реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Роман Дискант серед тих, хто найбільше дискутував з директором департаменту муніципальної інспекції Черкаського МВК Ольгою Швець, захищаючи право підприємців на продаж алкоголю

Депутат Роман Дискант серед тих, хто найбільше дискутував з директором департаменту муніципальної інспекції Черкаського МВК Ольгою Швець, захищаючи право підприємців на продаж алкоголю

Депутати Черкаської міськради прийняли рішення щодо заборони продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів в закладах торгівлі, на території парків і скверів з 22:00 до 08:00 години, повної заборони на території пляжів, в закладах, де надаються платні послуги доступу до мережі інтернет. Також депутати прийняли рішення визнати невизначеними для торгівлі пивом, алкогольними і слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами місця торгівлі облаштовані в тимчасових спорудах загальною площею менше 30 квадратних метрів (цей пункт вступає в силу з 1 січня 2012 року).

За відповідне рішення проголосував 31 депутат з 42-х присутніх в залі. Голосування проходило в поіменному режимі. Цьому передували палкі дебати. Крім того, до цього депутати вже були проголосували за обмеження продажу алкоголю, але одразу ж проголосували за відміну результатів голосування. Та повторне – поіменне – голосування не змінило результату.

Проти даного рішення виступив біло-сердечний депутат, підприємець Роман Дискант. Депутати-регіонали утрималися.

Після голосування міський голова Черкас Сергій Одарич, який підтримав таке рішення, зазначив, що дане рішення сесії, можливо, вплине на рівень злочинності.

– І нам треба буде менше пального купувати міліцейським бобікам, бо менше буде правопорушників, – зазначив мер, нагадавши нещодавну суперечку з міліцією щодо того, чи повинна влада купувати пальне для автомобілів правоохоронців.

Детальніше про суперечки навколо питання обмеження продажу алкоголю «Прочерк» повідомить пізніше.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 artango 13.10.2011 19:02
Роман Дискант там єдина людина із здоровим глуздом? Заборонити продаж алкоголю тому, що пенсіонери вірші страждальні складають? А про владу ви вірші давно читали? Може за цим прикладом і владу розгонемо, бо про неї гірше ніж про алкоголь відгукуються. Чому за безпорадність міліціі та її неспроможність виконувати свої обов*язки щодо охорони правопорядку в місті, мають страждати підприємці? Чи у міському бюджеті стало багато зайвих грошей? Освіта знищена, медицина теж, міліція неспроможна - то давайте ще малий та середній бізнес уграємо! Хто наступний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Kpa6i 30.09.2011 22:40
Да ну ладно ван... Покажите хоть один парк или сквер где после 22:00 стоит ларек с пивом и т.п. продуктами... Если такие и есть то они явно не очень популярны и потеря десятка покупателей им ничего не сделает... а так народ как затаривался в круглосуточных супермаркетах так и будет делать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ДырБыр 30.09.2011 07:56
Цитую Лєнка:
.........депутат, підприємець Роман Дискант.....?????? хіба по законодавству України депутати не мають права займатися будь-яким видом діяльності, крім депутатства? чи може я шось пропустила в цьому житті?!!!! :sigh:
Местные депутаты трудятся в горсовете на "громадських засадах",тоесть безплатно,без отрыва от основного места работы.А визг Дисканта понятен-у чела 10 магазинов и все они торгуют пЫвом,водкой,па пЫросами...И тут БАЦ,взяли и отобрали офиг****ю часть доходов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Роман 29.09.2011 21:45
Лена, депутати міських (обласних) ітд рад мають право займатися будь-якою діяльністю яка є законною
І саме так, ти пропустила в цьому житті багато чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Ігор 29.09.2011 18:41
Лєнці
це стосується депутатів Верховної зРади України
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Вадим 29.09.2011 18:08
Цитую Лєнка:
.........депутат, підприємець Роман Дискант.....?????? хіба по законодавству України депутати не мають права займатися будь-яким видом діяльності, крім депутатства? чи може я шось пропустила в цьому житті?!!!! :sigh:

Депутат работает на общественных началах, то есть бесплатно. Он имеет право работать, иметь собственный бизнес и т.д.
Вы что-то пропустили :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Олександр В. 29.09.2011 17:07
На скільки мені відомо, то депутати міських рад згідно:

Стаття 6. Поєднання депутатської діяльності з виконанням
виробничих або службових обов'язків

1. Депутат місцевої ради здійснює свої повноваження, не
пориваючи з виробничою або службовою діяльністю.

2. Депутат місцевої ради, обраний секретарем сільської,
селищної, міської ради, головою, заступником голови районної,
обласної, районної у місті ради, працює у відповідній раді на
постійній основі і не може суміщати свою службову діяльність з
іншою роботою, у тому числі на громадських засадах (за винятком
викладацької, наукової та творчої у позаробочий час), займатися
підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток, якщо
інше не передбачено законом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Тая 29.09.2011 16:41
Цитую Лєнка:
.........депутат, підприємець Роман Дискант.....?????? хіба по законодавству України депутати не мають права займатися будь-яким видом діяльності, крім депутатства? чи може я шось пропустила в цьому житті?!!!! :sigh:

То депутати Верховної Ради (вони зарплати отримують), а міських та обл. рад депутати на громадських засадах працюють, тому працювати доводиться)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Радник 29.09.2011 14:42
Цікава позиція (й показова) фракції бютівців ради - "пий, залийся, Черкащанине! Клади гроші, сьорбай "йорш" під ларьком цілодобово! " :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Крук 29.09.2011 13:04
"....де надаються платні послуги до мережі інтернет" - це як? можливо потрібно було додати слово "доступу" після слова "послуги"?