Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Депутат Черкаської міської ради від «ВО «Свобода» Ярослав Нищик сьогодні під час сесії озвучив запит до прокурора міста Черкаси Сергія Пидорича з проханням перевірити оплату за користування землею Свято-Михайлівським кафедральним собором Московського патріархату, що знаходиться в колишньому Першотравневому парку.

Депутатське звернення Ярослава Нищика – це реакція на дописи в соцмережах, у яких йдеться, що церква Московського патріархату не платить за користування землю.

Міський голова Сергій Одарич, у свою чергу, зробив уточнення. Мер попросив протягом двох тижнів перевірити з цього питання церкви всіх конфесій Черкас.

Депутати цю ініціативу підтримали.



реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Громаданин 06.02.2015 09:58
Податки повинні платити всі без виключення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Ginza Progect 05.02.2015 18:17
так так шоб не бадяжили святу воду та в просвиру не пiдмiшували травку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 дід Юхим 05.02.2015 12:49
А нащо це їм аж два тижні? Нажав кнопку в комп'ютері і все зразу видно. Значить таки щось є, сліди замітать будуть... Іще треба дізнатись договір аренди на землю до якого року в московських зайд? І підняти питання в громадськості, щоб не подовжувати. Хай забирають будівлю і шурують до путяри на ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 фронт 05.02.2015 12:35
Депутат Черкаської міської ради від «ВО «Свобода» Ярослав Нищик -нічого розумного не придумав. Іди на фронт!Язиком патякати усі гаразд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 varvar 05.02.2015 12:05
З язика зняв :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 семен 05.02.2015 11:55
Не треба забувати що церковний бізнес і податки не платить І людей обдирає за хрестини,вінчан ня,відспівуванн я і т д. Любий бізнес в державі повинен бути на рівних умовах.І попи не виключення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 плоХОрошо 05.02.2015 11:43
Та влупить этим мааасковским патриархатам таку плату за землю чтоб им дешевле было в маааскве заново отсроиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Гека Чепе 05.02.2015 11:36
Всьо, торба. Анафема вам, хлопці, гарантована! :lol: