реклама

реклама

Близько 60 активістів – вихідців із Самооборони Майдану сьогодні після завершення З’їзду патріотичних сил Черкащини прийшли до приміщення ГО «Самооборона Майдану», щоб з’ясувати стосунки із її нинішнім очільником Олегом Скальком.


Як пояснив кореспондентові «Прочерку» керівник громадської організації «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області», колишній очільник «Самооборони Майдану» Олександр Чигарьов, до пана Скалька його однодумці мають кілька претензій: його розкольницька діяльність (до цього від «Самооборони Майдану» мусили відійти прихильники Геннадія Шевченка та згодом Олександра Чигарьова), контакти з колишніми регіоналами, необґрунтовані нападки на владу, а також «незаконне виготовлення печатки Самооборони».
Олега Скалька на робочому місці не було. Як пояснили його прихильники, він цього дня взагалі відсутній у Черкасах.
Дехто із активістів був готовий «зайти» в приміщення, незважаючи на те, що двері були замкнуті, ролети опущені, а біля входу чергувало кілька самооборонівців, прихильних до пана Скалька. Проте до рукоприкладства, на щастя, не дійшло.
Отаман Вільного козацтва Холодного Яру Олег Островський, який був присутній біля приміщення «Самооборони» з кількома своїми козаками, в коментарі «Прочерку» заявив, що ставить собі за мету перевести конфлікт у цивілізоване русло – без бійок і скандалів, а на основі обговорення претензій сторін одна до одної.
Після переговорів сторін Олександр Чигарьов оголосив своїм прихильникам, що, оскільки претензії є тільки до пана Скалька, а не до інших самооборонівців, вирішено почекати його повернення в Черкаси. На понеділок заплановано спільне обговорення питань, які виникли у стосунках колишніх колег по Самообороні.

реклама

Коментарі  

 
0 #25 Айдар 21.09.2014 23:38
Как бывший регионал может быть координатором Черкасской самообороны??? Это для меня вопрос. Депутат от партии регионов Биевець Юрий Викторович, 6 склыканья обл рады, помичник областного депутата партии регионов Скалько Олег Иванович и также он пастырь Благая Весть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Кнут 02.09.2014 23:01
Цитую Артур:
Це є справжня самооборона, половина чоловіків були в АТО, ризикували життям, приїхали, побачили, що Скалько з Києнко займається лише тим, що кришують бізнес і рвуться до влади.

Не можна допускати до влади цих новоспечених Швондерів. Там достатньо старих деморалів котрих треба вичистити. І взагалі "Швондерат по вул. Шевченка треба ліквідувати" оскільки патріотів з цих організацій давно витіснили банальні бездумні маріонетки старих політичних аферистів.
А ще помітив цікаве підтвердження прислів’я: "Де два Українці там три гетьмана". Від початку в керівництво самооборони влізли Шевченко, Скалько, Чигарев та ще кілька осіб. "Не пройшло і полгода" вже кожен сам собі гетьман. Ще трохи часу і координаційна рада сил майдану складатиметься з 50 організацій, кількість членів кожної дорівнюватиме – 1 особі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 адекватний 01.09.2014 22:54
Цитую УЖАСТЬ:
Начался процесс поедания самих себя. Лидєров-гетьманов больше чем багнетов. Все еще впереди, скоро выборы в Раду и там увидим сколько грязи выльют донедавна объеднанные и переобъеднанные патриоты друг на друга.
Может это Путин засылает нам ФСБэшников-вождей патриотичных партий? Что мешает объединиться в ОДНУ партию, с одним руководителем? А так грызня гетманов-патриотов кто из них больше любит неньку, развалит страну и без войны

Так лозунги міняються та пики все тіж. А що хтось ждав від майдана позитиву. Чи грабельки гідності чимсь відрізняються від помаранчевих грабельків. Наступаймо браття на граблі а світ повеселится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 совість 01.09.2014 17:33
Цитую Патріот:
А ШЕВЧЕНКО ГЕНА НА ВІЙНІ В АЗОВІ.

хто це вам таку дурню сказав? в "Азові" ним і не пахне. Наші хлопці з ультрас в "Азові". Більше там черкаських немає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 УЖАСТЬ 01.09.2014 12:05
Начался процесс поедания самих себя. Лидєров-гетьманов больше чем багнетов. Все еще впереди, скоро выборы в Раду и там увидим сколько грязи выльют донедавна объеднанные и переобъеднанные патриоты друг на друга.
Может это Путин засылает нам ФСБэшников-вождей патриотичных партий? Что мешает объединиться в ОДНУ партию, с одним руководителем? А так грызня гетманов-патриотов кто из них больше любит неньку, развалит страну и без войны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 No name 31.08.2014 21:45
Цитую Дід Трохим:
"Возвратившись в номер, Остап увидел, как молочные братья уже сидят друг против друга на полу и, устало отпихиваясь, бормочут: "А ты кто такой?"....
- Я хотел честно, - сказал Балаганов, собирая деньги с кровати, - по справедливости. Всем поровну - по две с половиной тысячи...."
(И.Ильф, Е.Петров, "Золотой теленок")

:D :D :D :D :D :D БОМБОВО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 Дід Трохим 31.08.2014 15:31
"Возвратившись в номер, Остап увидел, как молочные братья уже сидят друг против друга на полу и, устало отпихиваясь, бормочут: "А ты кто такой?"....
- Я хотел честно, - сказал Балаганов, собирая деньги с кровати, - по справедливости. Всем поровну - по две с половиной тысячи...."
(И.Ильф, Е.Петров, "Золотой теленок")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 недоторканість 31.08.2014 09:53
Влада вирішила прибрати собі неугодних, так як під Іловайськом підставили батальон "ДОНБАС" під розстріл російськими окупантами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #17 Дрон 30.08.2014 23:26
Пора формировать подполье! Но не с этими бл***ми!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 Василь 30.08.2014 21:09
Цитую Василь: