У ці хвилини у військкоматі знаходиться відомий черкаський журналіст, який хоче вирушити в зону антитерористичної операції. Про це сьогодні повідомив журналістам радник голови Черкаської облдержадміністрації Андрій Кравець.

– Я не уповноважений називати його прізвище, але, якщо у нього все вдасться, ви дізнається, – зауважив Андрій Миколайович.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 адекватний 01.08.2014 18:13
Краще б він виконував добре свою роботу та розповів відтіля правду про війну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Oculus Rift 01.08.2014 16:19
Жаль он не про себя, ему там самое место.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Чукча 01.08.2014 15:45
Цитую бібка:
мамалига чи воротник????

Они бы с радостью, но у них лет 5 назад террористы джипп взорвали. Не на чем ихать туды
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Фотогораф 01.08.2014 15:44
Молодцы
Стоило мне написать в ПРОЧЕРКЕ что с такие бурэмни часы местечковая "элита" борцов за светлое будущее украинского народа прячется по подвалам...сразу на шпальта ПРОЧЕРКА вылезли Бондаренко, Булатецкий, Майборода и иже... правда не пробрало или мало пробрало Мамалигу.
Где сейчас этот заслуженный эколог, ветеран УНА УНСО, гробовщик областного НУНСА, радикал последних довыборов и просто неравнодушный громадянын к сегодняшнему мэру миста???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Finch 01.08.2014 15:31
У ці хвилини на обліку обласних військоматів знаходиться стільки патріотів, що хотіли б захищати свою Батьківщину, що Кравцю навіть і не снилось, але військомати чомусь продовжують викликати до себе тих, хто навіть АК ніколи в руках не тримав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Татьяна 01.08.2014 15:23
Вот так без оглядки на передовую может Степан Винярский. Но там, по-моему,
возраст зашкаливает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Хай 01.08.2014 15:19
Вінярський
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 *007* 01.08.2014 14:47
Цитую бібка:
мамалига чи воротник????

Якби Воротник чи Мамалига - про це "Антенна" репортажі давала б ще з червня місяця. :-) А якщо хтось робить це, не афішуючи - то точно не з їхньої компанії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 амлет 01.08.2014 14:43
наверное калина?????? но как же Рось.... :cry: :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 бібка 01.08.2014 14:20
мамалига чи воротник????