реклама

реклама

Черкаська міська організація Народної партії України оприлюднила виборчий список на виборах до Черкаської міської ради. Очолив список голова обласної організації Народної партії Сергій Терещук, пише «Кропива».

Наступні в списку: Соколовський Олександр, Д`яков Ігор, Лебединський Іван, Волгіна Світлана, Казарін Леонід, Пасєка Сергій, Коваленко Григорій, Окрепка Анна, Лемко Вікторія.

Сергій Терещук був народним депутатом 6-го скликання з 2007 по 2012 рік, обрався до ради від «Блоку Литвина». У 2012 році йшов на вибори як самовисуванець по 199 виборчому округу та посів третє місце, набравши 12,59% голосів.

Сергій Терещук буде балотуватися і по одному з мажоритарних округів міста.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Гість 25.07.2014 16:59
Шановні "прихильники" Терещука.

Таких як Сергій Миколайович,зар аз дуже важко знайти.Він платить зарплату людям вчасно.Він все робить для людей.Ця людина оправдовує сподівання тих,хто за нього голосує.


А що до вище сказаного у коментарах "Межигір"я" чому і не побудувати людині маєток,коли він побудований не за людські кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Renta 05.05.2014 21:34
ДА.С СОКОЛОВСКИМ УСПЕХ ГАРАНТИРОВАН :D :zzz :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Люда 05.05.2014 20:59
Без владних крісел вони не уявляють свого життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 123 05.05.2014 17:45
Земельки прихватизував під маєток гектарів 30, жах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 фотограф 05.05.2014 15:24
Як же хочеться влади цьому "державному діячу". Зрозуміло,що ні він ні один з цього списку не пройдуть. Бо ми не молдавани - кукурудзяну кашу не їмо. Да й лузери нам не потрібні. Цікаво знати, чи наступного разу цей мошенський феодал внесе свою кандидатуру на виборах до селищної ради? Пропоную робити ставки. Реально можна заробити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 1 05.05.2014 15:15
Цитую вова:
Хоче засіяти всі клумби в місті кукурудзою ?

Аби не кропивою! А, так хоча б робота буде людям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 вова 05.05.2014 14:50
Аншлюс пише правду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 вова 05.05.2014 14:39
Хоче засіяти всі клумби в місті кукурудзою ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Anchlus 05.05.2014 14:30
Якщо повезти на екскурсію в Мошни черкащан щоби побачити терещукове Межигір"я,то за нього не проголосує НІХТО.
А Соколовський,це власник нічного клубу УЛЬТРА?
Якщо він,то прийдіть подивіться,що робиться з нашою молоддю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Дід Трохим 05.05.2014 13:41
Хароший дєпутат, трогатєльно поздравляє з празниками в газетах. Хотів ше шось вспомнить - не получилось