Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький запропонував міському голові Черкас Анатолію Бондаренку кандидатуру відомого черкаського бізнесмена Андрія Бородая в якості радника. Про це повідомив мер після закриття сесії міськради.

- Під час зборів з головами фракцій Олександр Романович  виступив із пропозицією про обрання радником міського голови на постійній основі Андрія Бородая. Я на ультиматуми не піду, - наголосив Бондаренко.

З приводу зірваної сесії Анатолій Васильович сказав, що готовий у будь-який час збиратися і вирішувати питання бюджету.

- Ми будемо працювати до першого січня. Я готовий брати на себе відповідальність, і фінансування буде відбуватись по 1/12 (у випадку, коли депутати не приймають бюджет, фінансування здійснюється у розмірі 1/12 частини минулорічного бюджету щомісяця, - ред). Є Конституція України, де чітко зазначено, що роботодавець повинен забезпечувати заробітною платою працівників, - наголосив мер.

 

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Павло I 29.12.2017 12:34
Цитую Театрал:
Цитую Павло I:
Цитую алекс:
Радуцкий, ты кто такой, давай до свиданье!!! Радуцкий Бородай - это ПОЗОР нашего города!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Радуцький і Бородай це еліта українського народу. Це достатньо фінансово самостійні люди, мають вплив на розвиток Черкащини в т.ч. і міста Черкаси. З цим потрібно рахуватися. Інших просто немає. Потрібно рахуватися з реаліями цього життя. Це називається - капіталізм. Вони доказали, що вони сильніше всіх в конкурентній боротьбі!

Треба уточнити, що не просто еліта, а розум, честь і совість епохи (Нестихаючий сміх в залі).

Уже досміялися і доскакалися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Оце та журналіст 29.12.2017 10:01
Цитую Житель:
Якщо це станеться, то я виїду з міста... Це не влада, а банда

Тю так Бородай і так містом керував
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Театрал 28.12.2017 22:00
Цитую Павло I:
Цитую алекс:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Суддя 28.12.2017 20:53
І буде всих...... у неприродний спосіб. Досвід має, при чому безкарний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-30 #11 Павло I 28.12.2017 20:07
Цитую алекс:
Радуцкий, ты кто такой, давай до свиданье!!! Радуцкий Бородай - это ПОЗОР нашего города!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Радуцький і Бородай це еліта українського народу. Це достатньо фінансово самостійні люди, мають вплив на розвиток Черкащини в т.ч. і міста Черкаси. З цим потрібно рахуватися. Інших просто немає. Потрібно рахуватися з реаліями цього життя. Це називається - капіталізм. Вони доказали, що вони сильніше всіх в конкурентній боротьбі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #10 черкащанка 28.12.2017 19:05
Не приведи Боже поставить бородая :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #9 алекс 28.12.2017 18:58
Радуцкий, ты кто такой, давай до свиданье!!! Радуцкий Бородай - это ПОЗОР нашего города!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 коп 28.12.2017 18:57
Держись Бондаренко! они понимают, что выборы они честно не выиграют, ни один адекватный черкащанин за них не проголосует!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 Досьє 28.12.2017 18:03
Андрій Бородатий - агент ФСБ, поплічник московського патріархату, Олійника, Гури, Радуцького. Разом з Радеком забудували сквер за драмтеатром, зробили корупцію звичним явищем. Накрався, як і Сашко, - по самі вінця. Але закон зграї не дозволяє обом вийти з гри. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #6 набрид 28.12.2017 17:06
А чому Радуцький керує мером і вказує кого брати радником. Яке його ...діло? Не булоб у міськраді Радика (при любому меру), то було б спокійно і всі б працювали. А з ним одні скандали, розбірки, вказівки. Як у анекдоті "Всі "за", а Баба Яга "проти".