реклама

реклама

Екс-регіонал, нардеп Геннадій Бобов вже розпочав виборчу кампанію в окрузі № 196 (Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Тальнівського району) «у своєму стилі».

Про це «Прочерку» повідомив депутата Черкаської обласної ради від «Батьківщини», який був суперником Бобова в цьому окрузі у 2012 році і прогав йому, Олександр Сінгаєвський.

– Коли я дізнався, що в окрузі на виборах до парламенту знову балотуватиметься Геннадій Бобов, а він вже почав активну кампанію у своєму стилі по підкупу виборців і пропонуванню грошей сільрадам, то вирішив також йти на вибори. Ну не можу я не йти через таку несправедливість, – зазначив Олександр Сінгаєвський.

При цьому ін. зауважив, що національно-демократичні сили ведуть розмови щодо об’єднання усиль для боротьби в окрузі, проте жодної домовленості ще немає.

Видання «Прочерк» не раз зверталося до прес-служби Геннадія Бобова, щоб почути і його думку з-приводу призначення в Україні позачергових виборів та щодо його бажання знову брати участь у них. Прес-служба нардепа щораз обіцяла передати запитання Геннадію Бобову, проте з відповіддю просила почекати, бо нардеп дуже зайнятий.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Обізнана пані 21.10.2014 13:10
С... - марионетка Бондарева и нынешний хозяин бывшего санатория "Перлина" в Сокирном. в 2012 слил голоса своих избирателей Бобову за 15 млн. грн. бизнесмен, короче
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Знаючий 02.09.2014 22:13
Не тільки Бобов скупляє виборців. Тим самим почав займатися Зубик. Ох даремно ці хлопці викидають грошенята - нічого у них вже не вийде. Буде великий шухер, а в результаті великий пшик...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Фотограф 02.09.2014 09:55
НЕ мог бы пан Сингаевский рассказать, что ему рассказывала его патрон Юля Тимошенко по поводу сегодняшней самой высокой в мире цены на газ для Украины? И что за сволочь устроила такую пакость Украине?
Может они "Батькивщинцы" будут доплачивать каждой украинской семье за такую бандитскую цену. Или вам Юлиным прихвостням народ простит предстоящую зиму. Совесть у вас есть? Или желание прописаться у кормушки все спишет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 адекватний 01.09.2014 19:22
Так і це і є европа по нашому. З одного боку ми такі патріоти паклюжимо Яника Тимошенко Кулю в лоб а з іншого самі за 200 грн підпис готові поставити під чим завгодно, а потім плачимось - політики нас обдурили. Заслуговуємо ми цих іуд керувальників заслуговуємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Муська 01.09.2014 15:24
Цитую Тася:
Цитую Іван Петрович:
Не тільки Бобов, але й нардеп по по 199 Ничипоренко розпочав і також у своему стилі-і дитячі майданчики ставить і вікна в школах, і штаби розвернув. Люди ідуть, в чергу стають, бо платить. І ніхто не питає, а як він голосував за диктаторські закони 16 січня.

ДОПОКИ ВИ, СУКИ ,ПРОДАВАТИСЬ БУДЕТЕ ???ЯК ВИ МАТЕРЯМ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ В ОЧІ ДИВИТИСЬ БУДЕТЕ? ТРЕБА ЗБИРАТИСЬ І ЦІ ЧЕРГИ ПРОДАЖНИХ,КОПНЯ МИ ПО ВУЛИЦІ ГНАТИ.САМООБОРОНА МАЄ НЕ ВІДНОСИНИ ВИЯСНЯТИ,А ВИЧИСЛЯТИ ЦІ ОФІСИ І КОНТРОЛЮВАТИ,ЯК СВІДОМОСТІ В ДЕКОГО НЕМА,ТО РЕШТА СТРАЖДАТИ НЕ МАЄ,ЗА ТЕРПИМІСТЬ ДО ТАКИХ,МИ ВЖЕ НАСЛІДКИ МАЄМО,ТРЕБА ЇХ ВИХОВУВАТИ.А В ІДЕАЛІ,ПРОДАЄШ ГОЛОС,ТО ПОЗБАВЛЯТИ ПРАВА ВЗАГАЛІ ГОЛОСУВАТИ.

Це ви про "Батькивщину"? Коли Толік під дудочку Тулуба танцював у місьвиконкомі м Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Михайло 01.09.2014 15:21
Звичайно, підкуп - це великий негатив і неприпустимо. Але основна проблема в тому, що їхні опоненти не роблять конкретних справ для людей. От наприклад, цей Сигнаївський, що конкретно зробив для людей, по пунктах - перше, друге і т.д. Я з Корсуня і про нього не чув. Окрім рейтингової "Батьківщини" за ним абсолютно нічого немає. От у цьому проблема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Тася 01.09.2014 14:51
Цитую Іван Петрович:
Не тільки Бобов, але й нардеп по по 199 Ничипоренко розпочав і також у своему стилі-і дитячі майданчики ставить і вікна в школах, і штаби розвернув. Люди ідуть, в чергу стають, бо платить. І ніхто не питає, а як він голосував за диктаторські закони 16 січня.

ДОПОКИ ВИ, СУКИ ,ПРОДАВАТИСЬ БУДЕТЕ ???ЯК ВИ МАТЕРЯМ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ В ОЧІ ДИВИТИСЬ БУДЕТЕ? ТРЕБА ЗБИРАТИСЬ І ЦІ ЧЕРГИ ПРОДАЖНИХ,КОПНЯ МИ ПО ВУЛИЦІ ГНАТИ.САМООБОРОНА МАЄ НЕ ВІДНОСИНИ ВИЯСНЯТИ,А ВИЧИСЛЯТИ ЦІ ОФІСИ І КОНТРОЛЮВАТИ,ЯК СВІДОМОСТІ В ДЕКОГО НЕМА,ТО РЕШТА СТРАЖДАТИ НЕ МАЄ,ЗА ТЕРПИМІСТЬ ДО ТАКИХ,МИ ВЖЕ НАСЛІДКИ МАЄМО,ТРЕБА ЇХ ВИХОВУВАТИ.А В ІДЕАЛІ,ПРОДАЄШ ГОЛОС,ТО ПОЗБАВЛЯТИ ПРАВА ВЗАГАЛІ ГОЛОСУВАТИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Черкаси 01.09.2014 14:45
Цитую Вперед з піснями:
Бобова обирати-"БАТЬКІВЩИНУ" ПРОДАВАТИ.

Як лапки прибрати,то підтримаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Іван Петрович 01.09.2014 13:17
Не тільки Бобов, але й нардеп по по 199 Ничипоренко розпочав і також у своему стилі-і дитячі майданчики ставить і вікна в школах, і штаби розвернув. Люди ідуть, в чергу стають, бо платить. І ніхто не питає, а як він голосував за диктаторські закони 16 січня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 незнайка 01.09.2014 13:15
Ну не успел еще через ВРУ пропхать закон про пидвыщення оптово-видпускной цины на цукор украинського выробныцтва Послений Герой на Черкащине остался но в общественном транспорте фимилию не указывают что только ему ездить можно забезкоштовно как чернобаивскому киевскую квартиру отрымувать