитую ЛеБурже:
Троль а ты чей будешь ;-) ?
Я мзду не беру - мне за Державу обидно. По сути: Водний кодекс, Стаття 88. Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів. Стаття 89. .

прибережна смуга в місті визначаеться проєктом а не ста метрами, і нетрєба тут обс***тися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Loki 22.08.2013 18:33
Цитую ЛеБурже:
[quote name="ЛеБурже"]Обсерватор......
Обсерватор почитал твои коменты..... Будь позитивней :-)

ЛеБурже, чтобы жить среди людей, нужно смотреть на жизнь легко)). Не нарушай гармонию писания автобиографий этим особям)) Я не даю советы, но если захочеш, то почитай, что такое "Тень" в психологии, как с ней борются, не воспринимая проэкции,.... И тогда приоткрывается мир подсознательног о и комплексов не только обсер*торов и николенек, рассказывающих больше всех о себе своими комментами, но и многих других. Только успевай читать, думать делая выводы и .... улыбаться)))). Мир таки да, прекрасен, а читать комменты так ваапчее, куда уж веселее чем их писать))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #29 observator 22.08.2013 17:56
Цитую ЛеБурже:
Троль а ты чей будешь ;-) ?
Я мзду не беру - мне за Державу обидно. По сути: Водний кодекс, Стаття 88. Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів. Стаття 89. Прибережні захисні смуги є природоохоронно ю територією з режимом обмеженої господарської діяльності.
У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється: 4) будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів... Не придатні для експлуатації споруди, а також ті, що не відповідають встановленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.
Это - ЗАКОН. А власть, которая законы нарушает - НЕЗАКОННАЯ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #28 ЛеБурже 22.08.2013 17:34
Цитую ЛеБурже:
Обсерватор случайно твои интересы там не где не затронули :-* ? Или ты просто на весь мир обижен :-?

Обсерватор почитал твои коменты не только под этой статьей, а и все остальные на прочерке - скажу проще меняй свое мировозрение - не могут быть все г**нистыми, а ты белым и пушистым.
Время от времени радуйся за людей, а не поливай всех грязью. Будь позитивней :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #27 ЛеБурже 22.08.2013 17:11
Обсерватор случайно твои интересы там не где не затронули :-* ? Или ты просто на весь мир обижен :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 ЛеБурже 22.08.2013 17:08
Цитую observator:
Цитую Цой:
Читаю коменты , выборцев , обсерваторов , ну вы чистые морально деградированные ж*вотноводы , ну что вы знаете ? Только хаять , обвинять во всех грехах мира, всех и вся , почему вы не можете порадоваться. За людей, у которых есть возможность просто купаться , при коснуться к воде , и почувствовать себя человеком , обычные вроде человеческие возможности , но не для всех , спрашиваю вас . Что лично вы зделали для людей в етом мире? Что вы зделали ? А вы про откаты , и.т.д. Загляните во внутрь себя !!!!! По коментам , чистые ж*вотноводы !!!!!! Без слов ........

Милай, ты горисполкомовск ий? Так я спросил: чего с НЕЗАКОННОЙ застройкой делать будем, которую мэр "не заметил"? Али неправильно такие вопросы задавать? Али хорошим людям законы не писаны и им позволено берег разрушать?

Троль а ты чей будешь ;-) ?