реклама

реклама

Екс-регіонал Олексій Арсенюк балотується до парламенту по округу №195.

Як інформує сайт ЦВК, Арсенюк є директором Державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій імені М.І. Пирогова», безпартійний.

Суб’єкт висунення – політична партія «Опозиційний блок».

Нагадаємо, що Арсенюк входив до минулого складу Черкаської міськради. Туди йому вдалося втрапити, успадкувавши мандат регіонала Євгена Влізла, який склав свої повноваження.

Вже під час нещодавніх виборів Олексій Арсенюк хотів втрапити до черкаської міськради як самовисуванець по міському округу №5, проте не вдалося, як не вдалося цього зробити і двом його синам, що також балотувалися до міськради.

Нагадаємо, що від «Опозиційного блоку» до парламенту по округу №194 балотується екс-регіонал, депутат Черкаської міськради Володимир Гудзенко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #10 Svoboda 07.10.2014 19:37
А колишнього рига Лазуренка, який зараз проректор в ЧДТУ ніхто не пригрів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Братушка 07.10.2014 16:05
Цитую федор принципиальный:
По леше лесоповал плачет,"БОЧКА"построена на ворованные у нас деньги и взятки,откуда у рядового мента такие "бабки",чтобы отхватить берег Днепра.

Братушка! Був би в тебе в своє врємя такий сусід по площадці(Олійни к В.М.) то і ти б "Бочку" відкрив би... А Олійник тоді був суддя... Пригадуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Мент 07.10.2014 15:02
Цитую федор принципиальный:
По леше лесоповал плачет,"БОЧКА"построена на ворованные у нас деньги и взятки,откуда у рядового мента такие "бабки",чтобы отхватить берег Днепра.


А чому мовчить доблесна Координаційна сила Майдану? Чи займатися дерибаном влади в міськвиконкомі вигідніше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 ЦК ПРП 07.10.2014 14:55
О! Молодець, що нагадав про себе! "Свобода" або "Правий сектор" можуть переоформити Арсенюка з "Бочки" на бачок. Той, який для мусору. Хто перший встигне - за того проголосую. Обіцяю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 федор принципиальный 07.10.2014 14:31
По леше лесоповал плачет,"БОЧКА"построена на ворованные у нас деньги и взятки,откуда у рядового мента такие "бабки",чтобы отхватить берег Днепра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Увага: в Черкасах шахраї! 07.10.2014 14:30
Прочерк, якщо ви викидуэте телефони шахраїв, то не потрібно взагалі ставити коментар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Фотограф 07.10.2014 14:26
Бросыв на призволяще "Державнео підприємство Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій імені М.І. Пирогова»??? :o :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 незнайка 07.10.2014 14:06
Нехай ще раз з ным в Буратину зиграють! Жалко чтоли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Дід Трохим 07.10.2014 13:46
Ну єслі тих чуваків засунули в мусорку, то по цьому плаче фекальна яма. Але те шо він до цього часу директор військового санаторію - це вже просто мрак
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Увага: в Черкасах шахраї! 07.10.2014 13:38
Борис і Андрій організували злочинну групу: вони виманюють гроші, обіцяючи утеплити стіни будинків і встановити бойлери.
Їх телефони:

Борис: ..................

Андрій: ....................

Ці "люди" беруть гроші, утеплють 2-3 квадратних метри стіни і зникають. Це одна банда!