реклама

реклама

Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Наталія Старікова нині у відпустці і займається виборами в окрузі №198 (з центром у Смілі), де вона балотується до парламенту. Як повідомила Наталія Старікова у коментарі «Прочерку», працюючи в окрузі, вона насамперед переконалася, що система підкупу таки існує.

– Є певні люди від одного з кандидатів, що займаються підкупом за системою МММ. Прикро, що підкуп є насамперед в освіті. А вчителі ж повинні виховувати суспільство, а не брати кошти і участь в цій системі підкупу. Це дуже прикро, слід піднімати свідомість людей. Я б насамперед у парламенті внесла закон, який би дозволяв відкликати депутатів, які нечесно отримали свій мандат і які не звітують перед громадою, – зазначила Наталія Старікова.

Звісно, їй більше до душі економічна діяльність. Саме цим вона і займалася в ОДА.

– Мені близько економіка, саме в цьому напрямку я почала роботу, коли прийшла в ОДА. Я об’їздила підприємства, знаю проблеми виробників. В одних немає реалізації, інші не можуть отримати ліцензію. «Богдан» не працює, бо ввезення імпортних машин заважає нашому виробництву. Те ж саме з підприємством «Фотоприлад». Він готовий працювати на повну потужність проте імпорт заважає. Можна багато про це говорити. Я бачу, що не працює в цьому напрямку кабмін чи уряд. Після звернення підприємців 70% це відписки. Треба новий парламент бо риба гниє з голови. Потрібні люди дійсно зацікавлені, що мають професіоналізм, знання і досвід, – зазначила Наталія Старікова.

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 Вибір2014 07.10.2014 11:33
Цитую Богун:
Цитую Лера:
Я и мои товарищи голосуем за Наталию Старикову, сегодня мы поддержим ее, завтра она спасет наш регион.

Лера ви мабуть у класі 5-му навчаєтесь або трохи спізнилися у розумовому розвитку, "завтра она спасет наш регіон", ну насмішили прям як ваша керівниця де ляпне там і перли виходять!

Ну, якщо Лєра - це Шадріна, то вона не в 5 класі :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Богун 07.10.2014 11:19
Цитую Лера:
Я и мои товарищи голосуем за Наталию Старикову, сегодня мы поддержим ее, завтра она спасет наш регион.

Лера ви мабуть у класі 5-му навчаєтесь або трохи спізнилися у розумовому розвитку, "завтра она спасет наш регіон", ну насмішили прям як ваша керівниця де ляпне там і перли виходять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Чигиринець 06.10.2014 19:52
Цитую Богун:
«Богдан» не працює, бо ввезення імпортних машин заважає нашому виробництву"! Дуже "сильна" аналітика макроекономічни х чинників від дуже "професійного", "досвідченого" економіста, пані Старікова, а чому імпортні машини навіть при розмитненні коштують набагато дешевше від продукції корпорації "Богдан", чому вони навіть б/у більш якісніші, чому пан Свинарчук для "нашого" виробництва мотори та інші агреати закуповує в Китаї, не можна назвати виробництвом, складання агрегатів у кінцевий продукт, немає повного циклу, тому виходить і попит на дорогий конструктор від "Богдана" ніякий, а апетити керівників захмарні, от тому працівники працюють змінами, з/п у конвертах, прибутки у ........... у кишені, 0 % інвестицій у нові напрямки, розробки.Поганому танцюристу щось завжди заважає, як і популістичній владі, яка до цього часу живе лозунгами!

Не напоминайте мне про Свинарчука.Это трепло,как и вся их команда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Степан зі Сміли 06.10.2014 18:42
Скромне питання на засипку фан-клубу пані Старікової. А працівники Смілянської РДА, які на неї працюють, теж підуть у відпустку на час її виборів. Бо он диви у кабінеті юриста РДА Вікторії Солодухіної (каб. 418, 4-ий поверх) вже й копії паспортів виборців для чогось почали збирати. Чи для членства в ДВК, чи для роздачі "презентів". А відділ освіти вищезгаданої РДА активно займається формуванням її агітаційної мережі. Та й голова РДА п. Тимофієв на зборах колективів за "старшу" колежанку активно агітує.
А про підкуп взагалі б краще мовчала (хоча п. Р...к справді активно займається його підготовкою). Бо хто як не велимишановна пані доводила план по 200 виборців (по 200 грн.) на великі дільниці? Пані Наталко, у Вашому штабі є наші вуха :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Сирник 06.10.2014 18:06
Цитата:
пішла... щоб робити вибори
Це як? :o :zzz :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 Лера 06.10.2014 17:38
Ребята! Вам кого не дай, затопчите... трольчик вернулся можешь выбрать кто ты из них 1.Троль спорадичный 2.Озабоченый троль 3.Троль-социопа 4.Епилептоидный троль 5.Шизоидный троль 6.Експлозивний троль 7.Истероидный троль.
8.Параноидальный троль но смотрю ты наверное под номером 2.,Балдеж.Да??????? )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Лера 06.10.2014 17:32
Я и мои товарищи голосуем за Наталию Старикову, сегодня мы поддержим ее, завтра она спасет наш регион.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Фронт 06.10.2014 16:45
Цитую ВалЄра:
чого ви на жінку напали! Хай спробує!

Та хай спробує. Тільки хай згадає, скільки зайців зловить той, хто поженеться за двома зайцями? Щось мені підказує, що це може стати її "лєбєдіной пєснєй" у політиці. Табалов нині не в фаворі - заново на гребінь хвилі вже не витягне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #14 Ибица 06.10.2014 16:20
Мне она нравиться! Голосовать буду за нее!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #13 Витя 06.10.2014 15:53
Да, жіночка ця не оратор, та вона діло робить!