Радник голови ОДА, т.в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Черкаської ОДА Сергій Овчаренко запросив депутата обласної ради Любов Майбороду до співпраці у боротьбі з корупцією, аби народна обраниця особисто побачила, чим займатиметься очолювана ним структура.

– Я запрошував у спільні рейди журналістів, громадськість, запрошую і Любов Володимирівну, аби у неї не виникало думки, що новостворена структура адміністрації займатиметься «кришуванням» корупції, - зазначив Сергій Овчаренко.

Здивувала посадовця критика депутатки щодо статків членів його родини.

– До 2005 року мій батько займав посаду генерального директора ЗАТ «Укрхолод» з відповідною зарплатою. Його будинок був збудований у 1993 році і з того часу у ньому не було ані зміни фасаду, ані жодних інших змін. Щодо брата, то він приватний підприємець, у якого є мережа закладів харчування. Цим самим він створює робочі місця та сплачує податки, – аргументував Сергій Миколайович.

Свою фінансову забезпеченість посадовець пояснив тривалою роботою директором великої юридичної компанії, де крім непоганого доходу отримав багато фахових знань.

 

 


«Шкода, що Любов Володимирівна не звертає увагу на професійний рівень людей, а переймається лише їх фінансовим станом», – узагальнив Сергій Овчаренко.

Про це інформує прес-служба ОДА.

реклама

Коментарі  

 
-1 #24 стабилизец 20.05.2015 15:48
Якщо мені колись набриднуть ті черевики, які я зараз ношу і я їх викину - це ще не означатиме, що я збираюся знову носити позаторішнє взуття.
гы, не зарекайтесь, история свидетельствует обратное. мы пережили уже 2 пришествия рыгов - чучму и яныка, счас переживаем 2 пришествие :-) любых друзив и прочих приспособившихс я, что этой статьей как раз подтверждается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 Як Доктор прописав 19.05.2015 19:15
Цитую Доктор:
Цитую ТУЛУБА ВЗАД!:
Я гарю тулуба нужно ВЗАД. Ну, в смысле вернуть. Усек?

Тебе нужно детализировать, на каком именно месте Черкассы видели ПР и беглых в рашку шестерок зэка, или таки сам поймешь? ;-)

"Доктор" прав на всі сто. Якщо мені колись набриднуть ті черевики, які я зараз ношу і я їх викину - це ще не означатиме, що я збираюся знову носити позаторішнє взуття.
Так само, якщо захочу помінять ПорошЕНКА і ТкачЕНКА - то точно не на ЯниКА і ТулупКА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 Да ладно! 19.05.2015 18:39
Цитую РегіАнал:
В ОДА нарешті з'явились толкові спеціалісти по звязкам з громадськістю?

В грубой попытке навязать Черкассам образ "честного борца с коррупцией" не увидел ни малейшего намека на толковость того, кто это делает.
Если хотели сохранить на столь специфической должности человека с мегаодиозной для Черкасс фамилией - молчать надо было про него в тряпочку, а не ежедневно пытаться распиарить.
Майборода и Карась его уже раздолбали в пух и прах. Кто следующий? Хотите еще поиграться с мнением города?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Знаю. 19.05.2015 18:03
А что все забыли что его первый раз из прокуратуры по тихому уводили как раз из за в......и) ушел по собственному желанию. И он туп как пробка. Кроме как сыночка своего папеньки, который его туда и пролоббировал так как работал замом Губера когда Ткаченко налоговиком был и вместе с ним делишки делал. Противно уже стает от этих назначений. Скоро все кричать будем верните рыгов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Доктор 19.05.2015 17:25
Цитую ТУЛУБА ВЗАД!:
Я гарю тулуба нужно ВЗАД. Ну, в смысле вернуть. Усек?

То, шо ты аж "гаришь", так хочешь тулупчика туда - это я усек. Только в твоем рыги(о?)нальном случае, слово "ввернуть" пишется с двумя "в".
Че ж у ПРунов всегда так тяжко с чувством юмора? Тебе нужно детализировать, на каком именно месте Черкассы видели ПР и беглых в рашку шестерок зэка, или таки сам поймешь? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #19 не месный 19.05.2015 17:16
Цитую месный:
Нормальный парень , я был у него на приеме еще в прокуратуре, реально помог , а дело год не двигалось. Надо мельше злорадствовать и начинать людям помогать.

после "нормальный парень", любой "нормальный потсан" уже поймёт,- "наш брателло!". нафига перегружать было камент? !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #18 ТУЛУБА ВЗАД! 19.05.2015 16:57
Цитую Доктор:
Цитую ТУЛУБА ВЗАД!:
И ваще давайте просить Тулуба ВЗАД

Куда тебе Тулупчика, говоришь? :lol: ;-) :oops:


Я гарю тулуба нужно ВЗАД. Ну, в смысле вернуть. Бо нынешние ворюги еще хуже ДАУНбасских. Усек?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 Доктор 19.05.2015 15:22
Цитую ТУЛУБА ВЗАД!:
И ваще давайте просить Тулуба ВЗАД

Куда тебе Тулупчика, говоришь? :lol: ;-) :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #16 Бред-сивой-кобылы 19.05.2015 14:43
Не тот ли это Овчаренко, который замом в прокуратуре города был? А 2 автомобиля на одну ж...пу ему по статусу положено, или как?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 ТУЛУБА ВЗАД! 19.05.2015 14:15
И ваще давайте просить Тулуба ВЗАД бо нынешние ВОРЫ еще хуже прежних, ТУЛУБ ВЕРНИСЬ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!