реклама

реклама

Щойно в Черкасах відбувся попереджувальний страйк, на який жителів міста учора скликала опозиція. На Соборну площу вийшли близько 150 черкащан, інформує кореспондент «Прочерку».


За словами голови Черкаського обласного страйккому Петра Чернявського, сьогодні до страйку приєдналося 15 підприємств, ринків та установ. Зокрема, авторинок, швейна фабрика, ринок на «Зеленій», пологовий будинок № 2, Перша міська лікарня, Третя міська лікарня, «Водоканал», драмтеатр тощо. Він зазначив, що загалом страйки відбуваються на місцях, а на Соборну площу прийшли лише по кілька представників від підприємств.

Уже ввечері Петро Чернявський у соцмережах запевнив, що працівники черкаських медичних закладів і КП «Черкасиводоканал» не брали участі в страйку.


Чернявський наголосив, що головними вимогами страйку є покарання винних у розгонах Євромайдану в Києві, повернення до Конституції 2004 року, повернення спецпідрозділу «Беркут» з Києва до Черкас, а також вихід на свободу всіх затриманих за штурм облдержадміністрації.


За словами голови Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталія Іляшенка, наразі опозиція готується до всеукраїнського страйку. Також він запросив усіх присутніх на зустріч до очільника «УДАРу» Віталія Кличка, що відбудеться завтра о 17.00 на площі ім. Богдана Хмельницького (біля ПК «Дружба народів»).


Натомість народний депутат України Леонід Даценко наголосив, що якщо влада не почує вимоги опозиції та народу, то вже скоро на площі міст вийде вся Україна.


реклама

Коментарі  

 
0 #30 ОЛ 15.02.2014 15:51
Цитую Вадим:
Звідки скільки "желчі" в деяких коментаторів? Скільки злорадства, що в когось щось не тат вийшло, як планувалось... В чому полягає суть радості, що на страйк вийшло не 300, а 100 чи 79 учасників коли я особисто встиг дорахувати до 250. Тут країна в д...мі, а ви собачитесь.

а дальше почему не встиг? в де...ме захлебнулся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 ОЛ 15.02.2014 15:45
Цитую Ольга:
Треба уважн!ше читати. Там сказано
що" представники цих орган!зац!й по 2 або 3чолов!ка. А ви сидите по хатам, та пишете сво! цин!чн! репл!ки, в той час коли !ньш! в!дстоюють свою,! вашу в тому числ!,людьську г!дн!сть.

сколько стоит ваша гиднисть? за 200грн пошли часик потусоваться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 ОЛ 15.02.2014 15:43
Цитую voleyland:
Чего вы все так разнервничались , неужели непонятно, что это чисто символический акт? Никакой реальной забастовки, по крайней мере в Черкассах, быть не может сразу по нескольким причинам. Хотя в принципе достаточно одной - у нас народ в большинстве своём не в курсе происходящего в стране. А у этой власти, как сказал один умный человек, есть два типа сторонников - те, кто в доле и те, кто не в курсе.

последнее время у оппозиция все акты чисто символические :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 100 14.02.2014 12:14
Цитую Крук:
У мене сісадмін найкращий стайккомовець, цілими днями і без ініціативи Удару страйкує - в танки катає, що можна прирівняти до "страйку на місцях", от, і не виженеш за тунеядство! :-)

а сколько это в килограммах будет ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 федор принципиальный 14.02.2014 09:53
Петре,не хвилюйся,просто стадник и овчаренко,чтобы не втратыть посад элементарно в...сь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 voleyland 13.02.2014 22:54
[quote name="П.Чернявський"]У моєму виступі хоч слово було сказане про наявність медиків та працівників "Водоканалу"на площі під час страйку? Чому мені хтось приписуе слова, які я не говорив, а потім за них критикують? /quote]

Хоть я и крайне скептически отношусь к возможности проведения забастовки, но снимаю шляпу перед тем, что вы делаете. Спасибо вам за это. Мало у кого из тех, кто вас тут так азартно критикует, есть хотя бы доля вашего мужества.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Петр 13.02.2014 20:33
Откуда сколько желчи в некоторых комментаторов? Почему сколько злорадства по поводу чьих то неудач или наличия людей на майдане в количестве, которое вам кажется не достаточным? Страна в д....ме, а вы сидя на печке собачитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Вадим 13.02.2014 19:53
Звідки скільки "желчі" в деяких коментаторів? Скільки злорадства, що в когось щось не тат вийшло, як планувалось... В чому полягає суть радості, що на страйк вийшло не 300, а 100 чи 79 учасників коли я особисто встиг дорахувати до 250. Тут країна в д...мі, а ви собачитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Nazareth 13.02.2014 19:29
Цитую Фотограф:
Цитую Nazareth:
Цитую Фотограф:
Цитую Н2о:
аж 150......з ..

150 учасников,
отнимаем 37 членов Рады страйкома, ще 9 членов Президії страйкому, с 10-ток генеральних секретарей опозиционных партий области, человек 20 проплаченых "активистов", 10 зевак.... :cry:

Любезный! Это што я придумав?
- засідання народної ради Черкас. Із 37 членів ради присутні 25.
- Нагадаємо, обласна народна рада створила також президію.. А.Бондаренко, Л.Даценко, В.Іляшенко, Ю.Ботнар, П.Чернявський, В.Коваль, Ю.Сушко.
- Президия БЮТ области За його словами, до складу бюро входять 17 членів
- засідання ради черкаського відділення народного об'єднання «Майдан».
Загалом до складу ради входять 37 осіб. Її очолює президія в складі 9 осіб.

Вам, напевне й насправді краще фотографувати, ніж коментувати: самі порівнюйте Ваші обидва коментарі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Фотограф 13.02.2014 18:08
Цитую Nazareth:
Цитую Фотограф:
Цитую Н2о:
аж 150......з ..

150 учасников,
отнимаем 37 членов Рады страйкома, ще 9 членов Президії страйкому, с 10-ток генеральних секретарей опозиционных партий области, человек 20 проплаченых "активистов", 10 зевак.... :cry:

До страйкому входить 3 особи. Ніяких президій, рад та "генсеків"...
А ви пишіть, пишіть. Отримуйте свої тулубакси. Чи тулугривні?

Любезный! Это што я придумав?