реклама

реклама

Під Черкаською облдержадміністрацією мітингує невеликий натовп людей. Вони хочуть зустрітися з головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом у надії, що він захистить ресторан «Робінзон» від знесення.

IMG_9926

Серед натовпу – жінки та діти. Вони грюкають кулаками у будівельний паркан, яким оточена Соборна площа. Таким чином мітингувальники хочуть привернути до себе увагу влади.

Сьогодні о 9 годині ранку до черкаського ресторану «Робінзон», що на березі Дніпра, прибуло 6 машин великої техніки з підйомними кранами. З технікою прибули і бійці спецпідрозділу ОМОН. Про це «Прочерку» повідомила підприємець Надія Головня.


– Люди лягали під машини, але їх відкинули. Зараз на території ресторану відбувається демонтаж, як вони кажуть, незаконно встановлених будівель. Але вважаю, що рішення про знесення комплексу замовне! Прошу губернатора звернути увагу на проблему. Тут зараз підтримують мене люди, що працювали зі мною, що відпочивали у моєму комплексі разом з дітьми, - говорить Надія Головня.


Поки що люди не можуть достукатися до влади. Як повідомила Надія Головня, у приймальні голови Ода їй повідомили, що губернатора немає, він у від’їзді. А у його заступників сьогодні неприйомний день…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Мы с мамой эстеты 07.07.2011 10:27
ниче
прорвет дамбу и поплывут хатынки можновладцев, как когда-то села при строительстве водохранилища
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Мы с мамой эстеты 07.07.2011 10:25
Мойшаша
ФИ, вы кушаете в таких скоторыгаловках ? это ж некошерно ниразу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Глузд 07.07.2011 01:36
Згоден, нехай зносять "робінзон", а також маєтки на березі Дніпра. Проте не потрібно чіпати ні "Селену" (єдиний заклад всеукраїнського масштабу в області), ні "бочку" (оскільки влада поки що не взмозі забезпечити черкащанам гідні пляжі та прибережну інфраструктуру: розваги, баскетбольний, футбольний, волейбольні майданчики і т.д.)
Відверто кажучи, я зовсім не бачу сенсу у даному закладі... Так що пропоную разом помахати рукою незаконному генделю.
P.S.Шановний "Робінзоне", забери з собою наше "царське село".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 весна 06.07.2011 23:27
Цитую Ланос:
Робінзон шкода.Гарне було місце відпочинку. Чисте, облагороджене. Люди вклали не тільки кошти а й душу у цей заклад.Для того щоб поставить галочку у показовій очистці прибережної зони треба було дійсно почати з царських сел а не з простої жінки трудяги.

ну не такая уж она простая жінка-трудяга...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Васяра.... 06.07.2011 18:52
...всех на*** посносить....царское село, Селену, под суд за 3 замыва нерестилищ на 6 ом и 7 ом километре......но....но ни*** не будет.....на месте Робинзона вырастут домишки прокуроров и дАнецких пОцанов....тем, кто забашляет....или кому в качестве поощрительных выдадут шмат....даааа.....интЭрестное кино за последнее время разворачивается по стране... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Суддя 06.07.2011 15:57
Царське село не зносять... Бо там СВОЇ ЛЮДИ ЗА ВИСОКИМИ ПАРКАНАМИ - їм можна гадити де завгодно. А Місце, де могли відпочити люди - зносять. :-x :-x Щоб побудувати ДОНЕЦЬКИМ ХАТЯРИ :lol: :lol: та ЗНИЩИТИ ЧЕРКАСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 весна 06.07.2011 15:27
вот когда они свои маетки посносят, а также бочку, селену и т.д., тогда поверю я в высокие идеалы нынешней власти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Ланос 06.07.2011 15:22
Робінзон шкода.Гарне було місце відпочинку. Чисте, облагороджене. Люди вклали не тільки кошти а й душу у цей заклад.Для того щоб поставить галочку у показовій очистці прибережної зони треба було дійсно почати з царських сел а не з простої жінки трудяги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Мойшаша 06.07.2011 14:41
Интересно, а куда деваются помои после мыться посуды в этом Робинзоне??? А также в "Бочке", "Селене"????? И вообще есть там проточная вода?? Сомневаюсь :o
Например в известном РЕСТОРАНЕ "Баку" на курьих ножках, где руки прилипают к грязным кленнкам на столах, где помои текут прямо с порога по кзвозу до самой ул.Гагарина, где нет проточной воды и посуду моют в большом пластмассовом тазике....
И вообще, как санэмидемстанци я разрешила открывать эти заведения? Или большие деньги поднимают любую руку чиновника для подписи на документах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Справедливий Критик 06.07.2011 14:04
Нехай зносять! Тим більше, що він там самовільно, незаконно встановлений був.