Проект будівництва в Черкасах пляжу для інвалідів увійшов до фіналу міжнародного конкурсу «The International Awards for Liveable Communities». У разі виграшу – у Черкас є можливість отримати десять тисяч фунтів стерлінгів.



Розробляв проекти департамент економіки та розвитку, котрий подав дві грантові заявки: «Презентація основних досягнень міста Черкаси» та проект «Будівництво пляжу для людей з обмеженими можливостями». Наразі ми претендуємо одразу на дві номінації «Bursary Awards» та «Whole City Awards».


Презентувати наші ідеї перед високоповажними членами журі та іншими учасниками з-понад 700 міст світу сьогодні вирушила делегація мерії Черкас до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Із 22 по 26 листопада у місті Аль-Айн керуючий справами виконкому Микола Кудрявцев, заступник директора департаменту економіки і розвитку Андрій Рубльов та директор КП «Туристично-інформаційний центр» Світлана Неухацька візьмуть участь у фіналі конкурсу «Життєдайні громади 2012».

У рамках робочої поїздки черкащани ознайомляться з передовим міжнародним практичним досвідом стосовно управління ресурсами навколишнього середовища на місцевому рівні з метою покращення якості життя громадян. Крім того, захід стане гарною нагодою для обміну досвідом та формування іміджу міста на міжнародному рівні, вважають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Довідка

Конкурс «LivCom» був започаткований у 1997 році, зареєстрований у Великій Британії. Захід схвалений програмою ООН з охорони навколишнього середовища, ЮНЕП.

Торік конкурс проводили в окрузі Сонгпа, (м. Сеул, Південна Корея), в ньому взяли участь більше 500 представників іноземних міст.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Новый Гость 21.11.2012 19:54
Ох и халява в мэрии.!!!!!!!
До столба примажутся, как гаишник в анекдоте.
С таким проектом только под землю провалится.
Д*****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Сергій Г. 21.11.2012 17:42
Для Миколи №5 (для "шестьорки"). Не в Булатецького осідають гроші міста, і не він на них розгулює по світу. Та й взагалі до чого тут Булатецький? Ви ще згадайте усіх інших жителів Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 проинформированный 21.11.2012 16:54
Ну ладно эти двое.Но какое отношение к пляжу для инвалидов имеет "керуючий справами виконкому" Кудрявцев????!!!!По-блату бесплатно попутешествоват ь захотелось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Математика 21.11.2012 16:23
Завдання: на черкаській землі,у черкаській воді, для черкаських людей з обмеженими можливостями треба облаштувати пляж. Рішення черкаських чиновників: кагалом валимо в Емірати і там, можливо, щось для цього зробимо,якщо виграємо ці смішні гроші.Запитання: чому ми так не любимо владу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Микола 21.11.2012 16:15
Цитую Сергій Г.:
Цинізм чиновників не знає меж. За витрачені на поїздку гроші краще б поремонтували тротуари, на яких і здорові люди ноги ламають, не те що можуть проїхати на візках інваліди. Який пляж, про що чиновники розказують!
Щоб попіаритись, В.Жуковська також обіцяла зробити все для інвалідів у відремонтованом у палаці "Дружба нар.", але так нічого і не було зроблено. А ціна питання - всього якихось сотня гривень на дві металеві планки, які треба покласти на сходи бічного входу у "Дружбу".

Булатецький вам все побудує та добудує. До нього їдіть :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Resto 21.11.2012 15:48
Не дзижчіть! Справа хороша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Сергій Г. 21.11.2012 15:25
Цинізм чиновників не знає меж. За витрачені на поїздку гроші краще б поремонтували тротуари, на яких і здорові люди ноги ламають, не те що можуть проїхати на візках інваліди. Який пляж, про що чиновники розказують!
Щоб попіаритись, В.Жуковська також обіцяла зробити все для інвалідів у відремонтованом у палаці "Дружба нар.", але так нічого і не було зроблено. А ціна питання - всього якихось сотня гривень на дві металеві планки, які треба покласти на сходи бічного входу у "Дружбу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Дженерал моторс 21.11.2012 15:10
Може, хоч від сонечка Еміратів почервоніють чинушки? Бо вже забули, як це робиться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 choe 21.11.2012 14:31
а по-іншому як це зветься? а вартість поїздки в скільки разів перевищує примарний грант?