Колишня голова ОВК Ольга Козько, яку кандидат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Павло Карась звинуватив у виборчих махінаціях, обурена такими звинуваченнями. У коментарі «Прочерку» вона зазначила наступне:


– Павло Миколайович вирішив підняти свій рейтинг за рахунок «викриття Ольги Козько». То хочу, що я вдячна йому за таку високу оцінку моїх «здібностей», але мені хотілося б, щоб він з заявою в СБУ про перевірку моєї персони попросив також спецслужбу перевірити його брехливу декларацію! Та його Черкаси знають ще краще, ніж мене! – сказала Ольга Іванівна.

Вона заявила, що Карась має неоднозначну репутацію і майно, яке не відповідає його доходам.

– На кого я можу впливати як пересічний виборець, якщо не входжу до жодної комісії?! Карась ще й до всіх звинувачень приплітає заступника голови ОДА Юрія Саса, якого я може двічі в житті бачила. Я розумію, якби я ще була посадовцем, тоді б наші відносини з Сасом могли бути хоч якимись, але я зараз до виборів не маю ніякого відношення! – запевнила Ольга Козько.

реклама

Коментарі  

 
+7 #8 Яша 16.10.2015 09:48
Цитую П...:
Цитую пам`ять:
Ох, Ольго, Ольго. Легендарна фігура виборів по-черкаськи! Як кажуть в народі чия б корова мичала, а ваша б мовчала. Безкарність породжує вседозволеність , що сьогодні і спостерігаємо. Не дадуть Павлові вивести одіозну Козько на чисту воду, та все ж респект за спробу. Жгі Паша!


Легендарна не Козько, а один цікавий предмет її вбрання, про який народ невдовзі буде складати пісні та саги.


ТРУХАНИ ВИ МОЇ ТРУХАНИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 П... 15.10.2015 15:59
Цитую пам`ять:
Ох, Ольго, Ольго. Легендарна фігура виборів по-черкаськи! Як кажуть в народі чия б корова мичала, а ваша б мовчала. Безкарність породжує вседозволеність , що сьогодні і спостерігаємо. Не дадуть Павлові вивести одіозну Козько на чисту воду, та все ж респект за спробу. Жгі Паша!


Легендарна не Козько, а один цікавий предмет її вбрання, про який народ невдовзі буде складати пісні та саги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Эней 15.10.2015 11:59
От же ж .....! Какая разница, какой карась и какая у него декларация - ты за СВОИ преступления отвечай, а не отплёвываешься! Тут вопрос - ПОЧЕМУ она до сих пор не сидит за художества в 2012?! Бондаренко ещё помнит, как он в апреле 2014 в предвыборном раже бил копытом в грудь и клялся эту козу ностру посадить? И хде те клятвы? Один факт похищения печати комиссии - уже уголовное дело! Не считая таких мелочей, как фальсификация протоколов участкковых комиссий и отказ официально зафиксировать волю избирателей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Архип 15.10.2015 11:47
Карасю варто згадати як він ,будучи начальником інвест управління ОДА(голова Тулуб) здійснював махінації(присл уговуючи Тулубу) по зміщенню Одарича з посади.Бігав 100метрів як Борзов(..... !!!!).Отак рейтинг піднімай ,Пашо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 пам`ять 15.10.2015 11:01
Ох, Ольго, Ольго. Легендарна фігура виборів по-черкаськи! Як кажуть в народі чия б корова мичала, а ваша б мовчала. Безкарність породжує вседозволеність , що сьогодні і спостерігаємо. Не дадуть Павлові вивести одіозну Козько на чисту воду, та все ж респект за спробу. Жгі Паша!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 незнайка 15.10.2015 10:53
а легендарная деталь имеет отношение
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Олена 1 15.10.2015 10:49
Може і не входе в жодну комісію, але зв`язки залишились і так, як Черкаси ніяке місто не славилось підбиттям підсумків. ( правда першість отримав Чернігів з його останніми виборами) А Павло може і з неоднозначною репутацією, та однозначно не дурень. Хай оцінку дає СБУ, а не один на одного вказувати. Карась звернувся з заявою, то і хай Козько звертаться відповідно. Тоді і буде видно хто правий. ( Хоча я в цьому дуєті однозначно на боці Павла)- хай СБУ дасть оцінку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 varvar 15.10.2015 10:42
бр..хун бр..хуна у брехні звинуватив