Депутат Черкаської міської ради попереднього скликання Святослав Вовкодав, який вже майже три місяці служить у складі батальйону територіальної оборони «Черкаси», приїхав разом із своїм командиром Миколою Радченком до обласного центру, щоб забрати техніку, яку їм надали.

– Приїхали отримати техніку – джипи, – говорить у коментарі «Прочерку» Святослав Вовкодав.

Наразі батальйон, до якого належить колишній депутат, дислокується в Котовську Одеської області.

– Усі наші призовники – лише із Черкаської області. Після бойового злагодження, де відпрацьовували стрілецькі й тактичні навички, несемо службу із посилення оборони нашого кордону, – пояснює пан Вовкодав.

Нагадаємо, Святослав Вовкодав отримав повістку до військкомату 8 травня.

– Коли я призивався, був ще діючим депутатом, оскільки отримав повістку 8 травня, а перевибори були тільки 25-го. На мене поширювалися пільги, але я вважаю, що свідома людина має захищати свою державу і кожен так має вчинити, – переконаний Святослав Вовкодав.

реклама

Коментарі  

 
+19 #8 Гость 05.08.2014 21:39
Вы мне еще хоть одного депутата покажите, который добровольно одел бы военную форму и пошел служить на благо Родине. Как по-мене, этот человек достоин уважения (где бы он не служил). Он не прячется за спины наших сыновей, а достойно защищает украинскую землю. Смело гордо и уверенно может смотреть в глаза своим землякам. Я не знаю С. Вовкодава как депутата и тем более как человека, но если он надумает баллотироваться я с удовольствием его поддержу.О человеке судят не по его словам, а по поступкам. Браво Святослав. Ребята возвращайтесь живыми и с победой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #7 Шпак 04.08.2014 09:47
Подвійні враження від Вовкодава.
З одного боку пішов добровольцем.
З другого боку, Одещина (де він перебуває) і Донеччина (де відбувається АТО) - то дві великі різниці.
Також ми пам'ятаємо, як громада вимагала зняти комуняку з посади в.о. міського голови, а Вовкодав, не зважаючи на таємність голосування, відкрито повідомив про підтримку Білоусова, мабуть відпрацьовуючи якісь "плюшки".
Також він виступає проти перейменування Леніна на Небесної сотні. Дивно взагалі, що має час повідомляти свою думку з цього приводу, мабуть в цей день на морі був шторм і не було чим зайнятись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #6 люди 03.08.2014 21:29
Цитую Марина:
Святослав хороша людина. Послідуйте його прикладу і йдіть служити. А писати всякі гадості тут- багато геройства не потрібно.

То не гадості,то голі факти.А про "гадості",то ви сказали,тож і оцінку цьому факту,самостійн о зробили.Вітаю.А тепер про хороше,приклади наведіть,бо я про нього знаю,тільки те що написав.В АТО,то добре,але там і БЄРКУТА бувші є,і на них дуже жаліються,нічог о не змінилось,своє обличча вони показали в Києві,і в зоні АТО вони не найкраще себе показують,прина ймні дехто,безумовно не всі,але в АТО, і хто там, не всі герої,але переважна більшість.Але треба визнати,є і пристосуванці,д о яких спиною не повернутись.Про Святослава в АТО,нічого не скажу,не знаю,приїдуть наші ,скажуть,але там де вони і не гаряче,слава Богу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Марина 03.08.2014 17:33
Святослав хороша людина. Послідуйте його прикладу і йдіть служити. А писати всякі гадості тут- багато геройства не потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 люди 03.08.2014 10:00
02.08 22:37
У селі Бовсуни Лугинського району Житомирської області священик місцевої церкви РПЦ Московського патріархату відмовився відспівувати загиблого солдата української армії. ЧОГО ЦЕЙ ГУНДЯЄВСЬКИЙ ПРИТОН ДОСІ НЕ ЗАБОРОНЕННИЙ В УКРАЇНІ? ЧЕКАЄТЕ ПОКИ ТАМ ПОЧНУТЬ ВБИВАТИ І КАТУВАТИ УКРАЇНЦІВ,А ДА,ЗАБУВ,І ЦЕ ВЖЕ СТАЛОСЯ,ДАЛІ НЕМА КУДИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #3 люди 03.08.2014 09:45
Цитую Любов Майборода:
Святослав - прекрасна і чесна людина. Шкода, що в списку БЮТу отримав лише 10 місце. Проте, людські якості ніякі етикетки не компенсують. Ми пишаємось тобою, Святославе! Хай Господь оберігає тебе і наших хлопців. Повертайтеся швидше.

Нашо БЮТу людина яка хоч закрито,хоч відкрито голосує з ригокомуняками? Що Рада втратила,тушку ?Але живий хай повертається,а відзначаючи що він щей виховною роботою займається і патріотичним духом,а при цьому тарабанить звонки проти майданівців на користь УПЦ МП,то без нього там нашим безпечніше.Він тут за користь голосував,що за вигоду він там зробить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #2 Черкаси 03.08.2014 09:40
Цитую Любов Майборода:
Святослав - прекрасна і чесна людина. Шкода, що в списку БЮТу отримав лише 10 місце. Проте, людські якості ніякі етикетки не компенсують. Ми пишаємось тобою, Святославе! Хай Господь оберігає тебе і наших хлопців. Повертайтеся швидше.

НІЧОГО ПРЕКРАСНОГО І ЧЕСНОГО В НЬОМУ НЕМА (ХІБА ПОНЯТТЯ ПРО ЧЕСНІСТЬ У НАС РІЗНІ).ЦЕ ТА САМА ЛЮДИНА ЯКА ,ХОЧ І ПЕРЕБУВАЛА В БЮТ,ГОЛОСУВАЛА З РИГАМИ,ЗА ЩО І ОТРИМУВАЛА ПОСАДИ.ЦЕ ТА САМА ЛЮДИНА ЯКА СТОЇТЬ ПОПЕРЕК ДОРОГИ ПЕРЕІМЕНУВАТИ ВУЛ.ЛЕНІНА В ВУЛ.НЕБЕСНОЇ СОТНІ НА КОРИСТЬ ЯКОЇСЬ СВЯТО-ТРА-ТА-ТА,ВІН І САМ ОДРАЗУ НЕ СКАЖЕ (ТОЖ ПРО ВЕЛИЧЕЗНУ ВІРУ ТА НАБОЖНІСТЬ МОВА НЕ ІДЕ,ВІН ПРОСТО ОТРИМАВ ГРОШІ ВІД МП ,І ВСЕ).ПЕРЕБУВАЄ В АТО,ПРАВДА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ,А І ЗВІДТИ ВСТАВЛЯЄ ПАЛКИ В КОЛЕСА .ГИДКА ЛЮДИНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Любов Майборода 02.08.2014 14:06
Святослав - прекрасна і чесна людина. Шкода, що в списку БЮТу отримав лише 10 місце. Проте, людські якості ніякі етикетки не компенсують. Ми пишаємось тобою, Святославе! Хай Господь оберігає тебе і наших хлопців. Повертайтеся швидше.