На on-line сервіс повідомлень УДАІ Черкаської області надійшла інформація, що учень 10-го класу школи №17 м. Черкаси не лише їздить до школи на дорогій автівці, не маючи посвідчення водія, а й постійно залишає її на тротуарі поблизу школи.

«Дата, час: 2015-09-10 20:45:17. Місце порушення: 17-та школа, з боку вул. Леніна. Повідомлення: на цьому авто вже БІЛЬШЕ РОКУ їздить на навчання один із ДЕСЯТИКЛАСНИКІВ 17-ї школи !!!!! Ця «Інфініті» ЩОДЕННО, з 8.30 до 15.00 год займає тротуар!!! Коли наряд поїде на реагування, то майте на увазі, що 16-річний власник – на уроках!!!! (натякаю Вам на водійське)... – йдеться в повідомленні.

Отримавши повідомлення, чергова частина УДАІ орієнтувала наряди на перевірку цього автомобіля з метою встановлення особи водія.

Близько 13-ї години 11 вересня цей автомобіль під час руху потрапив до поля зору наряду, який патрулював центральну частину міста.

Після зупинки було з’ясовано, що за кермом знаходився неповнолітній, 2000 року народження, який спочатку намагався представитися ім’ям свого повнолітнього брата. У чинному законодавстві не передбачена адмінвідповідальність осіб, віком до 16 років, тому на місце були викликані батьки учня.

«На місце зупинки прибула матір учня (власниця авто), яка пояснила, що автомобіль «просто дала сину для поїздки в школу», особисто вручила 15-ти річній дитині ключі від авто та в рази збільшила його ризик потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, не кажучи вже про ймовірних жертв малолітнього водія», – зазначають у прес-службі ДАІ області.

Стосовно власника автомобіля (матір водія) було складено адміністративний протокол за ч.2 ст. 126 КУпАП (передача керування особі, яка не має права керування), що передбачає суму штрафу від 510 до 595 грн.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 UA 15.09.2015 00:27
Мамашка, видать, неземной красоты женчина... Я б такой ....... воспитание богатого наследника не доверил. Токо б в лет 70-т, ............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Уточнення 14.09.2015 12:55
Цікаво, чому ДАІ звітує про складення лише одного протокола - за передачу керування ...., а за паркування у невстановленому місці, яке чітко зафіксовано на знімку, відповідальніст ь так і не настала?
Чи шкет тільки приїхав, а потім дав ключі директору, щоб той припаркував його тачку? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Чукча 14.09.2015 12:46
Цитую ДАІ:
Позорище для Бунякіна - "директор" школи, який боїться сказати старшокласников і, щоб той прибрав свою "тачку" з тротуару. Мабуть, цей шкет ще й підзатильники вчителям роздає, якщо ті вчасно перед ним двері не відчиняють?

А что удивляться? Было время когда в 17 школе сын семиклассник областного керманича налоговой делал замечание учителю, чтобы тот замолчал во время изложения урока, пока он ответит на телефонный звонок :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Прокурор 14.09.2015 12:17
Цитую блазень:
Цікаво, а при ригах він теж нак рассєкал чи це чиста "життя по новому"? :-) :lol:

При ригах і нинішній директор 17-ї школи Бунякін теж був ригом - причому одним з "центрових" у місті Черкаси. Їздить на "Інфіті" і паркуваться під носом у Бунякіна на тротуарі мажореня почало теж ще при ригах. На міському форумі є тема, де це обговорюється - свідки кажуть, що салабон паркується там вже третій рік підряд, а Бунякін, коли мимо проходить, окуляри знімає, щоб "не помітить":
http://forumua.org/viewtopic.php?f=2&t=541597
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 dz 14.09.2015 11:14
да, лет через 7-9 половина детей будет ездить на автомобиле в школу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Вовченя 14.09.2015 10:34
А пішки ми вже не ходимо? Уявляю , як оте малолітнє ... себе поводить серед олднолітків , та як з вчителями розмовляє! А маманька йому вже всі ЗНО купила?, місце в вузі застовбила? В армію ..... , в армію - там з тебе понти виб*ють!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Че 13.09.2015 21:16
интересно, а если бы этот малый ездил на отцовских жигулях, это тоже привлекло бы столько внимания? или только машина дорогая кому то спокойно спать по ночам не давала?..) у меня однокласники ездили на отцовских старых машинах, и ничего,зависти ни у кого не вызывало..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Петрович 13.09.2015 19:56
Цитую блазень:
Цікаво, а при ригах він теж нак рассєкал чи це чиста "життя по новому"? :-) :lol:

При ригах того мажора ще не було видно з під керма...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 блазень 13.09.2015 16:53
Цікаво, а при ригах він теж нак рассєкал чи це чиста "життя по новому"? :-) :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #6 ДАІ 13.09.2015 15:37
Позорище для Бунякіна - "директор" школи, який боїться сказати старшокласников і, щоб той прибрав свою "тачку" з тротуару. Мабуть, цей шкет ще й підзатильники вчителям роздає, якщо ті вчасно перед ним двері не відчиняють?