Близько десяти активістів партії «Демократичний Альянс» у ці хвилини пікетують відділення «Сбербанку Росії», що в центрі міста Черкаси.


Вони переконують черкащан не обслуговуватися в банку «окупанта» та не підтримувати агресію з боку Росії, інформує «ВІККА».

«ДемАльянсівці» розгорнули плакати з написами «Це власність окупанта», «Вдаримо гривнею по загарбнику України», «Кожна гривня – це одна куля в автомат окупантів» тощо.


Голова міської організації «Демократичного Альянсу» Таїсія Плахута також обклеїла вітрини банку наліпками із зображенням колорадського жука як символа сепаратизму.

Черкащани, які проходять повз, по-різному реагують на такі дії активістів. Дехто висловлює підтримку, інші ставляться з байдужістю.

За словами Плахути, пізніше «ДемАльянсівці» підуть пікетувати ще одне відділення «Сбербанку».

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Евген 16.06.2014 16:11
Цитую Факт,річ вперта:
Цитую шаман:
Ага ,а потом на заработки махнут до москалей.Так держать мальчиши-пикетировщики!

Вони в Рашу не махнуть,перед ними увесь світ відкрит.Вони молоді,освідчен і ,мобільні,на який ляд їм "совок",там тепер і росіянам небезпечно,а раптом комусь здасться,що Путіна не достатньо підтримуєш????37-й на порозі,радуйтес ь "брати",за що боролись,на то і напоролись,тепе р ви монолітні та проти всього світу,все як колись,Росія вузколоба і решта світу.

Вам к психиатру....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Дід Трохим 13.04.2014 10:39
Мої скромні валютні сбєрєженія за пару тижнів знецінилися практично в 2 рази, хоть десь хтось постоянно тріпався, шо "гривні нічого не угрожає". Догадайтеся, кого мені тут дуже хочеться попікєтіровать пару раз по вгодованій фізіономії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Варенуха 13.04.2014 00:04
Молодi та дурнi))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Вася 11.04.2014 21:30
Смешные Вы, в нас Росия отобрала Крым, а мы отберем Банк.:-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Факт,річ вперта 11.04.2014 21:28
Цитую Ксюня:
Боже,тупізма більшого не бачив..проплачені ж перед виборами такі ,,акції,,нічого не змінилося в нашій країні,як тільки вибори,починаєт ься..До речі,при погромах ні правий сектор,ні автомайданівці ні навіть тітушня - ніхто не зважав на цей банк,а перед 25.05.14 почались вистави)))

До чого тут вибори?Окупований Крим,війська на кордоні,російсь кі війська,73%росіян ,підтримали агресію Путіна.Вам то байдуже???БАНК-ОКУПАНТ ,ФАКТ Є ФАКТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Факт,річ вперта 11.04.2014 18:43
Цитую шаман:
Ага ,а потом на заработки махнут до москалей.Так держать мальчиши-пикетировщики!

Вони в Рашу не махнуть,перед ними увесь світ відкрит.Вони молоді,освідчен і ,мобільні,на який ляд їм "совок",там тепер і росіянам небезпечно,а раптом комусь здасться,що Путіна не достатньо підтримуєш????37-й на порозі,радуйтес ь "брати",за що боролись,на то і напоролись,тепе р ви монолітні та проти всього світу,все як колись,Росія вузколоба і решта світу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Ксюня 11.04.2014 18:40
Боже,тупізма більшого не бачив..проплачені ж перед виборами такі ,,акції,,нічого не змінилося в нашій країні,як тільки вибори,починаєт ься..До речі,при погромах ні правий сектор,ні автомайданівці ні навіть тітушня - ніхто не зважав на цей банк,а перед 25.05.14 почались вистави)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Голосую за Гриценко 11.04.2014 18:06
Цитую Це проект Москви:
Ідіоти, льють воду на млін ЕрнестТВ.

Міг і не представлятись, ми і так зрозуміли хто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Анна 11.04.2014 17:48
Які молодці!
А ті, хто тролить - спочатку самі дупу від дивану відірвіть, а потім розкажете!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Петрович 11.04.2014 17:47
Молодці, Сбербанк Росии потрібно націоналізувати !!!!!!!!!!!