реклама

реклама

20 жовтня планується відкриття перинатального центру в Черкасах за участю президента, проте є ще проблема з коштами. Про це на сьогоднішній колегії повідомив начальник управління охорони здоров'я Черкаської ОДА Михайло Лобас російською мовою.

index

Нагадаємо, що раніше голова ОДА Юрій Ткаченко вказував чиновнику на неухильне дотримання норм чинного законодавства у сфері мовної політики під час здійснення посадових обов’язків. Схоже, Лобас ігнорує вказівки вищого керівництва…

Деталі про перинотальний центр та звіт Лобаса – згодом.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Бульбулятор 12.09.2016 17:28
Цитую федор принципиальный:
Цитую федор принципиальный:
21.09.16 Президент выступает в США на Ассамблеи,что прямо из перинатального центра в Вашингстон ?

Виноват,перепут ал жовтень с вереснем,звиняй те !!

Ти, валянок, не назви переплутав, а цифри - не знаєш, який місяць 9-й, а який 10-й.
Але ти не переживай - на форумі вже давно всі звикли, що ти регулярно лажаєшся :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Черкащанин 12.09.2016 17:06
Цитую федор принципиальный:
Цитую федор принципиальный:
21.09.16 Президент выступает в США на Ассамблеи,что прямо из перинатального центра в Вашингстон ?

Виноват,перепут ал жовтень с вереснем,звиняй те !!

Та знімися ти вже з ручніка, "Фьодор"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 федор принципиальный 12.09.2016 16:30
Цитую федор принципиальный:
21.09.16 Президент выступает в США на Ассамблеи,что прямо из перинатального центра в Вашингстон ?

Виноват,перепут ал жовтень с вереснем,звиняй те !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Кропива 12.09.2016 14:39
Як би було добре, щоб про це було повідомлено українською мовою. А так зовсім інше сприйняття інформації і стає сумно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 федор принципиальный 12.09.2016 14:00
21.09.16 Президент выступает в США на Ассамблеи,что прямо из перинатального центра в Вашингстон ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 знаю 12.09.2016 13:17
Того шо тулуб на 90 відсотків побудував...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Олександр Гуменний 12.09.2016 12:59
Варто було б вже запроваджувати якісь покарання за те, що держслужбовець не знає мови Держави, якій, ніби, служить! А Порошенка варто, мимохідь, до театру завезти, що б побачив стан "культури" черкащини на прикладі цих руїн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Сидоров 12.09.2016 12:43
Пам"ятається мені. що у грудні 14року мав приїхати проффесор янукович на відкриття перинатального центру. Не приїхав , бо погнали. Я би на місці нинішнього не ризикував. Прикмета погана. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 везде мусор и бардак 12.09.2016 12:34
а разметку на смелянской будут наносить ночью перед приездом президента? ее там последний раз наносили именно перед приездом януковича в кардиоцентр. и бурьяны покосят?неужто и ржавые заборчики-ограды вдоль смелянской поменяют. что-то с трудом верится
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Ткаченко, контролю! 12.09.2016 12:02
Пора змінить прізвище на Твердолобас. Бо Янику - і то швидше дійшло, що українську треба вивчить!