Популярний серед черкаського політикуму і бізнес-кіл ресторан «Сладкарниця», що в центрі Черкас, змінить імідж. Саме тому сьогодні ресторан закрили на ремонт, і після відкриття його можуть просто не впізнати. Про це «Прочерку» повідомив представник власника.

Такою "Сладкарниця" була до закриття

Такою "Сладкарниця" була до закриття

За словами керівництва «Сладкарниці», до ребрендингу (зміни іміджу компанії заради привернення уваги нових клієнтів) ресторану залучили київських рестораторів.

– Освіжимо меню, адже створювати ресторан слід, починаючи з меню. Ми плануємо скоротити асортимент м’ясних страв, удосконаливши при цьому кондитерську. Змінимо дизайн закладу і, можливо, навіть назву, – повідомив співрозмовник «Прочерку».

Також планується зменшення площі ресторану. Вільну площу при цьому власники віддадуть в оренду для більш ефективної експлуатації.


– Можливо, через деякі порожні місця в закладі люди думали, що в нас дуже все дорого, тому клієнтів мало. Насправді в нас сформувалась певна аудиторія з постійних клієнтів, які любили у нас попити каву, з’їсти тістечко. Тож для більш затишної атмосфери і більш ефективного використання площі зменшимо залу, – розповіли «Прочерку» керівники закладу.

Поки що київські фахівці працюють над ребрендингом «Сладкарниці», тож, коли вона відкриє своє нове обличчя, говорити зарано.

реклама

Коментарі  

 
+12 #19 Loki 19.10.2013 07:47
В украине всё под прослушкой и просмотром. И только один старый коммунист, доверяя свои планы отдельной тетрадке, пытался избежать утечки инфы. За шо его и снимут, а шоб не болтал почём зря, предупреждая остальных камрадов о опасности утечки планов по органицаии новой октябрской революции и установления диктатуры депутатов в одном отдельно взятом городе)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Лена 18.10.2013 23:05
Я не любила туда заходить. Придёшь и сидишь, никто к тебе не подходит, хотя и народу мало было. Бежали обслуживать только избранных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Грубiянка 18.10.2013 17:48
Цитую Алєвтіна:
В ресторанах Черкас всі столики прослуховуються . Цей заклад не був виключенням. Так що по-менше тріпатися треба за столом у ресторані.

шо,шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #16 Алєвтіна 18.10.2013 17:03
В ресторанах Черкас всі столики прослуховуються . Цей заклад не був виключенням. Так що по-менше тріпатися треба за столом у ресторані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #15 Нарешті!!! Покращення!!! 18.10.2013 16:43
Цитую З села:
Бомонд - это знать, аристократия, высший совет. Как это слово применимо к посетителям кафе ?
Цитую З села:
Бомонд - это знать, аристократия, высший совет. Как это слово применимо к посетителям кафе ?


Да никак не применимо! Назвать их бомондом или т.н.элитой,может только люди с ненормальной психикой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #14 Лоцман 18.10.2013 14:52
Лично мне вообще как-то безразлична судьба этого заведения. Открытая площадка - вообще аут! 10 метров от проезжей части. Шум, вонь.
Разборки, та пусть хоть сегодня друг друга передавят.
Одной Сладкарницей больше, одной меньше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Самосвал 18.10.2013 14:50
та це кафе ж наче выдыбрали в бородая, а прочерк якісь дурниці пише - чув дзвін...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Руїни подолано!!! 18.10.2013 14:35
Цитую СЕЛЯНИН:
У нас в селе цены демократичные Приезжайте к нам экономные с руин неподоланих

Не далек тот час что приедем и в ваше "село". История так называемую элиту ничему не учит, а жаль...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СЕЛЯНИН 18.10.2013 14:14
У нас в селе цены демократичные Приезжайте к нам экономные с руин неподоланих
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Руїни подолано!!! 18.10.2013 14:02
Да не в ценах дело Хотя они были не очень демократичными, а в "контингенте" посетителей. Когда посмотришь на эти самодовольные "х*ри" считающие себя преуспевающей "элитой", иногда делающие задумчивые выражение, вроде бы о чем нибудь способные мыслить, так сразу и отпадает желание там было находится.Дай бог после реконструкции что-то изменится.И не бойтесь потерять эту псевдо "элитарную" клиентуру, на их место придут другие, нормальные, посетители.