За фактом сутички між кандидатами на посаду міського голови Черкас відкрито кримінальне провадження.

Провадження відкрито за статтею 125 Кримінального кодексу Укрїани. Поліцейські опитують свідків та здійснюють повний збір інформації про подію.

Про це повідомляє сектор комунікації Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
+7 #7 Вопрос 14.11.2015 18:15
Как на государственном канале обласной рады организовали смонтированный и перекрученный видеоролик дебатов в кандидаты меры города? Кто это сделал и за какие, и чьи деньги? Ведь ролик был смонтирован на канале "Антенна" а этот канал напрямую связывают с экс-БЮТовцем, регионалом находящимся в розыске Олейником. Что господин Тулуб и Олейник возвращаются? Ведь будующий секретаь Бондаренка Радуцкий под руку ходит с регионалом Арсенюком, идеологический рупор Тулуба - Воротник снова на пике формирования идеологии области
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Иванович ПРАВ 14.11.2015 17:56
М.І.Булатецкий /пряма мова/
21 травня 2014, 08:05 ПРОЧЕРК Резонанс
Команда Анатолія Бондаренка... Що стосується Бондаренка і його команди, то хочу застерегти черкащан, дивлячись на рекламні борди Бондаренка, там треба дописати: «Голосуй за темне майбутнє Черкас». Я переконаний, що з цією командою у черкащан може бути тільки темне майбутнє. Як минуле її лідера Анатолія Бондаренка. Хочу, щоб всі знали, що ця команда сформована у свій час Вовою Олійником, підтримувалася з кон᾿юктурних, політичних, корупційних підстав Сергієм Тулубом. Вона є і залишається командою Олійника, Тулуба і зараз. Сьогодні частина команди «Батьківщини» – це п’ята колона. Я думаю, це знають і виборці «Батьківщини», і самі члени партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Эней 14.11.2015 16:57
Цитую федор принципиальный:
Бонда надо наказать,что не отправил парашютиста в нокаут с последующим его отъездом на родину в Нежин на постоянное место жительства.

Каковы избиратели - таков и кандидат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Маша 14.11.2015 14:45
Десантура ударил связиста. Фу, позор. Толя, я за тебя не голосую,так ты и женщину ударить сможешь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 пс 14.11.2015 14:32
БЮТ продажна структура в Черкаській області.Продає свою душу владній сатані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #2 федор принципиальный 14.11.2015 13:54
Бонда надо наказать,что не отправил парашютиста в нокаут с последующим его отъездом на родину в Нежин на постоянное место жительства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Шерлок Холмс 14.11.2015 13:08
З Бондаренко(під газом) вилізла вся його суть - хуліганство,гру біянство. Як би він не страрався косить під вихованого чоловіка, життя показує, що минуле так просто не викреслиш.
http://vlasti.net/news/146373