Депутат від Партії регіонів Володимир Олійник з'явився на роботу у Верховну Раду України, але його вигнали із зали. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» депутат Олександр Бригинець.

Фото Леоніда Ємця

Фото Леоніда Ємця


«Сьогодні до залу ВР приперлася ще одна м*рзота –- риг Олійник. Певно, теж відкупився (вчора, нагадаю, явився Калетнік... У залі смердить усе більше – трупи Януковича повертаються... Ляшко ініціював вигнання Олійника. Разом вигнали. Риги за нього заступились. А от з Калетніком важче – його фінансовані ним комуністи захищають. Бодігарди бандитів з червоними прапорами((((», – написав про візит колеги нардеп.

Фото Леоніда Ємця

Фото Леоніда Ємця


Як відомо, у четвер у Раду з'явився екс-перший заступник спікера комуніст Ігор Калетнік, після чого Леся Оробець вимагала вигнати його і покарати за ухвалення «диктаторських законів».

ТУТ можна переглянути відео.

реклама

Коментарі  

 
-2 #20 Уманский Еврей 19.04.2014 21:38
У Ляшко гормоны играют как и у его подружки Фарион, а Мирошничено тут как тут. Без его участия всё пропало. Его тюрьма ждёт за нападение на главу УТ1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 незнайка 19.04.2014 18:20
Как раз к сроку внесения изменений в госбюджет ПИДРАХУЙ нарисовался Деньги МВФ и ЕБРР уже на подходе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Володимир 19.04.2014 16:57
Цитую Максим:
ТА де там Ляшко щось робив?
Тільки балакав до нього.
А реально підняли його і 'попросили' піти свободівці.

Мовчи пасажир! Ляшко ініціював, а свободівці сиділи, як котики!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Максим 19.04.2014 14:07
ТА де там Ляшко щось робив?
Тільки балакав до нього.
А реально підняли його і 'попросили' піти свободівці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Василий Николаевич 18.04.2014 20:40
Нету на них Бендеры! Висели бы сейчас на Майдане все члены Пр. И никакой бы путинец не полез бы на нашу Неньку Украину! Ганьба предателям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Василий Николаевич 18.04.2014 20:14
Как можно так обнаглеть? Какой нужно быть бездушной тв...ю что бы после такого появиться в Украине? Ганьба !!!позор!!в ссылку за измену Родине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Смердить від них 18.04.2014 13:20
Подумати тільки не пройшло і півроку як бувші "хазяєва жизні" перетворилися в жалюгіддя....
Такі покидьки як свій урок отримали, хочеться шоб ті хто зараз зверху пам"ятали це не менше чим Януковичі і Олійники разом взяті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Банду геть 18.04.2014 13:17
Цитую Правда:
Опс... Розраховував на страсну пятницю )))

Правильно розраував, після Велкого посту треба дати копняка в копчик черевиком з носка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Бухгалтер ВР Петрович 18.04.2014 13:00
Цитую Радикал:
Щось відбувається, якщо це г..но сплило.
Занадто сміливий.Неспроста це...

Жаловался что деньги кончились, лекарства подорожали, а печень че-то болеть начала. Просил также выдать одну пасочку, потому как в списке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 патріот 18.04.2014 12:44
Пора збиратися на віче,нас кинули !