Заступник міського голови Черкас Любов Майборода зізналася, що їй пропонували судитися з міською радою за те, що її звільнили. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції.

– Рішення про моє звільнення можна було оскаржувати. Бо незрозуміло, чому з чотирьох заступників скоротили саме Майбороду. Тим більше, я депутат обласної ради, згоди якої на це не було. Тобто є низка моментів, через які я могла б судитися так, як це робив колишній заступник міського голови Володимир Шабанов і колишній секретар міськради Анатолій Каленчук. А потім отримати по 150-200 тисяч гривень компенсації за своє звільнення. Але я цього не робитиму, бо це гроші міста, це бюджетні кошти, – заявила Любов Майборода.

Піти з посади заступника міського голови Любов Володимирівна повинна 6 вересня. Вона перейде на роботу в управління охорони здоров’я.

– Очевидно, працюватиму там на посаді спеціаліста першої категорії. Я ще не знаю своїх обов’язків, але робота в галузі охорони здоров’я для мене звична. З надбавками, доплатами за ранг отримуватиму в межах півтори тисячі гривень. Також надзвичайно важливою для мене є депутатська робота, – зауважила Любов Майборода.

Під час прес-конференції Любов Майборода також підбила підсумки своєї діяльності на посаді заступника міського голови, розповість про стан фінансування галузей, якими вона опікувалась: охорони здоров’я та освіти. Також окреслить стосунки з обласною владою та питання національного відродження черкащан. Про це читайте згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Реформатор 04.09.2011 11:45
Любов Володимирівно! Ми вас підтримуємо, ми вірили Одаричу, голосували за нього, але як він поступає з людьми, ми помилились,поди віться яке в нього оточення, які керівники департаментів** *
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Фелікс 03.09.2011 17:34
Цитую почетный пенсионер:
Хватит, что она Ленина сняла. Еще и улицы хотела переименовать. Нам не нужны бандеровцы и чорноволы. Одарич правильно сделал.
ЗА ДЕМОНТАЖ ЛЕНІНА ПРОГОЛОСУВАВ ЧЛЕН ВИКОНКОМУ, ЗАСТУПНИК МЕРА РИБАК ТОЛЯ, ДЕЛЕГОВАНИЙ У ЗАТУПНИКИ ВІД КОМУНІСТІВ МІСТА..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 SerGa 03.09.2011 11:23
помнится мне были выборы мера той осенью и уважаемый Холодный Яр уж очень бурно в своих комментах поддерживал кандидата Одарича, чуть ли не обожествлял его :)
а сейчас что?
за что боролись на то и напоролсь.и нечего теперь сопли разводить.головой думать нужно, а не тем на чем сидите :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Ролу 02.09.2011 22:12
Цитую Л.Майборода:
працюватиму там на посаді спеціаліста першої категорії

не смешите мои тапочки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Изя 02.09.2011 19:46
"Майборода працюватиме за півтори тисячі" евро?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 МАЗЕПА 02.09.2011 18:48
Цитую Андрій:
Кроха,довіри людей мало для роботи. Треба щось ще вміти робити,а не просто базікати.

Для андріїв "робота" означає вміння тирити бабки і гребти все, що попадеться під руку. ДІСТАЛИ ВИ ВСІХ ЗІ СВОЄЮ "РОБОТОЮ"!! . Пройдисвіти і бездарні менеджери, які країну опустили на останнє місце в Європі. Таких "работяг" треба діхлофосом витравлювати, щоб не заважали людям дихати :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Хололний Яр 02.09.2011 18:38
Любове Володимирівно! Збирайте команду і балотуйтесь в мери - Ми за вас проголосуємо. Досить з нас заїжджтх варягів, які сюди приїхали кишені набити. І нехай забирають з собою місцевих холуів, які паразитують на бюджетних грошах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 почетный пенсионер 02.09.2011 18:13
Хватит, что она Ленина сняла. Еще и улицы хотела переименовать. Нам не нужны бандеровцы и чорноволы. Одарич правильно сделал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Матрац Венето 02.09.2011 18:01
Сергію Одаричу потрібні "успішні люди". Такі як він сам і його дружина -мільйонерша, яка платить на ДОКі робітникам по тисячі гривень зарплати і то з затримками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Бурулька 02.09.2011 17:56
А напрасно, пані Люба, ви не подали до суду.. Шабанов за відсуджені гроші купив Лексус і роз`їждає по місту. А ви так і залишитесь зі Славутою :P :P